Telemach!!!

natko45

Fizikalc
1. nov 2010
1.017
3
38
Citat:
Uporabnik sade pravi:
Citat:
Uporabnik medo10 pravi:
Smo sedaj na Silverju.
Ki bo od 1.4.36 €.
Amis je ze podražan, in pride 20 oz 25 prvo leto, nato 34 €.
Internet je res počasnejši, a zadostuje.
95 programov pa tudi ma vse tiste, ki se jih v glavnem gleda. Izpade kak Fox in NAtional, a se bo preživelo.
Skupaj pa se plača 186 € manj.

Če nimaš vezave se probi zment, da v primeru vezave( za 2 leti) dobiš -25% za prvih 6 mesecev, oz. zdej je neka akcija , da povežeš še mobilno številko pa plačaš prve 3 mesece 5 € cca.... , sam mislim, da to za silver ne gre verjetn sam za GOLD trojka( to za 5 €)....

Tole za 5€ velja res samo za GOLD pakete. -25% je za že obstoječe, če migrirajo na višji paket.
 

Rotty

Pripravnik
22. apr 2010
459
0
16
Črnuče
A jaz pravilno vidim, da se še vedno ne da dodajati več telefonskih številk? Kje je pa pregled zahtevkov TV sprejemnika?

Slednje sem našel pod "Video klub", samo ker je prazno ugibam, da se tudi tukaj ne da dodajati več TV sprejemnikov?
 
Nazadnje urejeno:

klekej

Majstr
26. jul 2007
5.349
257
83
33
Citat:
Uporabnik iMM pravi:
Jaz sem že nekaj mesecev nazaj menjal iz Gold trojke ekstra na najcenejši Gold silver. Sicer je res fajn imeti hiter download (še bolj pa hiter upload), ampak po enih 5 letih plačevanje preveč sem se odločil, da je pqč boljše ta denar porabit za kaj drugega.

Je že komu uspelo najt shemo programov? Kakšna je razlika med Silver in Gold Trojko poleg hitrosti interneta, kateri HD programi so izključeni? Sedaj imamo Trojko Gold Extra in gremo na downgrade, druge kartice se ne rabi.
 

sade

Pripravnik
18. mar 2010
84
1
8
Citat:
Uporabnik natko45 pravi:
Citat:
Uporabnik sade pravi:
Citat:
Uporabnik medo10 pravi:
Smo sedaj na Silverju.
Ki bo od 1.4.36 €.
Amis je ze podražan, in pride 20 oz 25 prvo leto, nato 34 €.
Internet je res počasnejši, a zadostuje.
95 programov pa tudi ma vse tiste, ki se jih v glavnem gleda. Izpade kak Fox in NAtional, a se bo preživelo.
Skupaj pa se plača 186 € manj.

Če nimaš vezave se probi zment, da v primeru vezave( za 2 leti) dobiš -25% za prvih 6 mesecev, oz. zdej je neka akcija , da povežeš še mobilno številko pa plačaš prve 3 mesece 5 € cca.... , sam mislim, da to za silver ne gre verjetn sam za GOLD trojka( to za 5 €)....

Tole za 5€ velja res samo za GOLD pakete. -25% je za že obstoječe, če migrirajo na višji paket.

To mi je jasn, da je blo sam za upgrade paketa -25% v pogojih, sam zadnje čase dajo kr pr večini providerjev radi popust, če jim pač omeniš da boš drugače sel h konkurenci....
 

ClAy

Fizikalc
3. sep 2007
1.683
14
38
http://www.zurnal24.si/kabelsk...v-clanek-287809

hysterical-1.gif


Kdo bo pa poskrbel za kvaliteto storitev ? Da bomo kdaj dočakali pravi HD, spodobne STBje in konec koncev tudi pakete z več uploada. Pa konec koncev je že skrajni čas, da od*ebejo analogni radio oz. da radio digitalizirajo na kabelskem omrežju, kot so že storili marsikje v tujini. V shemi imajo večinoma nacionalne analogne radijske postaje.
 

natko45

Fizikalc
1. nov 2010
1.017
3
38
Citat:
Uporabnik klemen_ pravi:
Citat:
Uporabnik iMM pravi:
Jaz sem že nekaj mesecev nazaj menjal iz Gold trojke ekstra na najcenejši Gold silver. Sicer je res fajn imeti hiter download (še bolj pa hiter upload), ampak po enih 5 letih plačevanje preveč sem se odločil, da je pqč boljše ta denar porabit za kaj drugega.

Je že komu uspelo najt shemo programov? Kakšna je razlika med Silver in Gold Trojko poleg hitrosti interneta, kateri HD programi so izključeni? Sedaj imamo Trojko Gold Extra in gremo na downgrade, druge kartice se ne rabi.

http://telemach.si/Binary/1706/Programska-shema-D3i-3-2017-NET_.PDF
Tukaj imaš shemo. Silver je začetni, Gold trojka osnovni, Gold trojka extra pa razširjeni paket.
 

Piccadilly

Fizikalc
22. dec 2009
1.695
67
48
No ene par se nas je še našlo ki smo šli na Silver paket. Upam da ste vsi povedali da zaradi njihovih podražitev.
 

matej_

Guru
25. okt 2007
2.020
567
113
mene sam tist viasat explorer muči, da ni v osnovni shemi, vse ostalo ko pa gledam pa je, tk da verjetno bom tudi sam šel na Silver paket.
 

fonza12

Pripravnik
1. sep 2014
129
23
18
spufana država
Citat:
Uporabnik Rotty pravi:
A jaz pravilno vidim, da se še vedno ne da dodajati več telefonskih številk? Kje je pa pregled zahtevkov TV sprejemnika?

Slednje sem našel pod "Video klub", samo ker je prazno ugibam, da se tudi tukaj ne da dodajati več TV sprejemnikov?

Telefonske številke lahko dodaš tako, da povežeš račune.
Na desni zgornji strani, kjer je napisano tvoje uporabniško ime greš pod upravljanje naročniških razmerij in povežeš želene račune.
Simpl ko pasul, samo pogledati je traba
evil.gif
. Prejšnja ja bila katastrofa.
 

hdx

Guru
1. jun 2011
1.090
1.649
113
Prijavljene naprave: 1/5

Delalo je normalno, dokler nisem namestil njihovega plugina, potem je pa crknilo vse skupaj
 

BuDi

Guru
6. sep 2007
6.886
3.151
113
Citat:
Uporabnik fonza12 pravi:
Prijavi se v mojtelemach in odjavi naprave!
Veliko sreče pri tem.

Ne vem če si registriral da moj.telemach.si nekaj tednov ni deloval. In tudi sedaj ko so ga ponovno vkliopili ne deluje kot mora.
cheer.gif
 

ClAy

Fizikalc
3. sep 2007
1.683
14
38
Meni isto, pa čeprav telefona sploh ne uporabljam. Druga stvar napaæna SN in MAC za modem. Ko kliknem na ponovno zaženi modem se ne zgodi nič. Bog si ga vedi, komu resetiram modem. Sem kakih 15x probal pa nič.