Kia Stinger

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.596
14.282
113
Citat:
Uporabnik shift pravi:
Citat:
Uporabnik Matey pravi:
Citat:
Uporabnik Slick pravi:
Citat:
Uporabnik Hoci pravi:
Takole se še v cliotu ne maje plastika:se

klik

Ja pa ja. S tako silo v Cliotu lahko že kaj utrgaš. Sicer je pa pod videom nekdo napisal, da je to čisto pretiravanje in da se v njegovem Mercedesu E klase isto maje . Nategovanje folka z budalaštinami.

Kaj pa če je imel dotični mercedes že ene 3x podrt ta del armaturke?

Pri moji trojki (F31) se sredinska armaturka prav nič ne maje oz. jo lahko premakneš za par mm v kolikor uporabiš tako silo, da si æe na tem, da kaj polomiš, drugače se pa niti približno ne premika tako kot na posnetku. Povsem enako na prejšnji trojki (E46).

Ampak izkušnje na Alterju so me naučile, da je bolje, da prepričanih ne prepričuješ v kaj drugega tako da ja, verjetno se res vsem avtom tako majejo armature, kot da so bile bolj slabo (nekvalitetno) narejene in "v 5min" skupaj sestavljene
cheer.gif

Kaj pa če je imela kia 5x podrto armaturo
rolleyes-1.gif

Se kak izgovor morda
confused-1.gif

99.9 % alterasev n9 videla v živo stingerja pa ga ze primerjate znotraj z f31 kjer se maje lahko edino lcd display ker ostale ie iz enega kosa skoraj kot pri hyundai accentu
tongue-1.gif
je pa avtomatik vrhunski to pa samo kapo dol

No KIA pač ni imela 5x podrte armaturke. In na "tvojo žalost" sem že sedel v Stingerju, na mojo žalost pa je bilo to tudi vse (nisem ga vozil). Primerjam pa s tistim s čimer lahko, torej s tistim kar vozim in to je avto s podobno novonabavno vrednostjo kot jo ima stinger. V kolikor je pa zdaj catch v tem, da ima bmw armaturko iz enega kosa, kia pa iz mnogih in je to vam sprejemljiv izgovor za tako premikanje armaturke - ja pa jo naj še kia tako naredi iz enega kosa a ne? Tako majanje levo desno ni za nikamor v avtu za 60k€. Splošno gledano je pa stinger seveda bolj primerljiv z bmw štirico kot pa s trojko, nikako pa ni primerljiv s šestico kot v tistem testu nekje zgoraj.
My 50c
tongue-1.gif
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.155
2.254
113
Citat:
Uporabnik IbizaDriver pravi:
Avti imejo premalo km za rent a car in tudi preveč opreme, saj gre večinoma za naložene avatntgarde modele.

Tako ti bom rekel, tiste A6 za katere sem klical jaz in sem jih gledal so bile stare do 1 leto, prej do dobrega pol leta, 10 do max. 15t km, solidno naložene in vse od Avisa, rentacar. Zakaj so jih prodajali tako zgodaj nevem...
 

map

Guru
6. jul 2008
7.788
1.927
113
najrajš na babi
Zato ker so se zamortizirali. mam soseda v bloku, ki je delal v BMW tovarrni na izdaji vozil podjetjem, specialnih vozil itd, sedaj je v penzionu. Enkrat sva eno debato vžgala in je rekel nekako takole. Veliko rentacar firm vzame po 300-500 avtov naenkrat. trojka, ki jo navaden kupec odpelje za 38-40 k EUR, dobijo te firme od 24-26 k EUR. rentajo pol leta, ter prodajo za 30k EUR. Če je dnevna cena tega vozila 100 EUR, zaslužjo v pol leta dodatnih 18k eur - stroški vzdrževanja. To je biznis.
 

map

Guru
6. jul 2008
7.788
1.927
113
najrajš na babi
Si je možakar prpelu dol 118d z ful opremo + dodatne M felge z zimskimi gumami za 17k EUr. Star 11 mesecev, 12 k km. Služben avto od njegovega bivšega šefa. Dobra cena za taka kola.
 
Nazadnje urejeno:

map

Guru
6. jul 2008
7.788
1.927
113
najrajš na babi
Ma vodja tega oddelka za izdajo ali nekaj takega. Jp, tudi enke vozijo, ker imajo 90 posto posla v samem minhnu. Bmw kompleks je velik za ene pol Ljubljane ali več, moraš imeti kola že za na malico.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.155
2.254
113
OK.. namreč vsak potnik ima gori vsaj avtomobil ranga BMW 3 kaj šele nek šef (vodja) pri BMW-ju, ampak dobro...
 

Niki11

Pripravnik
22. feb 2013
192
1
18
Citat:
Uporabnik sajkek pravi:
kdo je rekel da ga je sram, sej tudi kie ne rabi bit. Sam ni pa to nadomestek za premium klaso.

Seveda ni, dokazuje pa, da postaja Kia pomemben igralec tudi na tem področju. Pred več kot 10 leti se je podobno pisalo, ko je Kia vstopala v golfov razred s cee'dom. Pa potem v razred športnih terencev s Sportageom. Pa si nihče ni mislil, da se bo kdaj v Sloveniji prodalo več cee'dov kot golfov. ali pa to, da bo Sportage najbolje prodajan SUV v svojem razredu. Ne pravim, da bo to Stinger. Je pa to gotovo za znamko pomemben mejnik, s katerim se ne more pohvaliti trenutno nobena francoska, španska, češka in še kakšna znamka
uf-1.gif
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.652
1.576
113
S tem stingerjem se bo pomoje zgodilo podobno kot s vw phatonom. Super avto, vreden svojega denarja, ampak ne sodi v ta razred
 

cizy

Fizikalc
21. jul 2007
6.976
64
48
Kdaj se je pa prodalo več Ceedov kot Golfov? Takrat ko so bili po 9.990 ali sedaj ko je cena (skoraj) na nivoju Golfove?
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Valjda da sedaj ko sta blizu po ceni, ker pravi slovenec ne kupi čip-šit avta!

Mi je bilo zanimivo prejšnji teden po francoskih alpah - tolko dačij še nisem nikjer videl.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.155
2.254
113
Citat:
Uporabnik Niki11 pravi:
Citat:
Uporabnik sajkek pravi:
kdo je rekel da ga je sram, sej tudi kie ne rabi bit. Sam ni pa to nadomestek za premium klaso.

Pa si nihče ni mislil, da se bo kdaj v Sloveniji prodalo več cee'dov kot golfov.

Dobro, pa si ti kdaj sedel v Ceedu in v Golfu? Ali si samo prebral nekaj testov kjer je bil zaključek da je Ceed bistveno boljši avto od Golfa? No jaz sem imel doma testnega Ceeda ker je imela mati en čas idejo da bi ga imela. Ne rečem, daleč od tega da je avtomobil slab ampak vseeno je Golf pač Golf v tem rangu.
 
Nazadnje urejeno:

Ginginova

Guru
28. jul 2007
6.522
1.403
113
In mnogokrat folk primerja VW Golf z opremo in ceno 32 k EUR in Ceeda za 13 k EUR. Ne primerja pa Golfa za ceno Ceeda.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.155
2.254
113
Pa še ena resnica je in sicer lepega Golfa bo še vsak pogledal po nekaj letih oz. ti bo padel v oči, Ceeda pa ne, osebno se ne spomnim kdaj sem na cesti videl kakšno Kio Ceed? Pa najbrž jih ni malo... Pa ne govorim o tem da je Golf kak spektakularen avtomobil z spektakularno obliko...