Koliko zdrži Mercedes brez motornega olja??

casio

Pripravnik
19. nov 2014
529
15
18
Tank! Če ga nebi gonil v rdeče obrate bi verjetno dalj časa delal..
 

Konec

Guru
Izključen uporabnik
22. avg 2007
1.924
753
113
GO rica

Pred par leti je sodelavec zaradi spleta okoliscin pozabil naliti olje v ML164 z 6 cilindrskim motorjem 642. Stranka je imela silo in se na hitro odpeljala,cez dobih 20 minut klice da se mu je izpisalo da mu manjka 2L olja ( ti modeli tako izpisejo tudi ce manjka vec napise 2L). V tem trenutku se je sodelavec spomnil da olja sploh ni nalil,odhiteli smo na avtocesto kjer nas je cakal na sosu z prizganim motorjem ker je bila zima in hladno, ventili so nabijali kot mitraljez...prevozil je 15 kilometrov in motor je bil prizgan zagotovo vec kot 40 minut. Tistikrat je imel 90.000 km sedaj nekaj cez 300.000. Zacuda se je vse koncalo brez materialnih posledic, kaj je mehanik dozivel ob vrnitvi v direktorjevi pisarni pa .....
 

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.211
3.367
113
Ti je [cenzura] do konca. Če bi že hotu narest primerjavo, bi moral tako uničit še vsaj en drug model avta. Tako je pa naredil primerjavo med...????
Bumbar.
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.188
1.797
113
Povdarek je na 'moj Merceseds'...
bonk.gif
..kupil staro kripo jo fural brez olja da je dokazal kaj?

Ðizs... (zanj in zate da si za to odprl novo temo)
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.833
371
83
Dokazal je, da bo folk klikal dovolj, da bo dobil investicijo povrnjeno na youtube.
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.366
229
63
Kras
www.mtl.si
Citat:
Uporabnik jest5 pravi:
Citat:
Uporabnik turbobitch pravi:
Jaz sm naredil 5000 km z meganom 1.6 brez olja
S premalo olja, ali brez olja. Ni isto
Sem hotel tudi sam nekaj komentirat, pa sem se raje ustavil, ker si to ne zasluži komentarja. Možnosti ta le dve: ali imaš bedaka pred sabo, ki pojma nima, kaj piše ali pa trola...
No, lahko pa tudi prodaja tisti nek ultra nano dodatek olju, ko motor tudi brez olja potem dela. Sem pozabil že kaj je bilo tisto sranje, so pa se mi zdi v reklami še vodo špricali od spodaj v odprt motor...

Je pa tale video tipičen AW video, ki nima niti najmanjše uporabne vrednosti. Škoda, ker je CT sicer kar ok in imajo precej dobrih videov.
 

bero1

Fizikalc
2. sep 2007
2.879
96
48
mb+ -20km
Citat:
Uporabnik vincent pravi:
Povdarek je na 'moj Merceseds'...
bonk.gif
..kupil staro kripo jo fural brez olja da je dokazal kaj?

Ðizs... (zanj in zate da si za to odprl novo temo)

Dokazal, da je Mercedes včasih dobre avte delal, saj so ostali proizvajalci tudi.
Daj probaj tole narediti s sedanjimi novodobnimi motorji.

Temo sem pa odprl zato, da še imaš ti kaj za komentirat
grims-1.gif
.

Če je slučajno indirektno name letelo povdarek "moj Mercedes", ti samo javljam, da nimam več tega iz garaže, imam leto mlajšega pa razred višjega
grin1.gif