The Judgment day

Zmagal/a bo:


Rezultati so vidni samo po glasovanju.

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.147
5.568
113
C6YqSSfWcAAlIPl.jpg
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38

Sicer pa je Trump priznal da je to laz
smirk-1.gif


Priskovali (po Trumpu Via Fox/Braitbart) so pri GCHQ.

Tudi pri tem so lagali saj so se ze opravicili Britancem (GCHQ).
 

buce

Pripravnik
23. jan 2014
562
20
18
Ni čist res.

On je izjavil da "I have no information that supports those tweets." (0:13)

I have no information NI ENAKO kot da ni res.
Zdej, eni bodo (boste) pograbili ta stavek kot da je zanikal prisluškovanje.
Če pa kakšnega pravnika (ali osebo za "dresuro prič") vprašaš pa ti bo pravnik povedal da to ni zanikalni stavek.

Kar je direktor dejansko rekel je: JAZ nimam informacij ki bi podprle omenjene tvite.
Torej on nima informacij (ne zanika da obstajajo, ampak da jih nima)

Njegov odgovor je zelo pravno spiljen. Kaj je on dejansko naredil v tem stavku je to, da se je zaščitil glede možnih posledic če bi se na koncu izkazalo da prisluškovanje dejansko je bilo.

Pa ne to jemat za primer Trumpa, jaz govorim glede samega odgovora.
Drugač pa, če upoštevamo, da je Obama prisluškoval EU voditeljem, potem je že statistično zelo verjetno da je prisluškoval tudi Trumpu.
 

B81

22. jul 2007
34.258
8.810
113
Tudi takrat je bila scena, ampak huseinov se itak vsi bojijo in se je hitro pozabilo.
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik buce pravi:
Ni čist res.

On je izjavil da "I have no information that supports those tweets." (0:13)

I have no information NI ENAKO kot da ni res.
Zdej, eni bodo (boste) pograbili ta stavek kot da je zanikal prisluškovanje.
Če pa kakšnega pravnika (ali osebo za "dresuro prič") vprašaš pa ti bo pravnik povedal da to ni zanikalni stavek.

Kar je direktor dejansko rekel je: JAZ nimam informacij ki bi podprle omenjene tvite.
Torej on nima informacij (ne zanika da obstajajo, ampak da jih nima)

Njegov odgovor je zelo pravno spiljen. Kaj je on dejansko naredil v tem stavku je to, da se je zaščitil glede možnih posledic če bi se na koncu izkazalo da prisluškovanje dejansko je bilo.

Pa ne to jemat za primer Trumpa, jaz govorim glede samega odgovora.
Drugač pa, če upoštevamo, da je Obama prisluškoval EU voditeljem, potem je že statistično zelo verjetno da je prisluškoval tudi Trumpu.

Ja, v bistvu je rekel da laze.... Zanika trditev v imenu svoje organizacije in DOJ. Samo prek njega ali DOJ bi se to sploh lahko zgodilo.
Torej direktor pravi da njegova agencija=NO in da tudi edina druga mozna agencija tudi sporoca=NO. Zakljucek je lahko samo da je lagala ali je v igri nekdo tretji...

In potem Trump v laz vplete tretjega, Britance. Za prisliskovanje naj bi zaprosili tujo obvescevalno silo. Po interevenciji so se za tudi to laz morali opraviciti.
hysterical-1.gif
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.640
6.113
113
To je relativno stara tehnologija ki pa ima kar nekaj omejitev. In se zdalec ne deluje na take razdalje. Proizvajalci marsikaj napisejo, resnicni performans naprav je pa ponavadi precej pod specifikacijo. Imas pa se protiukrepe, ko "kriticnih" sestankov nimas v prostoru ki ima zunanjo steno npr...
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Trump prvič popolnoma pogorel v kongresu. Odprava Obamacarea je bila ena glavnih obljub, pa je kljub večini v kongresu niti do glasovanja niso upali spravit. Naj bi pa pred tem zagrozil, da je to edina priložnost, ki jo jim bo dal za odpravo, tako da če ne glasujejo proti, ne bo več priložnosti.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
20 milijonov ljudi, ki so bili pred ObamaCare brez zavarovanja, je malo preveč volivcev, da bi se upali to reformo kar razveljaviti.
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik bizi pravi:
20 milijonov ljudi, ki so bili pred ObamaCare brez zavarovanja, je malo preveč volivcev, da bi se upali to reformo kar razveljaviti.

Sem mi je kr zdelo da si ne bodo upali dotaknit... Demokrati pa se jih se spodbujali. VOTE VOTE VOTE!
hysterical-1.gif

Trump niti priblizno ni vedel kaj se skriva v novi zakonodaji. Na koncu pa kriv Paul Ryan
bonk.gif
Pri davcni reformi se bo zadeva enako koncala...