Uporabni programi za Android + opis + slike

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
Citat:
Uporabnik boogle pravi:
Iščem task launcher app, ki bi znal na osnovi prejetega sms-a z predefinirane št. s predefinirano vsebino (ali kako drugače na daljavo z druge gsm android naprave) zagnati klic in ga koncati po 10sek.

Hvala!

preverjeno deluje
wink-1.gif

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.arlosoft.macrodroid
 

monaco

gps navigator
19. jul 2007
3.640
0
36
www.ramsak.si
Ali obstaja kaka možnost, da bi se namesto notificationa od ene aplikacije pokazal fake notification kake druge? Na sestankih imam večkrat telefon na mizi in dobim kakšno sporočilo ali kaj podobnega, pa se telefon prižge in kak sosed avtomatsko pogleda... Pa da se ne vidi takoj da je sms ali whatsapp ampak da bi zgledalo kot kak sistemski notification ali mail...
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.877
1.328
113
A ni najbolj prerposta rešitev, da imaš zaklenjen ekran, v nastavitvah pa označiš, da ti pokaže samo ikono, brez besedila.
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
Sej njemu se ne gre zato, da bi skril, ampak, da bi drugi mislli kak VIP je, ker je dobil neko posebno obvestilo
cool-1.gif
 

philips

Guru
Osebje foruma
Administrator
17. avg 2007
9.769
626
113
Citat:
Uporabnik Davidoff pravi:
A ni najbolj prerposta rešitev, da imaš zaklenjen ekran, v nastavitvah pa označiš, da ti pokaže samo ikono, brez besedila.

Glede na napisano bi mu bilo že dovolj da izklopi prižiganje ekrana ob notificationih. Vsaj jaz imam to izklopljeno.
 

tic

Pripravnik
31. avg 2007
311
0
18
Mene pa zanima ce bi lahko ko telefon odklenem s prstnim odtisom imel razlicne nastavitve, maile imenik, glede s katerim odtisom bi ga odklenu. Morda kaksna app. Uporabljam pa android. 6 .0
 
Nazadnje urejeno:

monaco

gps navigator
19. jul 2007
3.640
0
36
www.ramsak.si
Citat:
Uporabnik Fusion pravi:
Sej njemu se ne gre zato, da bi skril, ampak, da bi drugi mislli kak VIP je, ker je dobil neko posebno obvestilo
cool-1.gif
V bistu ne... Hočem takoj videt da sem dobil sporočilo, samo nočem da se vidi da je bilo sporočilo
shocked-1.gif
k2

Fake notifications mi ne pomagajo - ne rabim lažnih opozoril. Raje čim manj teženja. Samo da ko dobim kaj takoj vidim (zato jih ne izključim), nočem pa da se vidi da je prišlo od katere "messaging" aplikacije...
 
22. jul 2007
12.793
1.312
113
123
Kaj pa opozorilne ledice na telefonu niso zadosti-seveda če imaš tak telefon
sprasujem se.gif

Drugače včasih smo uporabljali tudi takšne klik apk.
 
Nazadnje urejeno:

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.628
6.408
113
Žena ima na telefonu LG Xcam zanimiv screen saver ali wallpaper, ne vem kaj je to... namreč na telefonu ji kot screen saver ali desktop kaže trenutno vreme. In zato ji zadnje dni ko je deževno prikazuje na zaslonu dež, kaplje itd... To mi je zelo všeč in mi enako želel imeti tudi na svojem službenem LG Bello. Na Google Play ne najdem točno te aplikacije, kljub temu da jih je na to temo precej. V LG Xcam je bilo to izgleda že nameščeno.

Lep večer
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.628
6.408
113
Kako nastavim na LG Bello, da mi zadeve shranjuje na MicroSD? Pomnilnik telefona je premajhen...

Hvala in lep večer
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.628
6.408
113
Citat:
Uporabnik Leon2007 pravi:
A ti tole kaj pomaga.

Sem upošteval navodila iz Youtube in zadevo nastavil točno tako. Sicer ne vem kako deluje, ker še nisem testiral, ampak nastavitve so enake. Hvala lepa za pomoč
zmaga.gif
 

Mr_Orange

Pripravnik
15. avg 2007
723
3
18
48
Murgle
Citat:
Uporabnik Fadil pravi:
Žena ima na telefonu LG Xcam zanimiv screen saver ali wallpaper, ne vem kaj je to... namreč na telefonu ji kot screen saver ali desktop kaže trenutno vreme. In zato ji zadnje dni ko je deževno prikazuje na zaslonu dež, kaplje itd... To mi je zelo všeč in mi enako želel imeti tudi na svojem službenem LG Bello. Na Google Play ne najdem točno te aplikacije, kljub temu da jih je na to temo precej. V LG Xcam je bilo to izgleda že nameščeno.

Lep večer

To je menda pri LG na zaklenjenem zaslonu po defaultu... vsaj pri vseh, ki sem jih do sedaj imel:

Nastavitve -> Zaslon -> Zakleni zaslon -> Vremenske animacije
cheer.gif