Novo pri Telemachu II.

natko45

Fizikalc
1. nov 2010
1.017
3
38
Mislim, da ji je najbolje paket Še več za 15€, kjer ima vse neomejeno, ko pa je v tujini pa vklopi opcijo Neomejeno eu/zda za 24ur ali en mesec. Bo pa po ukinitvi roaminga tudi tole precej cenej.
 

Super

Pripravnik
4. apr 2012
744
15
18
Moj Telemach je nazaj.
cheer.gif
 

Andi

Pripravnik
18. avg 2007
45
0
6
Glede na to, da so potrebovali več kot mesec, kar je že samo po sebi porazno, bi pričakoval, da nova stran deluje BP.
Ampak seveda ni tako, ustavi se že pri tako osnovnih stvareh kot je npr. izpis računa (pri pregledu računov) v formatu PDF, kjer te pri kliku na lično ikonco pričaka sporočilo, da "Prenos računa v formatu PDF trenutno ni na voljo." Torej ne prideš do specifikacije računa.
O preglednosti in dizajnu bi lahko tudi kaj napisal (smo leta 2017!), ampak to je že druga zgodba

Bravo, res so potrudili!
 

stole

Pripravnik
28. mar 2008
166
14
18
Ne ne, ustavi se že pri prijavi,imamo 3 račune tv in dva telefona od otrok,samo v enega pridemo.
 

blazko

Majstr
21. sep 2007
7.323
372
83
Zanimiv obračun porabe, zna bit veselo, ko pride račun
bonk.gif

2560665-roaming.JPG
 

Priponke

  • 2560665-roaming.JPG
    2560665-roaming.JPG
    23,7 KB · Ogledi: 210

alter321

Zelenc'
21. feb 2017
9
0
1
Mislijo kaj odgovoriti na akcijo simobila in telekoma ali bodo raje molili in upali, da ne bo preveč osipa naročnikov? Paketi so že malo zastareli, tujina rahlo do zelo boga, monete ni, omrežje tak tak, neko pogojevanje z 2 letno vezavo za par € popusta je pa tudi v 2017 mimo... Če ne bo nič do konca drugega tedna, gremo (5 komadov) h konkurenci...
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.397
482
83
::1/128
Kot naročnik na mobilne storitve se v UniFI avtenticiraš s pomočjo kartice SIM (EAP-SIM) in ne z uporabniškim imenom in geslom.

Če hočeš koristit UniFi v okviru fiksnih storitev, moraš UniFi aktivirat preko portala moj.telemach.si. Uporabniško ime je res e-mail ja, geslo pa mislim, da si izbereš pri sami aktivaciji in ni nujno enako kot za dostop do portala.
 

Stancek

Pripravnik
25. jul 2011
83
1
6
Slovenske Konjice
Pozdravljeni

Od včeraj, ko je aktiven portal moj.telemac.si mi deluje vse vredu preko brskalnika razen računi ne delujejo mi pa aplikacija za android izpiše ni podatkov ali nimam obstoječe naročnine.
Preverite še vi pa povejte ?

Lep pozdrav
 
Nazadnje urejeno:

JakeOnBreak

Majstr
18. jun 2012
730
296
63
Jaz se lahko prijavim preko spleta in preko android aplikacije.
Mi pa v Android aplikaciji ne pokaže nobenih podatkov. V katerkoli meni grem mi napiše "Storitev ni na voljo z vašo obstoječo naročnino"
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
Glede na napisano tu in na FB imam še srečo da mi ne dela samo portal in štekajo programi,.. da na nekatere osnovne nisem občasno naročen in da sprejemnik ob prvem zagonu rabi 5 min da začne delat sem lahko še srečen,.
b.
 

darlev

Fizikalc
18. apr 2008
669
45
28
Ljubljana
Citat:
Uporabnik alter321 pravi:
Mislijo kaj odgovoriti na akcijo simobila in telekoma ali bodo raje molili in upali, da ne bo preveč osipa naročnikov? Paketi so že malo zastareli, tujina rahlo do zelo boga, monete ni, omrežje tak tak, neko pogojevanje z 2 letno vezavo za par € popusta je pa tudi v 2017 mimo... Če ne bo nič do konca drugega tedna, gremo (5 komadov) h konkurenci...

Ne vem kaj še delaš tam... Lej kok kod imaš za popust na Si.mobilu v drugi temi....
cool-1.gif


Imam znanca ki dela pri posredniku in pravi da imajo ponavadi povprečje naročnin na mesec 35-40 ta mesec pa so že na številki 140 pa je še cel naslednji teden....
evil.gif
Upam samo da na Si.mobilu kaj podaljšajo akcijo...