Bluetooth always ready slušalka

ishtar007

Majstr
31. avg 2007
1.353
212
63
Trenutna slušalka Nokia BH-218 je že čisto pri koncu. Ker se je nikjer ne da več kupiti, iščem primerno alternativo. Danes sem le naletel na nekaj v tem stilu in sicer; Nokia BH-217. Zanima me, če pozna še kdo kaj podobnega. Bistvena mi je ta always ready funkcija. Za tiste, ki ne poznate, na hitro: vklopiš bluetooth na telefonu in se vsedeš v npr. služben avto. Ko ti zazvoni telefon samo primeš slušalko in jo daš iz 'držala', v času ko jo vtikaš v uho, se zadeva že poveže s telefonom (ni stalno povezana preko bluetootha!).
Če kdo pozna še karkoli drugega na ta način, bi bil zelo hvaležen.
 

bertoncl

Guru
4. jun 2015
1.731
578
113
Citat:
Uporabnik ishtar007 pravi:
Trenutna slušalka Nokia BH-218 je že čisto pri koncu. Ker se je nikjer ne da več kupiti, iščem primerno alternativo. Danes sem le naletel na nekaj v tem stilu in sicer; Nokia BH-217. Zanima me, če pozna še kdo kaj podobnega. Bistvena mi je ta always ready funkcija. Za tiste, ki ne poznate, na hitro: vklopiš bluetooth na telefonu in se vsedeš v npr. služben avto. Ko ti zazvoni telefon samo primeš slušalko in jo daš iz 'držala', v času ko jo vtikaš v uho, se zadeva že poveže s telefonom (ni stalno povezana preko bluetootha!).
Če kdo pozna še karkoli drugega na ta način, bi bil zelo hvaležen.

Meni tako deluje plantronics voyager legend. Če jo pustim prižgano v avtu, se mi naslednji dan poveže šele, ko ko jo premaknem. Je pa tudi na splošno top of the top slušalka.
 

mbs

Zelenc'
4. feb 2017
3
0
1
Imam slušalko Jabra model: Easycall
TYPE: OTE4
Problem pa je sledeči... Ko kličem ven (izhodni klic) deluje odlično --- ko pa me pokličejo "notri" (vhodni klic) pa mi lepo zvoni v slušalki a ko začnem s klicem zvok v slušalki čudežno zgine in lahko govorim samo še po tel...Začelo se je nedavno, pa me zanima ali se to da rešiti - ali pa je slušalka "fuč"... Hvala

p.s. lahko tudi na viber: +386 31 001 008
 

mbs

Zelenc'
4. feb 2017
3
0
1
Evo rešil zadevo sam.. Slušalka deluje v kolikor sprejmemo klic na gumbu slušalke.. prej je eno leto delovala tako da si lahko sprejel klic direktno na telefonu.. Sedaj deluje samo, da klic sprejmemo na slušalki...