Bo potem jutri res konec sveta?

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.714
-1.017
113
145 km SZ od Opatije
Na listek napišite "JUTRI BO KONEC SVETA" in ga vsak nov dan znova preberite.
Zagotavljam 100% uspešnost napovedi.
evil.gif
 

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.714
-1.017
113
145 km SZ od Opatije
"Daily Mail poroča, da naj bi se oktobra v Zemljo zaletel planet Nibiru. To trdi astronom David Meade, avtor knjige Planet X – The 2017 Arrival".
grin1.gif


Izgleda,da imajo v USA "od pisca do astronoma samo v 5 minutah" tečaje
 

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.282
23
38
Murska republika
koliko je ta Nibiru resničen ??bolj verjetno da nas zadane kak meteorit ki ni na spisku opaženih kot pa ta . Verjamem da bo enkrat kraj vendarle tale Nibiru ne deluje resnično.
 

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.714
-1.017
113
145 km SZ od Opatije
Ja, enkrat bo nekaj padlo, zagotovo ...

K sreči so bile dosedanje "prerokbe" (vsaj zadnjih nekaj deset tisoč let) napačne, več ali manj pa gre za željo po pozornosti "prerokov".

Da še sam nekaj napovem: proti večeru se bo stemnilo, proti jutru pa zdanilo. Morda pa ne, če nas zadane planet(!) Nibiru.
Šele sedaj sem opazil, da ne gre za asteroid, temveč celo za planet ... jebiga, mogoče pa zamenja Luno, ki je na vsakih 14 dni tko zmatrana, da gre za teden dni spat ... vmes pa še soft wake-up in sleep
evil.gif
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.265
-8.461
113
Citat:
Uporabnik retro pravi:
Citat:
Uporabnik Peror pravi:
A nimaš ti svoje rumene spam tene? Daj drkaj na njo prosim. Vljudno

Kaj pa je tebi?? Da te ne bom drknil slučajno v tvoje obnašanje .
Na lep način ti je povedal, da nehaj spamati. Bi raje, da ti na grdega?
evil.gif
 

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.282
23
38
Murska republika
Kdo kaj spama ?? kaj vam je zadnje čase ?? ali nimam pravice opozoriti na nekaj kar se bo v naslednjem obdobju prpetilo?? Sicer pa ne vem zakaj je tema -Ævek?
Res ste nekateri samo zato na teh straneh da drkate nekoga v pamet, mene ne boste !!
 

Peror

Majstr
5. mar 2015
1.678
216
63
Res si iber spammer in res mi gre na zivce, da odpiram neko temo v katero nekdo lima samo neke brezvezne linke brez mu. Daj vsaj nekaj napisi zraven, tvoj pogled itd. Sploh pa link iz 24ur, ki ga lahko najdem sam, pa ga zanalasc nocem.
 

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.282
23
38
Murska republika
Ja kaj pa potem iščeš v tej rubriki??Pojdi na 24 ur in tam preberi, kaj potem hudiča rovarite po teh straneh in namenoma podjebavate moje prispevke? link do dogodka je dovolj opisan da nimam kaj dodati in če je to premalo ti drugič napišem pod link--več sreče prihodnjič!
 

Peror

Majstr
5. mar 2015
1.678
216
63
Vosu, ravno tega se izogibamo. Če hočem brat 24ur, jih bom bral, ker jih pa nočem, pa obiskujem forume kjer ljudje izražajo svoja mnenja. In z lepljenjem linkov ne izražaš svojega mnenja, ampak si en navaden običen spemer