Slovenija je dosegla novo dno v zabavnih oddajah

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
Citat:
Uporabnik disc pravi:
Ne razumem zakaj sploh zgubljate čas zaradi takih oddaj? Sej vas noben ne sili v gledanje. Pač prestaviš/ugasneš in nimaš več težav.
hysterical-1.gif

ja... folk gleda pri vseh programih in kanalih, ki jih danes premoremo.... (nekaj deset) točno tistega, ki jim ni všeč. Zakaj že? Aja.. treba pol neki na alter napisat .
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.499
252
113
Citat:
Uporabnik lanos pravi:
Citat:
Uporabnik disc pravi:
Ne razumem zakaj sploh zgubljate čas zaradi takih oddaj? Sej vas noben ne sili v gledanje. Pač prestaviš/ugasneš in nimaš več težav.
hysterical-1.gif

ja... folk gleda pri vseh programih in kanalih, ki jih danes premoremo.... (nekaj deset) točno tistega, ki jim ni všeč. Zakaj že? Aja.. treba pol neki na alter napisat .

jest ne vem kako v gledate tv, ampak jest najprej precesem vse, ki so mi zanimivi in kaj obetajo. pa prvih 5 slo je itak zaporednih in grem skozi. in pol vidis neko novo oddajo in jo valda gledam nekaj casa, da vidis za kaj se gre, in pol ko vidis bistvo, pa se mal pogledam da vidim how low can it get. in pol ko tud to vidim, preklopim in grem na alter pisat. sej drug teden bom seveda preskocil..

ne vem zakaj bi pomenilo da nekaj gledas polnih 60min, ce napises neko kritiko.
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
Zato, ker če (meni) nekaj ni zanimivo po nekaj sekundah, minutah... ne gledam več naprej in sloh ne morem vedeti kaj je to tako slabega, da bi moral kritizirati. Edina izjava, ki bi jo lahko dal je ta, da pač nekih zadev ne gledam, ker so mi neumne, nezanimive....itd.
Če bi pa moral gledati ali da bi bil samo en program, bi pa lahko rekel, da mi ni všeč. Seveda meni... tebi bi bilo pa lahko prav tisto zanimivo, tako da..... prst na daljinca in se ustav tam, kjer ti bo všeč.
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.950
9.093
113
39
MB
ne vem sicer na kakem nivoju bi naj blo, je na nivoju ostale pop produkcije, bolj pri podnu
grin1.gif
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Citat:
Uporabnik BuDi pravi:
Citat:
Uporabnik asteliks pravi:
Tole je na nivoju.
Ne vem zakaj je pri nas vedno treba oddaje, ki jih so v tujini dolge uro-uro pa pol razvlečt na 3 ure.
uf-1.gif

Začel sem gledati 50 minut kasneje in ko sem preskočil reklame, sem bil na koncu še 10 minut zadaj. Sicer pa oddaja ni slaba, posebno Svetova Nuška ima dobra bedrca.
smile-1.gif
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.898
4.955
113
Iz vira blizu tekmovalcev je govoriti da je zmagovalec že znan. Tudi dobitnik nagrade ki ga izberejo med občinstvom je že v naprej izbran oz. nastavljen. Tako da ko to izveš vidiš kaka gnojšnica je POPTV.
 
Nazadnje urejeno:

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Citat:
Uporabnik MrDaco pravi:
Iz vira blizu tekmovalcev je govoriti da je zmagovalec že znan. Tudi dobitnik nagrade ki ga izberejo med občinstvom je že v naprej izbran oz. nastavljen. Tako da ko to izveš vidiš kaka gnojšnica je POPTV.

Daj to zaupaj še nam, da bomo še mi videli to gnojšnco.
stupid-1.gif
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.898
4.955
113
Citat:
Uporabnik bizi pravi:
Citat:
Uporabnik MrDaco pravi:
Iz vira blizu tekmovalcev je govoriti da je zmagovalec že znan. Tudi dobitnik nagrade ki ga izberejo med občinstvom je že v naprej izbran oz. nastavljen. Tako da ko to izveš vidiš kaka gnojšnica je POPTV.

Daj to zaupaj še nam, da bomo še mi videli to gnojšnco.
stupid-1.gif

Ženska, pa ni A-kanalovka, in tudi debelinka ne (no itak
tongue-1.gif
). No sicer sem s tem kar omejil samo na dve, tri...

Če se motim oziroma so mi dali napačne informacije pa bomo videli, ko bo konec. Se bom oglasil.