Digitalni avto radio

jesen

Pripravnik
18. okt 2010
561
5
18
Zdaj je prilika da v mojem Mercedesu A160 zamenjam avtoradio (ne vem pin code), pa bi vstavil digitalni avtoradio. Najprej me zanima na kaj moram biti pozoren, da bo se dal vgraditi v avto ? Ne potrebujem neke kvalitete, bolj poslušam informacije, kot glasbo. Kaj mi svetujete ?
 

Seba81

Majstr
25. avg 2009
2.031
115
63
Doma
Če je notri originalni radijo, ti bodo kodo povedali na vsakem servisu na podlagi št. šasije.
 

jesen

Pripravnik
18. okt 2010
561
5
18
Citat:
Uporabnik Smajo pravi:
Poišči kodo

Kje, sem celo plačal, dobil in ni bila prava. Zastonj variante, kot nekoč mi pa sploh še ni uspelo najt. Začne se že s free, ampak ko prideš tik do, se pojavi pypal, itd. Je pa vprašanje, za koliko se mi še sploh splača, da porabim za stroške za kodo, ali kar nekaj dodam in vstavim kakšno cenejšo digital varianto avtoradia.
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.355
222
63
Kras
www.mtl.si
Seba81 ti je prav napisal (pooblaščenc). Običajno to dajo tudi brezplačno (vsaj ostali proizvajalci), z Mercedesom nimam še te izkušnje.
 

jesen

Pripravnik
18. okt 2010
561
5
18
Na Mercedes servisu v Mariboru so mi problem brezplačno po mejlu lepo uredili. Res avtoradio ni na ravni današnjega časa, ampak kolikor ga že poslušam je povsem dovolj.