transeksualke (ladyboy, shemale...)

alexx_

nekaj v tem stilu
11. maj 2007
4.236
44
48
offline
KSZ

po stoletjih pridem ceknit alter in skoraj moram zagovarjati svoj nick v tej temi
grin1.gif
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
Kaj se zaj vun vlečeš- po dolgem času si spet našel pasword za original nick..kar pod originalom piši o svojih fetiših..
write.gif
 

pleXwriter

Majstr
3. avg 2009
3.354
298
83
Citat:
Uporabnik jest5 pravi:
Citat:
Uporabnik andreyyy pravi:

Še ena mačkica, za katero ga ni junaka na svetu, da bi rekel da je transica:
https://scontent.flju2-1.fna.f...amp;oe=59325A5D
No ja...
Takoj padejo v oči noge, ki ne pašejo na "hudo pičko". Pa tudi obrazne poteze padajo ven.

Šapo ima od medveda, stopala pa tudi nima prav ozka za to velikost ''ženske'', pravi bigfoot, vsaj zgleda tako na tej sliki.
 
Nazadnje urejeno:

andreyyy

Zelenc'
15. feb 2017
23
0
1
Citat:
Uporabnik pleXwriter pravi:
Citat:
Uporabnik jest5 pravi:
Citat:
Uporabnik andreyyy pravi:

Še ena mačkica, za katero ga ni junaka na svetu, da bi rekel da je transica:
https://scontent.flju2-1.fna.f...amp;oe=59325A5D
No ja...
Takoj padejo v oči noge, ki ne pašejo na "hudo pičko". Pa tudi obrazne poteze padajo ven.

Šapo ima od medveda, stopala pa tudi nima prav ozka za to velikost ''ženske'', pravi bigfoot, vsaj zgleda tako na tej sliki.

Eni pa ste malenkostni :D Jaz pri ženski vidim samo lušten obraz pa sexy noge...pri transicah pa še lep [cenzura] zraven
smile-1.gif
 

andreyyy

Zelenc'
15. feb 2017
23
0
1
Eh...to je transvestit...to je nekaj čisto drugega kot transseksualka. Pa še malega ima tale, to ni zanimivo.

Mika pa me, da bi se zapeljal v Milano do te lepotice:

http://fapality.com/10600/

Poglejte 6:08, kaj takega še niste videli :p
 

Hoci

Fizikalc
18. avg 2007
2.546
5
38
Citat:
Uporabnik andreyyy pravi:
Eh...to je transvestit...to je nekaj čisto drugega kot transseksualka. Pa še malega ima tale, to ni zanimivo.

Eno ima tiča drugo pa falus?
hysterical-1.gif
 

tdi

Fizikalc
7. dec 2011
1.693
11
38
Kje so tisti časi, ko je bila baba, baba in dec je bil dec. Zdej je pa nori svet prišel tudi med nas, kakor božiček. Za bruhat.
 

iMM

Fizikalc
9. okt 2010
1.240
0
36
In zakaj te to moti? Meni so te zadeve dokaj nagravžne, ampak če jim je to všeč ... Zakaj pa ne? Mene to ne moti niti privlači in nima popolnoma nobenega vpliva na moje življenje = me ne zanima.
 

andreyyy

Zelenc'
15. feb 2017
23
0
1
Citat:
Uporabnik sajkek pravi:
Kakorkoli obrneš, še vedno si navadna [cenzura]æina.
evil.gif

Tvoje mnenje ima tako velik vpliv v mojem življenju, da bom zdaj kar zajokal
grin1.gif


Poznam pa enga tipa srednjih letm ko je govoril kako je to fuj in fej, kako so pedri (tipičen vaški pijanček zavrt). Potem pa je šel na tajsko na dopust in fasal tam v riti neko bolezen. Le kako je prišla tja?
grin1.gif
 

mii

Pripravnik
29. sep 2007
126
8
18
Tale preveč moško deluje, pa še slike so tolk obdelane, da zares verjetno še precej manj žensko izgleda.
Sexy je recimo Bailey Jay
 

andreyyy

Zelenc'
15. feb 2017
23
0
1