Pometač, pometalnik?

matej_

Guru
25. okt 2007
2.029
569
113
mam doma točno tega. kupil lani, ker smo asfaltirali dvorišče pa se tudi meni ne da več pometat
smile-1.gif


z eno besedo: priporočam!!!

men ni žal, da sem ga vzel, tudi listje pobere, kamenčke(s tem pometam cesto po končani zimi), papirčke, kar češ. fajn je, ker ma ščetke na obeh straneh. če bi prej vedel, bi si ga že prej kupil.
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.871
5.139
113
pobere liste, samo je hitro poln.
Najbolj ga zjebejo razne vejice, tega ne pobira lepo. Pa če je vlažno ne pobere nič razen peska.
Drugače pa za neko predstavo ta na linku na tlakovcih pobere žagovino praktično brez sledi.
 

mercedes

Majstr
16. dec 2014
2.401
146
63
Jaz sem ga lani kupil tule :

http://www.karcher-kusljan.si/hobi-program/pometalci/pometalec-tal-karcher-s-650.html

Je pa brezplačna poštnina če se ne motim...

Bolj imaš raven teren bolje bo...So pa rezervni deli ,recimo krtače kar cenovno zasoljeni.. A brez panike..Jaz imam bolj robat teren pa se na krtačah še praktično ne pozna nič...
Ko je pa v igri listje je pa smiselno imeti pri roki samokolnico za praznjenje,ker listje se pa res kar hitro napolni.Gre pa vse suho ,mokro...

lp
 

Dik

Fizikalc
28. okt 2007
1.535
76
48
Od križišča mal naprej na desno
Benti, se dobro da sem pogledal tole, super link si dal hvala. Gitas v Kranju ima ceno 114€, tole pa 88€ + 5€ postnine po nemciji se pravi skupaj 93€ odlicna cena, ze narocam, hvala
wink-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.833
371
83
A ti je uspelo naročiti, jaz bi ga tudi vzel, pa vidim samo Avstrija/Nemčija pri registraciji?
 

Palcek

Fizikalc
15. dec 2007
664
81
28
Hofer danes katalog, sicer ni nikjer napisano kateri model ceprav ce potem sliko gledam bi lahko bil s530 cena 79,90 ne vem pa kaj je razlika samo sharam info ker lih reklamo gledam

Edit
Hja vidim razliko samo ena krtacka
frown-1.gif
neprimerljivo sorry
 
Nazadnje urejeno:

Dik

Fizikalc
28. okt 2007
1.535
76
48
Od križišča mal naprej na desno
Sem naročil ja, res posiljajo samo v A in D, jaz sem si naročil na naslov v Nemčiji, sem pa videl potem da imajo tudi stacuno v Villachu ampak nisem uspel pogruntat ce lahko prevzamem osebno, tako bi prihranil se nadaljnih 8€. Zaracunajo dostavo 4.90€ in paypal provizijo 3.09€ tako da je na koncu bilo 96€ kar se mi zdi super ugodno
cheer.gif
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.833
371
83
Hvala za odgovor. Za 10€ razlike bom potem raje naročil pri nas.
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.833
371
83
Hvala, sem raje vzel danes S650, ker je širši, čeprav zdaj vidim, da širina ni tako pomembna, je pa pomembno, da ima 2 ščetki spredaj.
 

Dik

Fizikalc
28. okt 2007
1.535
76
48
Od križišča mal naprej na desno
Citat:
Uporabnik brunobruno pravi:
Še ceneje, samo ne vem kako je s poštnino, če sploh.
http://www.kaercher-motorberge...hine-s-650.html
Da zakljucim štorijo z kerherberger in Da se ne bo se kdo zajebal z nakupom pri teh salabajzerjih zgoraj. Pometaca sem cakal vec kot 14 dni, ko sem spraseval po mejlu kdaj bodo poslali so rekli da se roba pripravlja in da bo kmalu
tongue-1.gif

Aja, se dobro da sem placal z paypalom, ker drugace bi cakal bog ve koliko casa na vracilo denarja tako pa sem odprl dispute in naslednji dan je bil denar vrnjen.....vsaj nekaj
smile-1.gif
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.833
371
83
Jaz sem ga vzel pri nas in dobil isti dan.
wink-1.gif


Edino neumen kacher mi je skor povzročil infarkt, ker je skril en vijak izven vrečke.
 

bose

Pripravnik
23. sep 2009
292
14
18
daleč,daleč,daleč proč
Vsi ki imate ta pometač (Kärcher). Zanima me, ali sta stranski krtači gnani z jermenom iz zadnjih koles? Pri dosedanjem (stari Haaga) se krtači namreč sučeta s pomočjo kolesc, ki sta pod krtačo, pa se zato ob pometanju ob zidu ne sučeta najraje, ter posledično slabo pometata.
 

matej_

Guru
25. okt 2007
2.029
569
113
Krtači sta gnani z jermeni preko zadnjih koles. če se prav spomnem sta gnani leva krtača preko levega kolesa prav tko desna preko desnega kolesa.
krtači se lepo sučeta tudi ob zidu.
 
Nazadnje urejeno: