Miličnika z radarjem so včasih spoštovali vsi

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.757
5.384
113
https://www.rtvslo.si/zabava/a...vali-vsi/415802

Najbolj zanimiv del...
grin1.gif


Citat:
Bili so neredki primeri, ko je imel avtomobil spredaj drugačno registrsko tablico kot zadaj. "S kolegom sva ga šla iskat v romsko naselje. Kolega mi je rekel, ta rdeča stoenka je, samo ima druge tablice. To ni njegov avto, sva si mislila, a je bil,“ razloži
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.640
6.113
113
Itak, enemu se je zazdelo da je enak avto in je bil. Ce bi se to alterjevcu zgodilo bi meli temo s 300+ stranmi
 

Slovenet

Majstr
21. jul 2007
4.391
482
83
43
Še vedno Rdeči revirji
Za razliko od danes, ko se policaji obnašajo kot kaki kastriranci. Ko ti nudi frulico, ti reče če boš pihal, kot da ti ne upa reč, da ti je odredil alkotest. Sramota za policijo. Pa skrivanje za grmovje, kot da se borijo v neki gverilski vojni. Ni nič čudnega, da je v tej državi toliko kriminala.
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.169
-8.269
113
Ko pa kakšen policaj malo na trdo koga prime, je pa takoj vsesplošni jok
 

Ginginova

Guru
28. jul 2007
6.522
1.403
113
Vljudnost še nikomur ni škodovala in samo pripomore k spoštovanju.
Arogantni palicaji gredo pa vsem na živce.
Kriminalca pa tudi stroge besede ali aroganca ne šmirgla 5%.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.757
5.384
113
Citat:
Uporabnik Apollo8 pravi:
Itak, enemu se je zazdelo da je enak avto in je bil. Ce bi se to alterjevcu zgodilo bi meli temo s 300+ stranmi

Ne dvomim... Ceprav ves da sam nisem med takimi...

Bolj sem izpostavil tarad ciganov! Najbrz si nista kar izmislila da je avto njegov... Ampak je cigan zaradi drugih casov in predvsem mindseta sam priznal... Ko priznaje pola mu se oprašta press
wink-1.gif
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.357
222
63
Kras
www.mtl.si
Citat:
Uporabnik Slovenet pravi:
Za razliko od danes, ko se policaji obnašajo kot kaki kastriranci. Ko ti nudi frulico, ti reče če boš pihal, kot da ti ne upa reč, da ti je odredil alkotest. Sramota za policijo. Pa skrivanje za grmovje, kot da se borijo v neki gverilski vojni. Ni nič čudnega, da je v tej državi toliko kriminala.
Niso vsi taki.
14dni nazaj me je policist spustil z opozorilom. Ustavil me je pa z lučkami.
Res pa nisem drekal in se delal frajerja, temveč priznal, da sem zajeb...
In glavno: definitivno mi je s tem dal bolj mislit kot pa, če bi mi kazen nabil.
 

Slovenet

Majstr
21. jul 2007
4.391
482
83
43
Še vedno Rdeči revirji
Citat:
Uporabnik Ogo pravi:
Vljudnost še nikomur ni škodovala in samo pripomore k spoštovanju.
Arogantni palicaji gredo pa vsem na živce.
Kriminalca pa tudi stroge besede ali aroganca ne šmirgla 5%.

Med vljudnostjo in zavijanjem odredb v neke dvomljivo razumljive izraze je ogromna razlika.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.348
251
113
kaj so pa vcasih tok vec pocel? vsak mulc ki je prihajal puberteto in zacel pametovati vsem naokoli, ga je lepo ucitelj in policaj, vsak posebej, okol uses. pa se fotr doma, ce je bil red.

in od takrat naprej je vsak problematicen drugace gledal na ucitelja in policaja.
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.090
2.192
113
v lokalni ostariji
starši niso rušili avtoritete. to je fakt. fer ali ne fer tega ni blo. če je miličnik spustil gume ali pa te okol ušes si si že zaslužil... in se ni spraševalo zakaj ja zakaj ne...

poglej temo o šolanju na domu. en bi kr otroka prepisal ker ni bil dovolj zadovoln s odgovorom učiteljice zakaj en ne sme spopravljat drug pa...

takrat pa pač tega ni bilo.

jebat ga.


ali je bilo to bolje ali ne? hja vprašanje... so pa bile tudi kazni velik veliko bolj mile. zato so bili bolj "spoštovani". ker niso pobral par plač... ampak to ni njihova krivda.
 
13. jul 2011
2.677
625
113
Spoštovanje je bilo v bistvu strahospoštovanje. Temeljilo je na strahu pred milico in ne na temu, da bi ljudje miličniku zaupali.
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Citat:
Uporabnik Kamele0N pravi:


Najbolj zanimiv del...
grin1.gif

Najbolj zanimiv del so bili komentarji enega uporabnika o tem, kako je ta miličnik jebal narod. Ampak so bili sproti brisani. Škoda da nisem delal sprotnih prtscr.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.352
8.716
113
Pr nas delajo cigoti kar jim paše, policaji se jih pa bojijo, ker če ga ustavi ma z njim same težave. Včasih je načelnik Grosupeljske milice prišel v cigasnko naselje, prvo je dva počil okol kepe, potem je pa povedal po kaj je prišel. So se cigoti bali miličnikov ko hudič križa, danes pa vemo, kako je.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.352
8.716
113
Citat:
Uporabnik mtl pravi:
Citat:
Uporabnik Slovenet pravi:
Za razliko od danes, ko se policaji obnašajo kot kaki kastriranci. Ko ti nudi frulico, ti reče če boš pihal, kot da ti ne upa reč, da ti je odredil alkotest. Sramota za policijo. Pa skrivanje za grmovje, kot da se borijo v neki gverilski vojni. Ni nič čudnega, da je v tej državi toliko kriminala.
Niso vsi taki.
14dni nazaj me je policist spustil z opozorilom. Ustavil me je pa z lučkami.
Res pa nisem drekal in se delal frajerja, temveč priznal, da sem zajeb...
In glavno: definitivno mi je s tem dal bolj mislit kot pa, če bi mi kazen nabil.

Veliko narediš že, če rečeš dober dan ko odpreš šipo, se policaj s tabo takoj drugače pogovarja.
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.090
2.192
113
v lokalni ostariji
kalbo s romi imajo težave v NM... grosiplje nikoli ne izstopa kaj preveč (vsaj tkole iz cajtngov tega ne razberem)... ja lepo se z lepim vrača. to pa itak. če boš ti rekel đubre jedno kaj me ustavlaš piæka jel ti smotana pričakuj da ne bo prijazen pa opozorila;) to ti ja valda pamet pove
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.352
8.716
113
A bejž, a iz cajtengov ne razbereš tega? Pridi k nam v Grosuplje mal pogledat.
 
Nazadnje urejeno: