Jon

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.869
1.321
113
Gledam in gledam, samo ne vidim, da bi bilo kaj narobe. Mogoce sem jaz manj zahteven.
 

PIC

Fizikalc
17. avg 2007
2.466
2
38
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Citat:
Uporabnik Davidoff pravi:
Vem, da je lepota in the eye of the beholder, sam tale Janni je pa za moj okus bombnik od babe.

Poglej fotko, ki sem jo dal gori iz plaže, ko ni celotne fasade gor.

Napisal sem, da bi si lahko našel boljšo, da ima še spredaj kaj več materiala.

Take so za moške, ki imajo pod palcem 5+ mio, kamor Jon še ne spada. To bi ti lahko vedel, vsekakor uporabnik nečesa z več materiala spredaj
smile-1.gif
.
 

Pakul

Fizikalc
18. sep 2007
3.306
46
48
ksz...ma men pa Jo-ovi vlogi nikakor ne potegnejo. SEm ene par nkaljučnih vlogov preletel pa mi je kaj pa vem no, nekako preveč posiljeno umento vse skupaj. Tudi razni Atwood, PewDiePie in podobni so mi čist mimo. Edini kul, med vlogerji (vsaj kar sem jih naključno naletel, je Casey. Njegov slog, montaža sproščenost, razmišljanje in tudi sami posnetki so mi pa kot celota prav top. Čeprav tele poteze ko je nehal (kao) vlogat in CNN štorije so mal mimo ampak vseen. Njegovi vlogi so meni osebno top. Jon mi je proti njemu kar se tiče vloga daaaleč zadaj pa čeprav nekako ne pokrivata enakega področja.
 

PIC

Fizikalc
17. avg 2007
2.466
2
38
Citat:
Uporabnik Pakul pravi:
ksz...ma men pa Jo-ovi vlogi nikakor ne potegnejo. SEm ene par nkaljučnih vlogov preletel pa mi je kaj pa vem no, nekako preveč posiljeno umento vse skupaj. Tudi razni Atwood, PewDiePie in podobni so mi čist mimo. Edini kul, med vlogerji (vsaj kar sem jih naključno naletel, je Casey. Njegov slog, montaža sproščenost, razmišljanje in tudi sami posnetki so mi pa kot celota prav top. Čeprav tele poteze ko je nehal (kao) vlogat in CNN štorije so mal mimo ampak vseen. Njegovi vlogi so meni osebno top. Jon mi je proti njemu kar se tiče vloga daaaleč zadaj pa čeprav nekako ne pokrivata enakega področja.

Casey je pač talentiran za popizdit, je pa hitro ugotovil, da te dnevno bloganje enostavno ubije, zato pa je večina prisiljenih potem.

Drugače pa ko pogledaš malo najpopularnejše youtuberje in kakšno vsebino delajo, najprej ugotoviš, da si prestar, kot drugo pa, da gre vse v kuratz zgleda
smile-1.gif
)).
 

Pakul

Fizikalc
18. sep 2007
3.306
46
48
Citat:
Uporabnik PIC pravi:
, najprej ugotoviš, da si prestar, .....

A si mogu to na glas povedat?
grin1.gif

Ja se pa strinjam, da zna biti utrujajoče...saj kot je videti pri Caseyu, ne more brez...bo pač na vsak par dni nekaj objavil...njegovi videi so pa res, pišuka, svaka čast za vse posnetke, ki jih neverjetno lagano očitno naredi in zmontira. Skratka res je dober.
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.953
9.095
113
39
MB
ne vem če je glih tak na izi, si videl njegov urnik ? pač se je odvadil spat
grin1.gif
 

mistique

Guru
16. jun 2009
13.104
908
113
Emona / Carnium
A loh brez rok odpreš prtljažni prostor? Sam z nogo?! Če maš letne gume 15.11...A so realni kilometri?

sAm resAn kupAc.
 
Nazadnje urejeno:

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.320
9.059
113
jon bo vlog delal 365 dni, potem bo verjetno bolj na izi. Kako je z novim sodelavcem, ena slovenksa se je tud prijavila kolikor sem videl.
Janni je pa raketa, bi bila za krog ali dva. zagotovo.