Turki

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #9334
  • Začetni datum

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik Gargy pravi:
Zaradi mene se lahko vsi pokoljejo zaradi izstopov iz bilokatere vere. Če so že tolk neumni, da se predalčkajo k veram... Lahko je sosed, vaščan, sodržavljan, član EU ali širše Evrope, ali zumbeki na drugi strani planeta - couldn't care less. Point je bil v vprašanju, kjer si se izmikal in nisi hotel odgovoriti, na koncu pa se sklicuješ na (zelo slab) sarakzem, samo da bi se izvil iz odgovora - katerega še, mimogrede, še vedno nimamo...

Drugače pa lepo za tebe, da okrog tebe nikoli ni bilo probelmov. A BiH iz tvoje mladosti in zdajšnja je velika razlika - pa saj to tudi sam veš. Poznam BiH od prej, še boljše jo poznam danes... In v BiH poznam vsaj en primer (Sanski Most), kjer je nekdo zaradi izstopa iz Islama izgubil življenje.

Ti pa verjamem, da so nadlegovali eden druge (kristjani/muslimani) in zato vedno pravim, da kjer je vera zraven (katerakoli), je sranje in pamet odpove...

Nisem sem se izmikal in sem bil pri odgovoru zelo jasen. Na 99.999999% nasega planeta je tvoja veroizpoved tvoja stvar in si "varen" ce ravno ne isces tezave. Nihce ti ne bere misli i tudi ne more vedeti kaj si ti zapustili ali nisi zapustil... Ce ti svoje prepricanje delis imas lahko posledice... Ampak to imas tudi ce delis svoje prepricanje glede kulinarike....

V Sanskem Mostu nihce zaradi tega ni izgubil zivljenje ali imel probleme. Pred ali po vojni. Pred vojno so bili muslimani celo manjsina tako da to ni bilo mozno niti teoreticno. Med vojno so kristijani (ce ze generaliziramo) pregnali ali pobili vse muslimane. To bo kr 100% laz.
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Citat:
Uporabnik eazy pravi:
V Sanskem Mostu nihce zaradi tega ni izgubil zivljenje ali imel probleme. Pred ali po vojni. Pred vojno so bili muslimani celo manjsina tako da to ni bilo mozno niti teoreticno. Med vojno so kristijani (ce ze generaliziramo) pregnali ali pobili vse muslimane.

Nič hudega, ne moreš vedet vsega...
priden.gif
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik Gargy pravi:
Citat:
Uporabnik eazy pravi:
V Sanskem Mostu nihce zaradi tega ni izgubil zivljenje ali imel probleme. Pred ali po vojni. Pred vojno so bili muslimani celo manjsina tako da to ni bilo mozno niti teoreticno. Med vojno so kristijani (ce ze generaliziramo) pregnali ali pobili vse muslimane.

Nič hudega, ne moreš vedet vsega...
priden.gif

Glede tega zagotovo vem.... 100% laz.


za ilustracijo, v centru mesta in cca 200m od najvecje mestne dzamije
 
I

Izbrisan uporabnik 474

No, če bi toošlo za "slišal sem," bi ti rekel "ako oni lažu mene, onda ja lažem vas..." Je pa tukaj še kaj več, kot govorice... Pa saj ni treba, da verjameš. Mi je celo ljubše... Tako, da ja - 100% laž
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik Gargy pravi:
No, če bi toošlo za "slišal sem," bi ti rekel "ako oni lažu mene, onda ja lažem vas..." Je pa tukaj še kaj več, kot govorice... Pa saj ni treba, da verjameš. Mi je celo ljubše... Tako, da ja - 100% laž

Gre kr za konkretno LAZ. Zelo jasno in neodvumno. 100% Nikjer in nikoli to ni bilo zabelezeno. Niti kakor govorica... V bistvu si vec problemov imel ce si bil musliman. Pa ne govorimo o vojnih casih.
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik Gargy pravi:
Lažem, 100%

VEM. Pa tudi zelo pokvarjeno glede na zgodovino tega mesta...

article-urn:publicid:ap.org:2347476369ce40179d2c0135db8125cb-6Osplq1ASHSK2-691_634x417.jpg


sejkovaca-najtuznije-mjesto-u-evropi-nevine-zrtve-tomasice-pitaju-zasto_1_34796.jpg


article-urn:publicid:ap.org:2347476369ce40179d2c0135db8125cb-6Osppkmt5-HSK1-294_634x422.jpg


Cca 1400 umorjenih ,ker SO muslimani. Stotine zensk poslijenih ,ker SO muslimanke...... Btw, stavba se nahaja na vhodu v mesto in je se vedna polna trupel muslimanov.

