Osvajanje razdevičene ženske

bozicek

Pripravnik
17. nov 2015
32
0
6
Všeč mi je ena huda pupa, ki je bila še leto dni nazaj, kar 8 let v zvezi in se mi zdi, da znova išče novega deca. A se to realno splača že po letu dni rinit vanjo?
 

Fly

Majstr
21. jul 2007
2.583
493
83
Lahko počakaš še kakšne 5 let...da bo ziher
smile-1.gif
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.833
371
83
Citat:
Uporabnik bozicek pravi:
Všeč mi je ena huda pupa, ki je bila še leto dni nazaj, kar 8 let v zvezi in se mi zdi, da znova išče novega deca. A se to realno splača že po letu dni rinit vanjo?
Splača se že par mesecev preden razdere zvezo.
Ženske so kot opice, ko gre iz drevesa na drevo, ne spusti stare veje, preden se ne drži za naslednjo.
 

ericks

Majstr
10. sep 2007
2.749
210
63
Citat:
Uporabnik bozicek pravi:
Všeč mi je ena huda pupa, ki je bila še leto dni nazaj, kar 8 let v zvezi in se mi zdi, da znova išče novega deca. A se to realno splača že po letu dni rinit vanjo?

zakaj se sploh obremenjujes s casom? ce si pravi, potem takoj, ali pa vsaj naslednji dan (na zeleno luc, ognjemet, bozic, (vstavi poljubno) cakajo samo luzerji)... seveda pa sledi vprasanje, kaj pomeni zate definicija besede rinit vanjo?

glede na to kako si formiral vprasanje ...
cheer.gif
... si star koliko? 16 in dva meseca?
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.868
5.467
113
Haha...sam res...mejbi je sexala skoz z hulahupkami
hysterical-1.gif
 

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.311
942
113
Citat:
Uporabnik bozicek pravi:
Všeč mi je ena huda pupa, ki je bila še leto dni nazaj, kar 8 let v zvezi in se mi zdi, da znova išče novega deca. A se to realno splača že po letu dni rinit vanjo?

Stari pazi! Take z naslednjim dedcem takoj naredijo otroka...
evil.gif
 

Simon_Vi

KIYUNDAI fan
8. maj 2007
8.128
2
38
Citat:
Uporabnik bozicek pravi:
Všeč mi je ena huda pupa, ki je bila še leto dni nazaj, kar 8 let v zvezi in se mi zdi, da znova išče novega deca. A se to realno splača že po letu dni rinit vanjo?

Ne. Tako se zrihta že takrat, ko je 8 let v zvezi.
grin1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik 3287

Citat:
Uporabnik bozicek pravi:
Všeč mi je ena huda pupa, ki je bila še leto dni nazaj, kar 8 let v zvezi in se mi zdi, da znova išče novega deca. A se to realno splača že po letu dni rinit vanjo?
po naslovu teme in tvojem nadaljnem pisanju: rekel bi, da si ti itak bozje darilo za zenske. se mogoce cudis zakaj si samski?
priden.gif
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.262
5.820
113
pri taščici
Citat:
Uporabnik Numy pravi:
Citat:
Uporabnik bozicek pravi:
Všeč mi je ena huda pupa, ki je bila še leto dni nazaj, kar 8 let v zvezi in se mi zdi, da znova išče novega deca. A se to realno splača že po letu dni rinit vanjo?
Splača se že par mesecev preden razdere zvezo.
Ženske so kot opice, ko gre iz drevesa na drevo, ne spusti stare veje, preden se ne drži za naslednjo.
hysterical-1.gif


zagrabi, te bo vsaj česa naucila in boš končno spoznal smisel življenja.
Vseeno upam da nisi sedel na ušesih pri spolni vzgoji v soli, ali pa se delal najbolj pametnega.
 

piagolo

Guru
22. nov 2009
6.143
3.078
113
Čemu (alter) prijatelji, če se jih ne povpraša o zadevi. In kakšni bi bili. če se ne bi ponudili v pomoč. Daj nam to na probo in nasvet bo zanesljivo pravšnji.
 

Zgaga

Guru
25. jul 2007
10.394
4.391
113
49
Na sončni strani ALP
Več podatkov je potrebnih. Najprej je treba preizkusiti "robo", da lahko podaš kvaliteten nasvet...
grin1.gif


Ostalo so samo ugibanja in gostilniška debata.
nahrung002.gif


Vsaj fotko daj gor, da se lažje poda prva ocena.
rolleyes-1.gif
 

hrci

Pripravnik
22. jan 2008
865
2
18
Citat:
Uporabnik dijo_porko pravi:
Po enem letu je verjetno že hudo fukotožna...

A misliš da v letu dni ni dobla meseka v sebe? :D
Preveč gledate romantične filme..