Hofer in slovenske susene mesnine

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.150
5.756
113
pri taščici
Dodaj se salo pa podaj definicije. Jaz vem kje je kaj in zakaj se kaj "uporablja" v naših koncih. (Po tradiciji, ne po nekih sodobnih receptih)
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.116
6.484
113
Saj pravim, naj nekdo spiše pritožbo, da dobijo po prstih.

Ker vse goveje, ki sem jih sprobal, niso imeel nikjer omenjeno svinjsko meso ali svinjsko mast ali slanino. Povsod piše samo goveje meso+goveja maščoba.
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
in kolk muslimanov se je že potem nategenlo s takim mesninam
evil.gif
 

ceedevita

Fizikalc
24. jul 2009
6.851
95
48
štajerska
saj ko bodo (muslimani ) ugotovili, da jih hofer napeezdeva, bodo par štacun v luft vrgli, mogoče se celo kdo najde ko se bo v njihovi upravi razstrelil
potem pa bo jok in stok
 

spenstar

Fizikalc
2. sep 2007
964
116
43
Slovenska mesna industrija je bila prva v Evropi s Halal certifikatom. Celo voda Costella ga ima, je pa res da so lastniki Arabci.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.116
6.484
113
Ja če praviju tu, da to ni mogoče in da vsaka salama ima nekaj svinjske maščobe.

Pa mi ni jasno?
 

cynicaal

Pripravnik
2. apr 2016
109
2
18
Mi v Hoferju kupujemo kar precej stvari, saj je razmerje cena/kvaliteta zelo dobro. Seveda, pa ne kar vse povprek. Kar se tiče suhih salam, kupujemo vedno v Hoferju od Krainer-ja, so nam zelo všeč (stvar okusa pač). Prav tako se zelo splačajo vse zadeve od PP-ja - marsikaj dobiš ceneje kot v PP diskontih.
Kar se tiče mesa (nasploh) mi kupujemo domače svinjsko (hranjeno večinoma z mlekom+pomije - nič hranil) in dokler nisem sam izkusil razlike (primerjal) med domačim in kupljenim, nisem verjel, da je res lahko takšna razlika v okusu. Glede krvavic, pa sem jih jedel od marsikaterega mesarja in tudi domače (ena mojih priljubljenih jedi) in ne moreš reči tako čez prst. Sem jedel domače, ki so bile za v smeti in tudi mesarjeve, ki so bile svetovno dobre. Tudi iz trgovine smo par krat slučajno (po priporočilu drugih) naleteli na res zelo dobre (drugače se "trgovinskih" izogibam v velikem krogu).
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
Vsak pravi kmet ki hoče kvalitetno svinjino svojih pujsev ne bo hranil s pomijami ampak bo zanje kuhal 'prašičji kotel'... torej krompir, repo, peso, korenje, kolerabo... tako da nimaš ravno predstave o kvaliteti. Meso pujsev, krmljenih s pomijami je mastno in neizrazitega ukusa. Je pa res da se pujsi hitro poredijo in so primerni za zakol... kot da so na stereoidih.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Ja če praviju tu, da to ni mogoče in da vsaka salama ima nekaj svinjske maščobe.

Pa mi ni jasno?

Pred leti so na Švedskem v govejih salamah od Košaki z analizo našli nekaj svinjine. Košaki so zaradi bojkota in odškodnin skoraj propadli. Za muslimane in Jude ni večje žalitve, kot da jim podtakneš svinjino.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.116
6.484
113
Tega pa se spomnim ja. ampak ok, to je mogoče ker se predelovalo na isti liniji, pa pač malo bilo not ostankov svinjine, vsekakor ni bilo namerno svinjska maščoba namesto goveje, kot trdijo nekateri tu, češ da goveji loj ni dober?
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
torej zaključek;
če verjameš, da je samo goveje, ješ in se ne sekiraš. Če nisi alergičen ne boš umrl, pa tudi če si musliš in slučajno ne vede "grešiš".
če si skeptik, si delaš sam:)
Zaupat ne moreš nobenmu, sploh pa ne takmu, ki dela masovno in se mu vsak cent na koncu pozna v tisočih €!!
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.116
6.484
113
Svinjska maščoba ni primerna za dnevno konzumiranje v količinah, ki jih jaz.

Zato sr mi gre da najdem 100% goveje/telečje. 100% telečjo posebno sicer že imam, ampak to je prekratek rok trajanja
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
kolk pa potem poješ tega?
oz pri takih količinah bi mene bolj skrbel umetni dodatki.
po moje malo pretiravaš:)
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Tega pa se spomnim ja. ampak ok, to je mogoče ker se predelovalo na isti liniji, pa pač malo bilo not ostankov svinjine, vsekakor ni bilo namerno svinjska maščoba namesto goveje, kot trdijo nekateri tu, češ da goveji loj ni dober?

Si kdaj videl industrijske linije? Ves o kakih kolicinah govorimo?
Btw, pri vecini izdelkov se meso mesa. Goveji golaz iz Hoferja je mesanica. Vecina piscancjih hrenovk je mesanih (slanina), itd, itd. Vecina tort (sploh Hofer&Lidl&Co. ima svinjino). Vecina gumi bonbonov vsebujejo svinjino.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.116
6.484
113
Nitrit misliš? Kako pa naj človek pride do mesa za malico, maš kako deugo idejo?