In potem si mirno izmisli kako je nekdo nekoga zarad izstopa iz Islama.. Nic ni sveto, FUJ!
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Ne rabiš lepit slikic, poznam stavbo, bivša tovarna (mislim da keramike), med vojno "logor." Malo višje je bazen, še malo višje izdelava plastičnih oken Horozoviæ, še malo naprej drvna industrija Horozoviæ (btw, nista v sorodu), kjer se je nedolgo nazaj tudi zgodila tragedija, ko mu je sina "potegnilo" v trafo postajo...

Mogoče se sem si tudi to izmislil? Čist možno... Skor 100%
priden.gif
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Prvo si 100% zlagal VSE....

Drugo pa najdes na Googlu
priden.gif


Recimo tukaj:
KLIK


Torej... Ime, kraj, datum... Karkoli? Vsaj okvirno? Priznam tudi vse okoli mesta (bo 100km v vsako smer dovolj?) in zadnjih 50 let.
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Sicer je verjetno najbolj znan uradnega in javnega prehoda oziroma "zapuscanja Islama" prav iz teh krajev (Bosanske Dubice). Fant je po prehodu nastopal javno (in uspesno) se 20 let po celi exYU. Umrl je par let nazaj. Pokopali so ga muslimani ,ker ga kristijani niso zeleli.

Da ne omenjam Lepo Breno, Emira Kusturico, itd, itd... Se kr zivijo
smirk-1.gif
 

B81

22. jul 2007
34.268
8.816
113
Ja verjetno ti bo kdo verjel, da je kdo v tvoji vasi za sankom rekel, da izstopa iz islama in ni bil vsaj na smrt pretepen, dajnomir...
 

Qshtr

Fizikalc
22. avg 2011
477
79
28
ne moreš verjet kolikšna količina sprenevedanja.....

müsli navodila so popolnoma jasna:

Citat:
Ali burnt some people and this news reached Ibn 'Abbas, who said, "Had I been in his place I would not have burnt them, as the Prophet said, 'Don't punish (anybody) with Allah's Punishment.' No doubt, I would have killed them, for the Prophet said, 'If somebody (a Muslim) discards his religion, kill him.' "

Al-Bukhari Volume 4, Book 52, Number 260

Citat:
Some Zanadiqa (atheists) were brought to 'Ali and he burnt them. The news of this event, reached Ibn 'Abbas who said, "If I had been in his place, I would not have burnt them, as Allah's Apostle forbade it, saying, 'Do not punish anybody with Allah's punishment (fire).' I would have killed them according to the statement of Allah's Apostle, 'Whoever changed his Islamic religion, then kill him.'"

Al-Bukhari Volume 9, Book 84, Number 57

in tudi še kje drugje... taqiyya much?
hysterical-1.gif
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
Meni (pa še komu) se samo čudno zdi, da tak expert, kot si ti ni šel v Haag in s svojim pričanjem gladko porazil vse, ki so kaj imeli proti muslimanom v vojni na balkanu.Gotovo bi znal s svojim obsežnim znanjem dokazati vse krivice, ne pa, da se sedaj "klavci" posmehujejo ženskam, ki "kukaju" po Srebrenici in drugod.
17758-icon_confused.gif
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik Gatto pravi:
Meni (pa še komu) se samo čudno zdi, da tak expert, kot si ti ni šel v Haag in s svojim pričanjem gladko porazil vse, ki so kaj imeli proti muslimanom v vojni na balkanu.Gotovo bi znal s svojim obsežnim znanjem dokazati vse krivice, ne pa, da se sedaj "klavci" posmehujejo ženskam, ki "kukaju" po Srebrenici in drugod.
17758-icon_confused.gif

Ekspert tvojega kova zagotove ve (ali pac) da je v Srebrenici (med drugim) dokazan genocid. Naloga Haaga (tudi uradno btw) ni bila da se obsodijo klavci ampak samo politicno&vojno vodstvo. To se je tudi zgodilo in se je sodisce zaprlo. Klavci so naloga za nacionalna sodisca in zadeva potekajo sproti tudi brez moje pomoci. Zadnja vecja aretacija (za ta kraj) je iz konca lanskega leta.
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
No, potem me pa veseli, da si enkrat zadovoljen z delom "zahodnih" institucij..torej, sedaj so na potezi nacionalna sodišča? hitro to poteka, ni kaj..kmalu bo 30 let ..
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik Gatto pravi:
No, potem me pa veseli, da si enkrat zadovoljen z delom "zahodnih" institucij..torej, sedaj so na potezi nacionalna sodišča? hitro to poteka, ni kaj..kmalu bo 30 let ..

Kje tocno smo debatirali o zadovoljstvu in kako tocno so to zahodne institucije? Nacionalna sodisca delujejo ze nekaj casa (ze od zacetka), od zaprtja Haaga so tudi uradno edini naslov. Vecina "klavcev" (tudi najbolj znani) so obsojeni pred nacionalnim sodiscem. Tudi Franc Kos (35 let). Hitrost je odvina od stevlnih dejavnikov. Za ilustracijo, najvecja grobnica v exYU je blizini tega kraja in sploh se ni obdelana. To je pa pogoj za vse ostalo...