MotoGP 2017

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.643
3.894
113
Lansko leto mu niti ni manjkalo hitrosti, naredil pa je preveč napak in še yama ga je izdala....
Nekaj smole in padcev... Drugače bi bilo precej, precej drugače.

Tudi Yama ima letos top dirkača.
Lizika pa v Dučetu ne bo nič naredil, mogoče naslednj let, čeprav nima on still vožnje Ducatija. Bolj bi bil MM primeren zanjga.
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Sem Rossi fan, pa ne verjamem, da se lahko taka sezona še ponovi (da je dejansko najhitrejši na stezi). Upamo pa lahko, ker je izključno samo takrat šov, ko je Rossi vpleten, kar je ubistvu zelo zelo čudno. Ko Rossi ni mel za burek je vedno en prepričljivo zmagal/ušel spred in ni bilo nič od šova. Enkrat sta ga imela Lorenzo in Markez in prav nič drugega se ne spomnim, da ne bi bil Dr. 46 vmes.
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.103
858
113
Malecky: drzi. Ko bo nehal zakljucim tudi jaz, podobno kot s F1 pred leti. Drugace pa se malo, pa se bo vidlo kako in kaj. Upam, da pr Yami kaj skrivajo :-D
 

dentex

Guru
20. sep 2007
2.676
581
113
Hanzi valda bo objokana lizika pred Vinalesom, vsaj v peskovniku, nekdo pa mora opravičiti titulo Kral peskovnikov
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Vinales je že lansko leto nakazal kako dober voznik je in ej trenutno vrjetno kar se mene tiče glavni kandidat za naslov. Seveda poleg Marqeza. Ostali nebodo niti blizu
 

Alan

Fizikalc
22. jul 2007
2.031
19
38
42
Ljubljana
eno so testiranja, drugo je zdrzat celo dirko...
Ce bo Vinales s prvega mesta pobegnil bo najbrz hiter, bolj bo zanimivo ko se bo treba borit. Sezona bo pomojem nora in se boljsa od lanske.
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.191
1.807
113
Pa po moje..glede na izvedbe krilc, skritiv v okvir, še nismo čisto vsega videli kaj motorji zmorejo in kaj ne. Tako da bo po moje treba počakati res na prvo dirko.

GLede na te rezultate in omembo kako je honda slaba (še)...je Marquez na 2 mestu kar zanimiva stvar
wink-1.gif
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
Vinales jih zna pošolati ja. Po moje se bosta borila z Marquezom za naslov.

Saj obrajtam še vedno najbolj Rosija, samo se mi zdi da je njegov čas minil, tako kot je proti koncu tudi šumaherjev. Ne morejo se dediji z vsem svojim bremenom (let in raznih padcev) primerjat z pol norimi mulčki.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.314
5.840
113
pri taščici
Tudi, pa tudi 2x starejši je od mulcev. Lahko bi jim bil foter. Vemo da pri rossijevih letih nisi več mulo....vsaj tisti ki smo v rossijevih letih...
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik IbizaDriver pravi:
Vinales jih zna pošolati ja. Po moje se bosta borila z Marquezom za naslov.

Saj obrajtam še vedno najbolj Rosija, samo se mi zdi da je njegov čas minil, tako kot je proti koncu tudi šumaherjev. Ne morejo se dediji z vsem svojim bremenom (let in raznih padcev) primerjat z pol norimi mulčki.

Šumi žal ni imel na koncu materiala za zmago, ko pa je bil blizu pa je imel smolo z defekti.

Rossi pa je razen na Dučetu vedno vozil stroje, ki so lahko zmagali.
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
Tudi res, samo z svojim znanjem bi moral biti opezno boljši od Rosberga, pa ni bil.

Človek z leti pač izgubi "edge". Jaz tudi vidim da se recimo z motorjem ne zmorem (niti ne znam niti res nočem) poeljati po kakšnih odsekih tako hitro kot včasih, tudi če se spravim terat. Vsakič ko krešneš (ali pa se komaj rešiš iz kakšne situacije) ti pusti pečat (in malo odvije zapestje), potem so tukaj še otroci itd...

Rossi je nor sicer še dovolj (to bo po moje kar ostal), vseeno pa ga verjetno že malo dajejo refleksi in stare kosti.
 

ThaShizznitt

Fizikalc
13. jan 2008
4.781
4
38
Kdo pa doloci kateri je najboljsi motor? A ni Ducati, k je najhitrejsi? Jokec se spara, pol pa sam ko blisk, ko bo slo zares.
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Hja... tudi sam sem bil prepričan v to, samo se je lani super kosal na kvalifikacijah, kjer grejo mulčki povsem na limit. Ne da se pa vedet, koliko bolje spedena motor, da se sploh lahko kosa z njimi.

Najboljši pa je v fajtih na stezi, škoda, ker se gume ne radirajo malce bolj, ker bi bilo še bolj zanimivo, kot če kdo uide ostali se pa ovirajo zadaj.
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
Ja, bomo videli. Saj zato pa je zanimivo.
smile-1.gif


Imamo lepo kombinacijo starih in mladih, pa razne motorje, ki ležijo raznim stezam...
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.313
6.528
113
Šumaher je bil odsoten, rossi pa ne. In ravno ko je šumi razvil avto tako daleč, je nehal.

Pomoje bi bilo drugače, če bi še vozil sezono, dve. Zadnjo sezono je že bil zelo hiter (pole v monacu), ampak ga je grosjean vedno skeglal.