Number26 banka končno na voljo v Sloveniji

vogel

Majstr
1. sep 2007
1.466
227
63
Ksz

katere prt scr ste poslali na furs, kot dokazilo o bančnem računu? Ok, razumem tist izpolnjen obrazec, vendar je bilo v temi govora še o nekakšnh dokazilih o odprtju računa?
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
Citat:
Uporabnik Jest pravi:
SMS? Na iPhonu se da nastavit samo notification ali mail... In notification pride v istem trenutku, ko je narejena transakcija ...
Vse jasno, sem spregledal, da gre za notification in ne sms.
Torej moram nastavit obvestilo na mail...
 
Nazadnje urejeno:

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
Citat:
Uporabnik vogel pravi:
Ksz

katere prt scr ste poslali na furs, kot dokazilo o bančnem računu? Ok, razumem tist izpolnjen obrazec, vendar je bilo v temi govora še o nekakšnh dokazilih o odprtju računa?
Jaz sem poslal print screen tistega, kar imam pod Account/My personal data.
 
Nazadnje urejeno:

stop

Majstr
5. sep 2007
3.203
397
83
Las Vegas
Sem mislil še v januarju odpret ta račun pa sem ugotovil da nimam dovolj pametnega telefona. Galaxy s2 se ne da updejtat na 4.4 android , ki je minimum.
 

PIC

Fizikalc
17. avg 2007
2.466
2
38
Jaz kot odpiralec teme sem imel z njimi že od prej račun, ampak brez mastercard kartice (preden je bilo na voljo v Sloveniji).

Hotel sem odpret nov račun, pa seveda ni šlo, poslal sem jim tudi 2 maila pred 3 tedni, pa ni bilo odgovora
smile-1.gif
.

Komedija
smile-1.gif
.
 

stop

Majstr
5. sep 2007
3.203
397
83
Las Vegas
baje so bile (ali so še) neke finte z emuliranjem android telefonov. Druga varijanta je verjetno da naložim neuradni rom na galaxy s2 pa nisem ravno znalec... tretja varijanta pa da kupim nov telefon
uf-1.gif
 

BuDi

Guru
6. sep 2007
6.954
3.246
113
Lej, to je kot da bi želel Klik NLB pa ugotovil da na tvoj digitron z rdečimi led lučkami iz 1984 ne gre. Bedna banka.
 

uncle_sam

broker
25. sep 2007
3.049
1.457
113
39
Jaz sem do sedaj naredil nekaj transakcij sem in tja ter parkrat uporabil kartico in vae spila kot mora..!

Nimam pripomb.
 

stop

Majstr
5. sep 2007
3.203
397
83
Las Vegas
Citat:
Uporabnik BuDi pravi:
Lej, to je kot da bi želel Klik NLB pa ugotovil da na tvoj digitron z rdečimi led lučkami iz 1984 ne gre. Bedna banka.

Lej narobe si razumel, nisem nikjer namigoval da je bedna banka. Res pa je tudi da verjetno nisem edini ki nima androida vsaj 4.4 ali iphone x.
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
A ni to fajni izgovor za menjavo telefona
grin1.gif
.
Jaz tudi nimam Android telefona, sem pa na tablico vrgel.

PS: eno plačilo položnice šlo čez brez problema. Drugi mesec sprobam bolj okostenelo firmo
smile-1.gif
. Plačilo s karticami (tudi NFC) isto.
 

stop

Majstr
5. sep 2007
3.203
397
83
Las Vegas
A ni pogoj android z telefonom? Tablico pa imam tudi jaz še skoraj novo in ni vrag da bi bil android zastarel

Btw a se je kdo prijavljal z voucherjem?
 

stop

Majstr
5. sep 2007
3.203
397
83
Las Vegas
meni ne pusti z tablico , " you need to have complient device " android je 5.+

mogoče moram kupiti nov telefon in tablico
confused-1.gif
 

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.846
3.866
113
Glede na pravice zahtevajo kamero in BT, lahko da kaj od tega tablica nima (recimo pri tablicah ki imajo samo selfie kamero mogoče ni ok).

Za potrditev identitete recimo ti preklaplja prednjo/zadnjo kamero v postopku, tako da zna bit tole problem.

Aja glede zahtev po sodobnem Androidu. Stvar (aplikacija) se uporablja za potrjevanje plačil, zato so zahteve po nekem "solidno" varnem Androidu na mestu!
grims-1.gif
 

stop

Majstr
5. sep 2007
3.203
397
83
Las Vegas
Smo spacali registracijo, tablico sem tekom registracije obračal ko volan da sem prišel do registracije
smile-1.gif
. Prvo verifikacijo sem pa zajebal, deklica ni uspela poskenirat osebne ker so jo hologrami zajebaval zaradi zoprne svetlobe in senc ki sem jih imel v prostoru. A zdej si lahko že nakažem nekaj evrov na račun pa bom v pondeljek že imel na stanju?
 

Dacho

Fizikalc
5. sep 2007
1.872
1
38
44
Ljubljana
ksz... a ta zadeva dela? Jaz imam težavo, sorry could not be processed. Sem uporabnil šumnike. Telefon je nov, aplikacijo potegnil danes dol, ista napaka prek računalnika, telefona (browser in app).

MC kartica je zastonj do konca meseca?
smile-1.gif