Grozljivka za najstnico

Mr_NO

Majstr
18. avg 2007
1.348
243
63
Ok moja najstnica ima 12 let in na žuru bi rada s prijateljicami gledala grozljivko. Ok, pametnejši popusti pravijo. Torej kaj na na p****su nabavim?
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
11
38
Citat:
Uporabnik Mr_NO pravi:
Ok moja najstnica ima 12 let in na žuru bi rada s prijateljicami gledala grozljivko. Ok, pametnejši popusti pravijo. Torej kaj na na p****su nabavim?

Scream/Krik. Mislim, da so 4 nadaljevanja posneli, to je nekako zvrst grozljivka/komedija, nastopajo najstniki. Bi rekel primerno za to starost , taka bolj "mehka" grozljivka.
 

barvica

Rent-a--MILF
11. feb 2013
1.562
135
63
Tole kar ste predlagali je no go. Vsaj pri naših ne bi šlo. Očitno je tokratna generacija najstnic malo ubrisanih, norih...ker vse padajo na krvave grozljivke. Gledajo filme ala Labirint itd... mogoče kakšen Turistas, Texaški pokol z motorko... moja je na koncu rekla...samo tako malo strašnega si našla
frown-1.gif
.
 

Hellreiser

Pripravnik
6. mar 2015
111
0
16
Kakšna grozljivka neki???
Za take mulce je Lassie, al pa kakšna Flicka, ne pa grozljivke.
Kaj boš naslednjič pa extazije na forumu kupoval, ker je trava kao prešvoh?
Daj se vprašaj, če je to primerna starost za takšne žanre.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.872
5.469
113
Taka zanimiva je afterlife... Al pa 6. sense
smile-1.gif
 

ginek

Fizikalc
21. sep 2007
545
54
28
Citat:
Uporabnik Troll pravi:
Srpski film?

Res si troll, to je bolno sprevržen film, ki ga res ne priporočam, še odraslim ne.

Za avtorja teme; Carrie (original s Sissy Spacek ne reissue) ali pa Omen trilogijo, te so res old school srhljivke.

Za novešje zadeve, Krik (Scream), Blair Witch project (1999), The Ring.... so bolj resni, potem imaš še polno manj zahtevnih ala Final Destination serija in razne zombi variante.
 

ginek

Fizikalc
21. sep 2007
545
54
28
Pa kaj se zgražate, od vas nihče ni videl nobene srhljivke pri starosti 12? Samo parklje, pijanega dedka mraza in vaške posebneže izgleda...