Avtoradio - 2DIN - prostoročno telefoniranje

kingo

Pripravnik
10. maj 2008
573
19
18
Pozdravljeni, mi lahko mogoče kdo razjasni ali pa predlaga, kaj bi vgradil v moj Renault Megane 2. Skratka rad bi imel 2DIN avtoradio (DVD in po možnosti še navigacija) ter obvezno prostoročno telefoniranje, vse pa s priključkom na obvolanske komande. Glede slednjega obstaja adapter baje samo za Pioneer, Blaupunkt in Alpine. Zanima pa me kako je glede prostoročnega telefoniranja. Nekateri imajo notri že vgrajen sistem Parrot, za neke modele (pa če prav razumem) se mora pa še nekaj dokupiti - mikrofon? Mi lahko kdo malo bolj razjasni in mogoče predlaga, kaj in kjer bi bilo najbolj ugodno (z vgradnjo). Pa če kdo mogoče ve še kaj glede navigacije...
 

Yagi

Fizikalc
24. jan 2008
713
29
28
Znamka bo tista, katera se ti osebno dopade. Nekatere 2DIN naorave imajo za prostorocno telefoniranje ze vse noter, pri drugih je pa potrebno dokupit napravo, katera prejo BT omogoca telefoniranje.
Pri navigaciji je pa tako, da je v tem primeru dobro imeti se CD changer, ker imas lahko le 1 DVD (navigacija) v napravi naenkrat. Ene imajo ze nek disk v napravi in si shranis nanj. Potem je vprasanje, cigav interface uporablja naprava in pa kako je s kartami.....! Vse se da ampak nekje je vec, nekje pa manj "telovadbe".....

Moj nasvet: zapelji se npr. do RadioVili in ti bodo vse svetovali, vgradili itd. !