Miličar

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.755
5.382
113
Ja pa smreke žaga...pa grabne polni pa denarnico prazni
grin1.gif
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.755
5.382
113
Res je.....samo njej se ne moreš izognit...reketira ko mafija!
 

Dr_S

Pripravnik
22. avg 2007
897
6
18
Eh teh zgodbic je polno... potem pa je samo odvisno kako vplivnega poznaš
smile-1.gif


Mislim, da je šel nekomu višjemu v nos in so izkoristili zadevo da so se ga znebili. Zato se tudi ni/ne bo pritožil
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.640
6.113
113
Citat:
Uporabnik Dr_S pravi:
Eh teh zgodbic je polno... potem pa je samo odvisno kako vplivnega poznaš
smile-1.gif


Mislim, da je šel nekomu višjemu v nos in so izkoristili zadevo da so se ga znebili. Zato se tudi ni/ne bo pritožil
Ok se enkrat. Zadevo verjetno bolje poznam kot ostali na tabli. Tip ni sel nikomur visje v nos. Govorilo se je celo, da so ga po prvi prijavi (s strani policistov) celo nameravali samo premestiti. Ko pa se je zadeva spet ponovila pa druge poti kot odpoved niti ni bilo.

Pozabljas da je tip bil obsojen na sodiscu. Za kaznivo dejanje. In sodiscu se gladko fucka kaj si o tem tipu misli kdo vidje ali kdo nizje.

Neverjetno je opazovati kako se narod pritozuje kako se v sloveniji vse da po vezah. Potem pa obsodijo javnega usluzbenca ki je po vezah hotel urejat da gostje njegovega lokala (oz od zene) ne bi pihali oz bi lahko pijani vozili po cesti in je narod preprican da gre za zaroto. Mi smo res banastan
 

Dr_S

Pripravnik
22. avg 2007
897
6
18
Jaz se popolnoma strinjam, da bi vse take policaje, ki bi urejali "prijateljem", da kar naenkrat kolega ni šel prehitro ali kaj podobnega, da jih po hitrem postopku odpustijo

Če jaz nimam takih "ugodnosti" mi gre na živce, da jih drugi imajo ker poznajo nekoga na PP v tistem kraju ...

Za tega dotičnega "komandirja" mi je pa itak vseeno ali je šel komu v nos ali je pač vse po reglcih.
Pravilno, da so ga kaznovali za tako izkoriščanje pooblastil.