Ženska pri 48 letih sama z goro denarja???

casio

Pripravnik
19. nov 2014
528
15
18
https://www.radio1.si/47367

Kako za božjo voljo je to mogoče? Privlačna, bogata, izobražena, razgledana in brez moža in otrok. Po koncu zgodbe mi je v glavi najbolj ostala njena izjava "vsak hoče seksati z mano". Mam identičen primer pri sodelavki, ki je par let starejša od mene. Enaka zgodba, le da ni bogata. Vsak, ki se kaj mota okoli nje ga že na začetku odjebe, ker naj bi po njenem mnenju rad le seksal z njo in mu niti ne pokloni možnosti. Najbrž bo pri 50 letih spisala podobno pismo.
No, to ni edina ženska, ki jo zanima le kariera in se deloma strinjam s komentarji na facebooku, da so za to krivi starši.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Fali ji dokolenko pa ne bi mela časa razmišljat o takih bedarijah.
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.304
932
113
Titograd
Malo manj stara kot ona, poznam primer.... hja, ko bi jo stari mogli v mladih letih občasno spustit ven v lajf, so jo držali v stanovanju pa noben ni bil dovolj dober, zdaj malo čez 40 pa ni zanimiva nobenemu več. Woman hit that wall hard
grin1.gif


Bogata? Ta še pri 48 ni čisto skapirala da je v bistvu precej revna..... se ji pa nekaj svita. Too late. Pa bogi delavci ki jim je šefica...
 

Nitroo

Fizikalc
27. jan 2009
507
67
28
Tole je pa troll bait....
Če je pa res je pa baba ena neuravnotežena depresivka. In bi bila taka tudi z družino. V bistvu je bolje da je nima...
Ker je res tolk težko enga deca ujagat...
 

Hoci

Fizikalc
18. avg 2007
2.546
5
38
Citat:
Povabil na zmenkov imam ogromno in velikokrat, ko se sprehajam po ulici, opazim poglede, ki se obrnejo za menoj.

Seveda jo vsi hočejo pri njenih 48 letih
hysterical-1.gif

Citat:
Skrivam se za lepimi lasmi, popolno izoblikovanim telesom in nenehnimi osvajanji tipov,

bonk.gif
 

Sine370

Pripravnik
27. jun 2015
816
0
16
Ne nekem družabnem omrežju se je ena odločila, da bi moral nujno z njo na kavo. Nekaj časa sem motovilil, da ne pijem kave, potem je ponudila pivo. Še enkrat se poizkusil, na foro, da tega ne pijem. Končno se ji je zazdelo, da ne dosega točk za četrtfinale.
Saj po letih bi kar pasala v moj "delokrog". A kaj ko pedenam bejbo, ki je 19 let mlajša od nje.
Rezime (njen): Fu..t ne moreš!
Babšeta si včasih zamislijo marsikaj in ne pristanejo na "drugo mnenje".
Trenutno imam mir, dokler spet kakšna ne rata vlažna.
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
krneki. če bi res obstajala bi si našla knjižni klub. tam bi ziher našla svojo platonsko ljubezen.