Blaupunkt San Diego 530 - možnost navigacije

kingo

Pripravnik
10. maj 2008
573
19
18
Mogoče kdo ve, kaj pomeni: možnost navigacije glede avtoradia? To, da si jo sam instaliras? Gre za avtoradio Blaupunkt San Diego 530 Pa mogoče potem še kako podvprašanje - kako pa si jo sploh lahko sam instaliras?
cool-1.gif
 

bluub

Fizikalc
9. jan 2008
669
31
28
Tako kot je napisano v opisu radia, je ves hardware tu, se pravi GPS modul in antena, torej se verjetno na kakšno SD kartico naloži navigacijo z kartami in je to to. Za postopek vprašaj google.

lp
 

kingo

Pripravnik
10. maj 2008
573
19
18
Pozdravljeni, dosedaj sem imel vseskozi samo original avtoradio, zato bo vprašanje mogoče za koga smešno. Glede na to, da gre pri San Diego za bolj "smart" mašino, ali se radio avtomatično prižge ob zagonu? (seveda če je tako zvezano
smile-1.gif
)

Ali pa se prižge samo osnovni zaslon in moraš potem izbirati? MI to mogoče lahko pove kdo, ki ima prav ta model doma? (iz prve roke)
cool-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

bste

Pripravnik
4. maj 2009
118
3
18
Podpulfrca
Cisto normalno se prizge vse tako kot pri "original" radiju. Se celo postaja je ista kot tisti trenutek, ko si ga izklopil.
wink-1.gif
Ce si bos uredil se Igo, te tudi nastavljen cilj pocaka.

Ce zelis se sprejem TMC informacij, lahko dokupis se anteno za TMC (sam sem jo dobil tukaj: http://www.gns-gmbh.com/ ), samo komot prezivis brez tega dodatka.
 

kingo

Pripravnik
10. maj 2008
573
19
18
Citat:
Uporabnik bste pravi:
... Cisto normalno se prizge vse tako kot pri "original" radiju. Se celo postaja je ista kot tisti trenutek, ko si ga izklopil.
wink-1.gif
Ce si bos uredil se Igo, te tudi nastavljen cilj pocaka...

Najlepša hvala za odgovor!
 

kingo

Pripravnik
10. maj 2008
573
19
18
Še kolebam med odločitvijo za nakup novega San Diego 530 (LITE) ali pa rabljenega (malo boljši model Blaupunkta). Slednji je cca 150€ cenejši. MI lahko kdo svetuje, ali je vseeno bolje vzeti novega? Pa še nekaj, prodajalec mi zraven ponuja vzvratno kamero (dodaten strošek cca 90€ večji). Ali mogoče ima kdo tako kamero nakdnadno vgrajeno. Je res tako "fajn" imeti še ta gadget. Nikjer namreč ni v živo predstavljeno, kako to izgleda in je kupovanje malo na pamet včasih drago - zame je že bilo.
smile-1.gif
Hvala vsem za kak nasvet!