Revolut bančni račun

geronimo

Fizikalc
9. sep 2007
2.442
73
48
ksz

zakaj bi nakazoval z bančnim nakazilom, če lahko z Maestro takoj daš denar gor?
 

BuDi

Guru
6. sep 2007
6.885
3.146
113
zato ker največja banka računa 1€ mesec za storitev internetnih plačil prek maestra (zakamuflirano v obvezno plačljivo sms sporočanje transakcij)
 

brezhibno

Pripravnik
3. jan 2012
223
22
18
Citat:
Uporabnik geronimo pravi:
ksz

zakaj bi nakazoval z bančnim nakazilom, če lahko z Maestro takoj daš denar gor?


Z maestrom se da nakazati na revolut ? Preko spletne banke misliš ali kar direkt preko revolut app-a ?
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.382
957
113
Obišči stran
Citat:
Uporabnik brezhibno pravi:


Z maestrom se da nakazati na revolut ? Preko spletne banke misliš ali kar direkt preko revolut app-a ?

Direktno iz appa, dodaš kartico in gasa
wink-1.gif
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
Citat:
Uporabnik guardy pravi:
Citat:
Uporabnik brezhibno pravi:


Z maestrom se da nakazati na revolut ? Preko spletne banke misliš ali kar direkt preko revolut app-a ?

Direktno iz appa, dodaš kartico in gasa
wink-1.gif

Kako dodaš maestro? Meni pusti dodati samo MC ali/in VISO
 

ViSiON

Pripravnik
18. okt 2007
41
0
6
Citat:
Uporabnik geronimo pravi:
Citat:
Uporabnik BuDi pravi:
Citat:
Uporabnik guardy pravi:
dodaš številko kartice zadaj, ne računa
Ampak kdor nima CVC kode naj se ne matra.

Moja nima CVC, vpišem 000. Grem pa potem čez SecureCode postopek, ko na mobi dobim enkratno geslo.

Ja, z mojo Maestro kartico se tudi da, če vpišem CVC 000. Trik je samo v temu, da mora tvoja kartica imeti omogočeno spletno poslovanje z Maestrom, kar pa po defaultu večina kartic nima. Sparkasse vem, da ima, NLB se da vklopiti, ampak moraš na banko. Za ostale banke pa ne vem.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
Ne bo držalo. Maestro ti morajo za nakupe preko spleta aktivirati. Ker moja kartica ni bila aktivirana, mi testna transakcija z Revolutom ni uspela. Ni pa treba zato hoditi na banko. V Kliku sem napisal željo za aktivacijo, pa je bilo urejeno.
 

BigPoppa

Majstr
19. jul 2007
1.286
350
83
Hm, tole z maestro kartico pa nisem vedel, da je mogoče. Vendar meni, ko dodam kartico (je omogočena za spletno plačevanje) javi: Zaradi neustrezne ali manjkajoče mobilne številke postopka ni možno nadaljevati. Sem na nlb. Je imel kdo podoben problem? Aja, drugače sem s to kartico že plačeval preko neta in tudi dobival 3d secure kode na to mobilno številko.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.324
666
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik BigPoppa pravi:
Hm, tole z maestro kartico pa nisem vedel, da je mogoče. Vendar meni, ko dodam kartico (je omogočena za spletno plačevanje) javi: Zaradi neustrezne ali manjkajoče mobilne številke postopka ni možno nadaljevati. Sem na nlb. Je imel kdo podoben problem? Aja, drugače sem s to kartico že plačeval preko neta in tudi dobival 3d secure kode na to mobilno številko.

Najbolje, da poklices na NLB (01 477 2000) ... Kaj si pa vpisal namesto CVC kode?
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
Citat:
Uporabnik BigPoppa pravi:
Hm, tole z maestro kartico pa nisem vedel, da je mogoče. Vendar meni, ko dodam kartico (je omogočena za spletno plačevanje) javi: Zaradi neustrezne ali manjkajoče mobilne številke postopka ni možno nadaljevati. Sem na nlb. Je imel kdo podoben problem? Aja, drugače sem s to kartico že plačeval preko neta in tudi dobival 3d secure kode na to mobilno številko.

Transakcije potekajo preko 3-D Secure. Na mobilnik ti banka pošlje geslo, ki ga moraš vpisati v obrazec, ki se ti prikaže. Zato moraš imeti prijavljeno pravo številko mobilnika.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
Citat:
Uporabnik Jest pravi:
Citat:
Uporabnik BigPoppa pravi:
Hm, tole z maestro kartico pa nisem vedel, da je mogoče. Vendar meni, ko dodam kartico (je omogočena za spletno plačevanje) javi: Zaradi neustrezne ali manjkajoče mobilne številke postopka ni možno nadaljevati. Sem na nlb. Je imel kdo podoben problem? Aja, drugače sem s to kartico že plačeval preko neta in tudi dobival 3d secure kode na to mobilno številko.

Najbolje, da poklices na NLB (01 477 2000) ... Kaj si pa vpisal namesto CVC kode?

000
 

BigPoppa

Majstr
19. jul 2007
1.286
350
83
Ja, so mi uredili v nlb, očitno ni bilo številke vpisane na maestro kartici, jaz sem jo pa zamešal za mc kjer sem to že imel vklopljeno. My mistake
smile-1.gif
Super varianta tole, prej je sepa nakazilo res trajalo. Sicer je to po eni strani fajn zaščita pred impulzivnimi nakupi, po drugi pa je včasih treba hitro kupit kakšno letalsko karto po ugodni ceni in čakanje na nakazilo ni možno.
 

BuDi

Guru
6. sep 2007
6.885
3.146
113
Eni šparajo s tem da imajo Revolut, ki je bolj ugoden od konkurence, ob tem pa doplačujejo NLBju za internetno uporabo Maestra da lahko ugodni Revolut udobneje polnijo. ... hmmm...

Me spomni na post iz Revolut foruma, ko je nekdo v začetku delovanja naredil štalo ker je imel težave s plačilom 3500€ za hotel na poslovnem potovanju... - Če imaš 3500€ samo za enkratno plačilo hotela - na poslovnem potovanju - ne vem zakaj imaš Revolut.