Optika na Golfu7, vprašanje

Trupl0

Pripravnik
21. sep 2007
211
16
18
Gottschee
Zdravo,
zanima me ali mi lahko kdo pojasni, preden grem jutri spraševat uradni servis, zakaj mi je na optiki rekel, da mi ne more urediti optike na zadnjih kolesih. Da je imel sedaj težavo že pri tretjem golfu 7...
Baje neka težava z zadnjo premo in, da ni nastavljivo.
Prav tako sem slikal rezultate pa, če lahko kdo oko vrže gor
smile-1.gif





 
Nazadnje urejeno:

casio

Pripravnik
19. nov 2014
528
15
18
A maš gume prav obrnjene? Ti šteka kakšna zavorna čeljust malenkostno?

Zadaj praktično ni potrebe po optiki
 

Trupl0

Pripravnik
21. sep 2007
211
16
18
Gottschee
Nabavil efficientgrip od GY in so asimetricne. Oznake zunaj ni je pa na drugi strani INSIDE tako da sem prav obrnil.
Ma ne bolj me je prestrasil tale k je delal optiko in zdaj ne vem kaj in kako...
Kot vidim verjetno tudi spredaj prej ni bilo potrebe al? :/
 

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.805
3.815
113
Golf 7ke kolikor vem imajo lahko multilink ali pa poltogo premo. Multilink najbrž ne zna popravljat vsak vulkanizer pod kozolcem, tako da pelji kam kjer se spoznajo na tole.
 

irCAR81

Fizikalc
19. mar 2008
1.698
62
48
Citat:
Uporabnik Utisevalec pravi:
Golf 7ke kolikor vem imajo lahko multilink ali pa poltogo premo. Multilink najbrž ne zna popravljat vsak vulkanizer pod kozolcem, tako da pelji kam kjer se spoznajo na tole.
Najbrž res, še slabše pa je če to dela kar sam Administrator.
smile-1.gif
 

Alan

Fizikalc
22. jul 2007
2.031
19
38
42
Ljubljana
Tebi golf z ritjo zavija v desno, zadnje desno kolo imas malo odprto moralo bi biti zaprto, to je najpomembnejsa nastavitev, nagib kolesa ni toliko problematicen.
 

Trupl0

Pripravnik
21. sep 2007
211
16
18
Gottschee
sem šel še na uradni servis pa so zrihtal, čeprav je bila prva opazka, da naj bi bil most zanič. Kriv oz. udarjen. Samo čudno pogledal
Čez cca uro in pol so poklicali, da je urejeno in sem plačal nato nastavitev stekanja...
evo slike
 

Alex

Fizikalc
21. jul 2007
937
90
28
Ljubljana
Pa ti znaš prevesti, kar piše za zadnjem izpisu spodaj v angleščini? Upam, da nisi plačal zadnje optike.
smile-1.gif
 

Trupl0

Pripravnik
21. sep 2007
211
16
18
Gottschee
sem plačal cca 28-29€ na VW servisu
Mah ne vem...volan mi je še vedno malce postrani..lih toliko, da če ga dam kokr mislim, da je naravnost...mi vleče na levo.

Malce gledam zdaj po listu in sodeč po meritvah je v perfektni optiki. So me malce na suho?