Avtocesta Leskovac - Skopje:

kwa1

Fizikalc
12. jul 2013
432
33
28
Citat:
Uporabnik brane_new pravi:
Če stvar taka, mene tudi ne bodo!
hmm...okus je stvar okusa
wink-1.gif
...ni rečeno, da je zanič, če nekdo reče da je....

sam meni res ni bilo okusno no..
confused-1.gif

res sem bil presenečen in ob enem razočaran....
 

virtuoz

Fizikalc
20. jul 2007
873
80
28
Letos smo se tudi mi ustavili v Grošu na poti v Grčijo. Čevapi so bili čudnega okusa, pečena paprika, ki sem jo naročil, pa je bila kisla iz kozarca pripravljena pa kot pečena. Razočaranje je bilo veliko. Pri povratku pa smo šli jest k Gurmanu, pa so bili čevapi prav tako čudnega okusa, vse ostalo je bilo ok.
Kot da imajo istega dobavitelja mesa. Prejšnja leta pa ni bilo za prehvaliti okusov njihove hrane.
 

dax

Majstr
22. maj 2012
708
1.627
93
Torej, da malo obudim temo...

Kakšna je kaj situacija letos na tej cesti, je kaj novega? In pa, gre kdo letos na dopust na Halkidiki, se splača že zdaj naredit rezervacijo za apartma?

Lp
 

BLABLABLA

Guru
28. sep 2007
2.223
717
113
Citat:
Uporabnik dax pravi:
Torej, da malo obudim temo...

Kakšna je kaj situacija letos na tej cesti, je kaj novega? In pa, gre kdo letos na dopust na Halkidiki, se splača že zdaj naredit rezervacijo za apartma?

Lp

Mi bomo verjetno spet šli, samo takoj (ali pa celo en teden pred koncem šole).
 

Valhalla

Guru
17. dec 2007
4.067
789
113
Mi upamo, da bomo zopet lahko šli junija, zato prosim za update stanja na cestah. Hvala!
 

Slick

Majstr
18. sep 2007
2.251
189
63
Par tednov nazaj sem se pogovarjal z znancem iz Srbije, pravi, da letos verjetno še ne bo fertik, sicer pa naj bi manjkal samo še del čez Grdeliæko klisuro (relacija Grdelica - Vladičin Han v dolžini 26,3km naj bi bil po uradnih podatkih zaključen do konca leta 2017, vir).
 

Slick

Majstr
18. sep 2007
2.251
189
63
Po izkušnjah znancev, ki smo jih srečali dol, so večinoma rezervirali v februarju in marcu. Koliko se dobi kasneje, pa žal ne vem.