Dan JLA - 22.12.

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #488
  • Začetni datum

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik eazy pravi:
Poleg razorozitev&ukinititev slovenske TO ,ki sicer nima veze z napadom na SLO
bonk.gif
to pomeni se:
1) suspenz vseh odlocitev "novih" vlad,
2) vojna okupacija "novih" republik,
3) ukinitev "novih" vojsk,
4) unicenje HR&BIH (uvedba RSK in RS)
5) ustanovitev nove drzave (iz preostalega dela SFRJ).

Vse to bi vojska dosegla z peticijami in nikakor z vojnim napadom na nove republike
priden.gif

Tocke so povzetek nagovora Kadijevica pred glasovanjem...Vsako tocko tudi podrobno razlozi tako da ni treba verjeti meni na besedo.

Tocke so izvedli pri napadu na HR&BIH (po zgornji karti). Rezultat je cez 100.000 mrtvih. Seveda pa to nima nobene veze z vojno ali napadom na Slovenijo. V Sloveniji bi vojska uporabila peticije. Milan Kucan bi pa dobil medaljo za pogum or whatever
zmaga.gif
Ostali pa (vsaj) srebrne znacke.
 

sixpower

Guru
22. sep 2011
2.912
2.366
113
Lublana
Obišči stran
Citat:
Uporabnik eazy pravi:



Jugoslavije po odhodu Slovenije ni vec. Tudi JNA ni vec. Uradno in tudi po mnenju drzave Slovenije. Pa ne zaradi dolgcasa ampak zaradi tega ,ker bi zagovarjanje cesa drugega pripelje SLO v cuden polozaj.

Ja kam pa je odšla Slovenija?? Razglasila je samostojnost, nihče pa je ni jemal resno, še najmanj pa SFRJ in JLA. Ja, Slovenija je bila 26.06.1991 v zelo čudnem položaju saj ni bila mednarodno priznana, to se je zgodilo kasneje. JLA je osamosvojitev in razpad SFRJ želela preprečiti, na srečo ji ni uspelo.
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik sixpower pravi:
Citat:
Uporabnik eazy pravi:



Jugoslavije po odhodu Slovenije ni vec. Tudi JNA ni vec. Uradno in tudi po mnenju drzave Slovenije. Pa ne zaradi dolgcasa ampak zaradi tega ,ker bi zagovarjanje cesa drugega pripelje SLO v cuden polozaj.

Ja kam pa je odšla Slovenija?? Razglasila je samostojnost, nihče pa je ni jemal resno, še najmanj pa SFRJ in JLA. Ja, Slovenija je bila 26.06.1991 v zelo čudnem položaju saj ni bila mednarodno priznana, to se je zgodilo kasneje. JLA je osamosvojitev in razpad SFRJ želela preprečiti, na srečo ji ni uspelo.

Odsla je iz skupne drzave. Drzave sestavljene iz sestih republik. Slovenija je bila Srbije visek in se je zelela cimprej znebiti. Pogoj za odhod je bila slovenska nevtralnost pri obracunu z HR&BIH. Hrvati so za dogovor zvedeli ...

 

sixpower

Guru
22. sep 2011
2.912
2.366
113
Lublana
Obišči stran
Pa kaj tečnariš s temi posnetki in preusmerjaš debato?!?. Edino pomembno dejstvo je, 26.06.1991 je na Slovenijo svoje vojake poslala JLA, kaj je bilo v ozadju nima veze.
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
32.905
5.654
113
blizu močvirne prestolnice
Citat:
Uporabnik alkoholik pravi:
robi kaj maš ti proti srbom? pa proti ostalim južnakom? samo mir daj...

Ti boš meni grozil? Nič nimam proti Srbom, niti proti muslimanom... vendar kar sem prilepil je problem v tem da hočejo postati manjšina. Tega pa Slovenci ne smemo dopustiti. No ja, levi pajaci so že izdali in delajo vse, da uničujejo naš narod. Pa še nekaj, dober prijatelj Srb je lepo povedal, očetu se gnusijo vsi ne asimiliranii, pa je ponosen na svoj narod , jezik in svojo kulturo. Pa sedaj lepo uživa v Srbiji in sem ter tja še pride v Slovenijo, kjer zopet spoštuje slovenščino in državo. V glavnem ponosen na svoje korenine in vzoren državljan Slovenije, to napisano pa večino južnih ni. In tukaj je problem.
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.089
2.188
113
v lokalni ostariji
robi čisto nič ti ne grozim. ne vem zakaj se čutiš ogroženega? ker veš, da si vsaj malo dvoličen.

a veš, slovenci se tudi počutimo ponosne na svoje korenine v tujini in ustanavljamo manjšine, matice itd,. a je to narobe? in zakj srbi npr nebi smeli postati manjšina? enako kot zamejski slovenci nabi smeli biti majnšina?

najslabši so tisti ki so "ponosni na svoje korenine"... ti se delajo "vzorne" na koncu pa usekajo. kolikor jaz seodelujem s "južnaki" jih je večina čisto ok. spoštujem njih in njihovo kulturo, ne boš verjel, nazaj dobim enako spoštovanje... in ne pluvam proti "južnakom" po drugi strani pa jih imam za "prijatelje" in jemljem njihov denar. bodi načelen če se že nekaj greš.
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
Saj veš kako pravijo njegovi voditelji... ne glejte na moja dejanja pač pa poslušajte moje besede... tako nekak...
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.089
2.188
113
v lokalni ostariji
Robi ne opletaj z jezikom in se opravici. Ker si delal za juznake... Seveda tisti ki te placajo te ne motijo. Njih nakbrz nebi gnal cez kolpo... So "asimilirani" a ne:)
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.089
2.188
113
v lokalni ostariji
Ce si delal za kpl si na zalost za lastnika iz bih... Vidis 1%pa 1%. Daj ne sprenevedaj ss. Najprej ss opravici ca klevete potem pa se sprijazni da so tujci med nami...
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
32.905
5.654
113
blizu močvirne prestolnice
Citat:
Uporabnik alkoholik pravi:
Ce si delal za kpl si na zalost za lastnika iz bih... Vidis 1%pa 1%. Daj ne sprenevedaj ss. Najprej ss opravici ca klevete potem pa se sprijazni da so tujci med nami...

Si padel na glavo? Vedno sem delal za Slovenca, ampak tvoj pisker ne razmišlja zato je debate konec.
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.089
2.188
113
v lokalni ostariji
Imas prav, dovolj je.

Kako se sprenevedas. To je nenormalno. Najprej nikoli nisi delal potem pa 1%. Ce je placnik a potem delas za a. A ves. Lahko pa se delas budalo pa reces da te placuje sv. Duh...


Lepo bi bilo da se opravicis.
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
Ni nujno da spoštuješ tistega, za katerega delaš.

Če delaš za KPL na območju Ljubljane in za mesto Ljubljana, te plačuje mestna občina. Vmse je sicer morda srb ali dva, plačujejo pa ljubljančani.
 

tony

Guru
23. jul 2007
9.356
1.350
113
Lahko nekdo prfilu tega teleta onemogoči znak "!", ker se še ni naučil, kaj ta pomeni v spletni komunikaciji?
pozdrav.gif


Hvala.
zmaga.gif