Number26 banka končno na voljo v Sloveniji

geronimo

Fizikalc
9. sep 2007
2.442
73
48
Sej drugače kot prepaid jo sploh ne moreš uporabljati? To ali je zadaj tvoj oseben račun ali pač nakazuješ denar na nek skupen račun iz kjer se trga denar, ne spremeni načina uporabe? Plačaš lahko toliko kot imaš gor, rentacar ne moreš plačati, iz vidika uporabe je to čisto isti šmorn.
 

uncle_sam

broker
25. sep 2007
3.048
1.457
113
39
Jaz mislim da je v teh online bankah kar prihodnost...

Vidim da po novem za Nemčijo nudijo kredite in obresti so zelo ugodne.
 

maki3

Pripravnik
14. sep 2007
681
3
18
Koliko časa si čakal kartico? Samo za informacijo
smile-1.gif
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.307
5.336
113
Jaz 31.1. videochatala, danes kartica v kaselcu. Pa v soboto prekospeltne banke nakazala drobiž na račun in danes je gor.

Zdaj pa kaj? Moram najprej fizično iti v stacuno pa Pin odtipkati ali lahko že uporabljam?
 

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.996
-1.289
113
Citat: "poskusil se vpisat v paypal, pa ni slo
prezgodaj?"

Če ni za paypal, pol je itak brez veze imet to.
smile-1.gif
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.337
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik Jabe pravi:
Jaz 31.1. videochatala, danes kartica v kaselcu. Pa v soboto prekospeltne banke nakazala drobiž na račun in danes je gor.

Zdaj pa kaj? Moram najprej fizično iti v stacuno pa Pin odtipkati ali lahko že uporabljam?

Prvi nakup moras narediti z vpisom PINa... torej ne brezsticno... lahko gres tudi na bankomat in dvignes 10€ ...
wink-1.gif
Po tem pa lahko ze placujes tudi brezsticno...
 

medo10

Fizikalc
3. sep 2007
1.693
7
38
Preberi pogoje. Verjetno ne. Pač plačaš položnico.
Je pa zdej možno se registrirat tud za tiste, ki so nekoč se registrirali, ko še niso pošiljali kartic v SI...
 

ViSiON

Pripravnik
18. okt 2007
41
0
6
Citat:
Uporabnik medo10 pravi:
Preberi pogoje. Verjetno ne. Pač plačaš položnico.
Je pa zdej možno se registrirat tud za tiste, ki so nekoč se registrirali, ko še niso pošiljali kartic v SI...

Lahko - preverjeno. In sicer za izimobil trajnik. Se je pa treba seveda zmeniti. Npr. pri izimobilu je za njihov obrazec bil problem, da je bilo na voljo premalo kvadratkov za izpolnit IBAN, ker je ta od N26 daljši od naših slovenskih.
 

medo10

Fizikalc
3. sep 2007
1.693
7
38
O super za ta info.
Še nisem tako daleč bral pogoje. Imajo pa nekaj pripeto za SEPA debit...
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.366
229
63
Kras
www.mtl.si
A je na spletni strani možno si shranit podatke za prejemnika plačila?
Namreč nikjer nisem našel tega, starega plačila pa tudi ne moreš kopirat. Torej moraš vsak mesec vnašat vse podatke o prejemniku ročno noter
frown-1.gif
.
Še ena zadeva: kje na spletni strani se da videti plačila, ki si jih nastavil na prihodnji datum. V aplikaciji imaš lepo že na začetku Scedule transfer, na spletni strani pa tega ne najdem
frown-1.gif
.
A lahko še kdo napiše izkušnje glede trajnikov, pri katerih podjetjih gre zadeva čez? Izimobil torej ja.
 

BuDi

Guru
6. sep 2007
6.944
3.234
113
Citat:
Uporabnik mtl pravi:
A je na spletni strani možno si shranit podatke za prejemnika plačila?
Namreč nikjer nisem našel tega, starega plačila pa tudi ne moreš kopirat. Torej moraš vsak mesec vnašat vse podatke o prejemniku ročno noter
frown-1.gif
.
Še ena zadeva: kje na spletni strani se da videti plačila, ki si jih nastavil na prihodnji datum. V aplikaciji imaš lepo že na začetku Scedule transfer, na spletni strani pa tega ne najdem
frown-1.gif
.
- Vsi prejemniki se shranijo samodejno - tako RES očitno.
- na spletni strani je lepo scheduled transfers.

 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.366
229
63
Kras
www.mtl.si
Hm, potem je pa nekaj narobe na mojem računu.
Namreč plačal sem že dvema različnima podjetjema (oba sem shranil kot standing order v prihodnost) in imam tole pri pregledu:

In tudi scheduled transfers ne vidim na spletni strani, v aplikaciji je pa lepo na vrhu...