Number26 banka končno na voljo v Sloveniji

sass

Guru
1. sep 2007
5.101
742
113
Citat:
Uporabnik Jest pravi:
Sumnikov se je bolje izogibati ...
šumniki preverjeno delajo, vsaj črka Š
smile-1.gif

brskal sem po njihovi pomoči, pa nisem našel: grem lahko v negativno stanje na računu? se temu reče overdraft?
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
Hm, a samo jaz ne najdem ali res ni možno datirati plačilnega naloga v prihodnost, torej da se izvede plačilo npr. 25.1.
Pa ne mislim tukaj na trajnike, itd. temveč npr. enostavno plačilo položnice.
 

BuDi

Guru
6. sep 2007
6.954
3.249
113
Citat:
Uporabnik mtl pravi:
Hm, a samo jaz ne najdem ali res ni možno datirati plačilnega naloga v prihodnost, torej da se izvede plačilo npr. 25.1.
Pa ne mislim tukaj na trajnike, itd. temveč npr. enostavno plačilo položnice.
samo ti ne najdeš.

"Want to save this as a standing order?"
"Frequency" = "Once"
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.340
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik mtl pravi:
Hvala, rešeno.

Še dodatna info: Na FURS-u je že vnešem moj nemški račun noter, tako da je bil print screen dovolj.

Pri meni pa se nic v edavkih... zato sem za vsak slucaj poklical... pa je gospa tam rekla, da naj nic ne skrbim... Da oni nimajo nobenih rokov, do kdaj morajo kaj narediti... Roki so samo za nas navadne smrtnike ... Ce torej jaz kaj zamudim, bom kaznovan, ce pa DURS, FURS ali kdorkoli ze kaj zamudi ali ne naredi... pa "nikome nista"... Je rekla, naj se s tem nic ne obremenjujem, da ce bo kaj narobe, me bo refernt kontaktiral tako ali drugace ... Da pa imajo toliko dela... da dvomi, da bo to v ene dveh mesecih vneseno
smile-1.gif
...

Takle imamo v nasi drzavici...
bonk.gif
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
Ja, raje ne komentiram.
Drugače pa še izkušnja z nakazilom: ob 9.00 nakazano iz Delavske hranilnice, ob 13.18 prileti obvestilo o prilivu na N26 račun. Sem pričakoval šele jutri. Ni slabo.
 
Nazadnje urejeno:

BuDi

Guru
6. sep 2007
6.954
3.249
113
Citat:
Uporabnik mtl pravi:
Citat:
Uporabnik jaka6 pravi:
a ma ta banka opcijo, da dvigneš dnar iz paypala
Milim, da bi zadeva morala iti brez težav in sicer nakazilo na TR. To lahko tudi na slovenski račun narediš, če se ne motim.
Zaenkrat se motiš, to lahko storiš samo na ameriški račun ali na kartico VISA (pa še tu virtualne načeloma ne delujejo)
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
ppn26.jpg

Nisem pa potegnil dol, ampak glede na to, da mi pusti, da pridem do tukaj, bi zadeva morala delovati.
Tudi, če greš na withdraw, ti tam izpiše eno od možnosti N26 račun, če si ga seveda dodal v PP.
Razen, če te zadeve ročno obdelujejo in ti potem zavrnejo. Ampak dvomim, da imajo zadaj indijce, ki to šljakajo, verjetno bi sistem že na začetku zavrnil nemški račun oz. niti ne bi ponudil v izbiro.
 

BuDi

Guru
6. sep 2007
6.954
3.249
113
Hm, meni v PP še ne dolgo nazaj pisalo da lahko dodam samo US bank account.
Danes je res tako kot piše.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.340
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik uncle_sam pravi:
Ampak se ne smeš odlogirat iz programa, če želiš, da te obvesti...

Saj to je nekako logicno ane? ... Zakaj bi se sploh odlogiral? Aplikacija samaje zascitena s prstnim odtisom (ali PIN kodo) ...

Edino ce si mislil s tem "odlogiras" kaj drugega. Apliakcijo enostavno zaprem, ko je ne uproabljam vec. Naslednjic, ko jo odprem, se avtenticiram s prstnim odtisom in se spet odpre ...
 

uncle_sam

broker
25. sep 2007
3.049
1.457
113
39
Jp, to sem mislil. Pri odjavi, če se želiš odlogirati tudi to napiše, da če želiš prejemati obvestila se ne smeš odjaviti...