Ljubljanske bande

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
Citat:
Uporabnik Apollo8 pravi:
Iste "bande" kot so konec 90 in se danes bili cefurji, skini itd... Jaz se spomnim savskih ninđ... Pac fantje so se radi pretepali. Policija je imela na zacetku 90ih celo akcijo "streetfigther" in kriminaliste ki so delali samo po ulicnih pretepacih. Potem se je zadeva drasticno umirila zato so nehali delat po teh zadevah. Tako so mi razlagali... Je pa menda to sovpadalo z vecjim porastom drog in kasneje narkomanov, tako da povsem mozno da so propalice pretepe zamenjali za iglo in se je scena zato spremenila.

A niso te savske nindze bolj zahebancija od tistega kar je bilo vcasih(ce je bilo) od teh sisenskih band nasplosno? Ker te savske nindze so bile tm okol 94 pa sestavljali so jih skratje pa en debeli cigo, pa ena sibica visoka sem tudi sam na njih naletu enkrat pa je bil pogled nanje bolj kot ne komedija vseskp, ceprav si bil raje tiho ker bi te itak zbrcali 8 komadov 2 pa ketne so nosil pa kije
 
Nazadnje urejeno:

Sine370

Pripravnik
27. jun 2015
816
0
16
RR je bil verjetno zadnji "romantični" bojevnik.
Poznam ga iz neke druge zgodbe, pa se je z njim kar dalo sodelovati.
Ni bil tak "ekstremist", kot se je govorilo in pisalo o njem!
 

as21

Pripravnik
18. dec 2007
786
21
18
A to je un model, ki zdaj dela ročno kovane nože/sekire itd
smile-1.gif

ga ima kolega na FB med frendi. Zgleda kot tip "ki je precej dal skozi v življenju". Sodeč po zapisih tukaj gor, je to tudi res