Slušalke z mikrofonom za klicni center

sumica

Fizikalc
10. sep 2007
1.272
34
48
Stestiral se že vse živo slušalk z mikrofonom in dobre še vedno nisem našel. Pri večini je težava glasnost slušalke in s tem razumevanje strank. Je kdo uporabljal kakšno res dobro slušalko, ki je zadostila tem kriterijem?

- zelo udobno nošenje
- stereo
- odličen nastavljiv mikrofon s funkcijo noise cancellinga
- možen hkratni priklop na klasični telefon + računalnik (USB ali 3.5mm) z možnostjo preklopa na gumb
- odlične slušalke z vrhunsko kvaliteto glasu, odlično noise cancelling opcijo in LASTNO nastavitvijo glasnosti - to je izjemno pomembna funkcija, saj so po izkušnjah večina zelo tihe (ali pa sem jaz naglušen). Dela se pa v hrupnem okolju.
- možnost izklopa aktivnega noise cancellinga slušalk, da slišiš kolega, če je to potrebno (ni tako pomembno).

Sprobal sem že nekaj Jaber, Palntronicsov (nizek in visok rang), pa je vse ena taka srednja žalost, ki začne hreščat po pol leta uporabe, so pretihe, itd. Če je kdo delal s kakšnim vrhunskim modelom, se priporočam, kateri je to bil?
 

Gonzo

Guru
1. sep 2007
8.918
8.965
113
EU
Jaz imam Plantronics Gamecom. Na enem testu pred par let so bile dobro ocenjene. Stereo, in kabel ima dva vtikača (3,5). Glasnost nastavljiva z gumbom na levi slušalki zadaj. Dostopnost gumba z enim prstom je odlična. Kvaliteta zvoka OK. Na glavi so udobne in nimam mokrih ušes.. Kako se obnese mikrofon (noise canceling), nimam pojma, ker jih uporabljam za gledanje filmov na Abaku. Možno jih je zasukati za devetdeset stopinj zaradi lažjega zlaganja v predal.
Plantronics je firma, ki dela slušalke na osnovi pilotske oprema. Lastnika sta stara pilota in sta sklenila delati slušalke, kot se spodobi.
Kako bi se obnesle pri vsakdanjem maltretiranju, je težko povedati. Zlomil jih še nisem
grims-1.gif

Aha, pa še cena ..sitnica.
aplauz.gif
 

sumica

Fizikalc
10. sep 2007
1.272
34
48
Nisem pomislil na gaming slušalke...samo se je verjetno ne da zvezati s telefonom (navadna linija)?
 

majoneza

Pripravnik
8. jan 2008
312
6
18
Tole nucamo mi v firmi: Plantronics Blackwire 710 . Nismo sicer klicni center ampak se veliko časa na dan nosijo.
Nekaj jih je tudi brezžičnih takole , pri teh lahko tudi mobitel na bluetooth povežeš in klasičen telefon na kabel.
Prve so ranga 100€, brezžične pa cca 400€.
Na splošno zelo zadovoljni tako z kvaliteto izdelave kot z kvaliteto zvoka.