Posnetek pretepenega objavil na FB

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Mnogi niso prenesli pogleda na posnetek.

Tale zapis drži-posnetek je še vedno gor.

Pa ne vem no-kaj ti mora to špilat v glavi.
crazy1.gif


Had.
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.614
199
63
Kranj
da je umrl?

Policija potrdila

Mnogi niso prenesli pogleda na posnetek, številnim je bilo ob ogledu slabo, nekateri so se celo spraševali, ali je pristen. Na žalost so na novomeški policijski upravi potrdili, da ne gre za igro. »Intenzivna kriminalistična preiskava še vedno poteka, zato podrobnosti v tem trenutku ne moremo pojasnjevati. Lahko pa potrdimo, da so danes ponoči policisti in kriminalisti dvema osumljencema kaznivega dejanja odvzeli prostost in ju pridržali. Hudo poškodovana žrtev je v bolnišnici,« je pojasnila policija.
 
Nazadnje urejeno:
I

Izbrisan uporabnik #488

Sicer video nenormalno šteka, to sem že večkrat opazil na FB, predvaja par s, potem pa "nalaga" in tako dalje.
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
11
38
Saj je lepo povedal v videu in na FB napisal, kaj sprašuješ neumnosti

Aleš Olovec
January 11, 2013 ·

Najbol me prizadene če mi kdo mater kleje bolš da mi to sploh noben tega ne govor ka se ne zaveda kok lohka z to besedo lohka prizadane človeka . Ker mama je ena sama in ko jo enkrat zgubiš se ti življenje čist obrne na glavo ;-(
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
Pretepači itak vidijo da si pri nas težko za karkoli obsojen, tako da si pač dajo duška.

Tudi tukaj bo očitno potrebna izvensodna poravnava (pa ne taka, kot si jo predstavljajo sudije).
 

tdi

Fizikalc
7. dec 2011
1.693
11
38
Nazadnje bosta barabi oproščeni, kot brata Ðogič, uni pijanček v Mariboru pa takoj 23 let, se vidi , kako se sodstvo boji teh ciganov in njim podobne pasme.
evil.gif
 
Nazadnje urejeno:

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.199
4.667
113
Premili so tisti, ki zakone tolmačijo. Izvedba kazni pa se tudi lahko precej zagreni.
Bolj ali manj se pri nas stvari ustavijo v sodni dvorani. Kdo je zato kriv, pa tako na daleč težko rečem.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.311
9.057
113
Citat:
Uporabnik Notranjc pravi:
Saj je lepo povedal v videu in na FB napisal, kaj sprašuješ neumnosti

Aleš Olovec
January 11, 2013 ·

Najbol me prizadene če mi kdo mater kleje bolš da mi to sploh noben tega ne govor ka se ne zaveda kok lohka z to besedo lohka prizadane človeka . Ker mama je ena sama in ko jo enkrat zgubiš se ti življenje čist obrne na glavo ;-(

nisem odpiral FBja in ostalih pi.zdarij.

No, tale dva bi samo lopata rešla.
evil.gif
pa tudi če noben ne posname.