MotoGP 2017

dejan_

Guru
23. maj 2012
2.246
1.886
113
Citat:
Uporabnik turbobitch pravi:
Citat:
Uporabnik XXXL pravi:
Citat:
Uporabnik turbobitch pravi:
IN? A zdej ej ful bolj simpatičen al kako? Ker več folka gleda moto gp kot pa skoke? Eh. Butthurt fans ftw
Nekaterim je bila tudi naša premierka ful všeč, pa to še ne pomeni, da je bila večini. Če imaš slab okus, ga imaš pač ti, ne večina. [cenzura] ga, pa ne navijam za Rossija, ampak za Yamaho.

Ja sej to štekam. Zakaj si se pol obesil na moje osebno mnenje. Dej mi še Sarme naprej vrž. Ker jih mam raje kot Lignje ti pa ne. Al neki.

ksz pogrešam od snecerja komentar???

Si ne znam prej oblikovati mnenja
evil.gif
 

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.334
759
113
Citat:
Uporabnik dejan_ pravi:
Citat:
Uporabnik turbobitch pravi:
Citat:
Uporabnik XXXL pravi:
Citat:
Uporabnik turbobitch pravi:
IN? A zdej ej ful bolj simpatičen al kako? Ker več folka gleda moto gp kot pa skoke? Eh. Butthurt fans ftw
Nekaterim je bila tudi naša premierka ful všeč, pa to še ne pomeni, da je bila večini. Če imaš slab okus, ga imaš pač ti, ne večina. [cenzura] ga, pa ne navijam za Rossija, ampak za Yamaho.

Ja sej to štekam. Zakaj si se pol obesil na moje osebno mnenje. Dej mi še Sarme naprej vrž. Ker jih mam raje kot Lignje ti pa ne. Al neki.

ksz pogrešam od snecerja komentar???

Si ne znam prej oblikovati mnenja
evil.gif

Snecer bi pa napisal, da Rossi nikoli ne bo na nivoju Tine Maze... Res primerjave, Kasai pa Rossi... bukova drva pa kremšnita...
 

Dik

Fizikalc
28. okt 2007
1.535
76
48
Od križišča mal naprej na desno
Glede na to kako slabo je kazalo je bila dirka super, se bolj bi bila ce Zarco nebi padel. Sem pa jezen, ker nisem gledal moto3 zdaj, ko gledam rezultate pa vidim da je bilo 8 dirkacev v slabi sekundi na koncu. To je moralo biti neoomejeno prehitevanj
smile-1.gif
. Mogocee kdo ve kje bi se dalo posnetek pogledat? Pa ne na voyo!
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.781
1.460
113
42
Citat:
Uporabnik XXXL pravi:
Citat:
Uporabnik dejan_ pravi:
Citat:
Uporabnik turbobitch pravi:
Citat:
Uporabnik XXXL pravi:
Citat:
Uporabnik turbobitch pravi:
IN? A zdej ej ful bolj simpatičen al kako? Ker več folka gleda moto gp kot pa skoke? Eh. Butthurt fans ftw
Nekaterim je bila tudi naša premierka ful všeč, pa to še ne pomeni, da je bila večini. Če imaš slab okus, ga imaš pač ti, ne večina. [cenzura] ga, pa ne navijam za Rossija, ampak za Yamaho.

Ja sej to štekam. Zakaj si se pol obesil na moje osebno mnenje. Dej mi še Sarme naprej vrž. Ker jih mam raje kot Lignje ti pa ne. Al neki.

ksz pogrešam od snecerja komentar???

Si ne znam prej oblikovati mnenja
evil.gif

Snecer bi pa napisal, da Rossi nikoli ne bo na nivoju Tine Maze... Res primerjave, Kasai pa Rossi... bukova drva pa kremšnita...

A Rossi je bukev?
 

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.334
759
113
Citat:
Uporabnik turbobitch pravi:
Citat:
Uporabnik XXXL pravi:
Citat:
Uporabnik dejan_ pravi:
Citat:
Uporabnik turbobitch pravi:
Citat:
Uporabnik XXXL pravi:
Citat:
Uporabnik turbobitch pravi:
IN? A zdej ej ful bolj simpatičen al kako? Ker več folka gleda moto gp kot pa skoke? Eh. Butthurt fans ftw
Nekaterim je bila tudi naša premierka ful všeč, pa to še ne pomeni, da je bila večini. Če imaš slab okus, ga imaš pač ti, ne večina. [cenzura] ga, pa ne navijam za Rossija, ampak za Yamaho.

Ja sej to štekam. Zakaj si se pol obesil na moje osebno mnenje. Dej mi še Sarme naprej vrž. Ker jih mam raje kot Lignje ti pa ne. Al neki.

ksz pogrešam od snecerja komentar???

Si ne znam prej oblikovati mnenja
evil.gif

Snecer bi pa napisal, da Rossi nikoli ne bo na nivoju Tine Maze... Res primerjave, Kasai pa Rossi... bukova drva pa kremšnita...

A Rossi je bukev?
Recimo... potem je Kasai kremšnita, ti pa goba... zaključeno.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.149
5.754
113
pri taščici
Ksz
Ampak če bi komu včeraj privoščil zmago, bi jo privoščil Zarcoju.
Ni veliko junakov ki so na krstni dirki v GP zmagali.
 

sgh

Fizikalc
19. feb 2014
2.644
0
36
Med Rosijem in Kasajem je nekaj velikih razlik. Največja je to,da Rosija marsikater ne mora prebavljati !! Kasaja imamo pa vsi radi !

Rosi se obnaša kot en naduvan prepotentneš,Kasai je pa ugleden kulturen športnik.

Rosi ima veliko bolnikov ! Tudi našedva komentatorja sta med njimi! Nabijata vsako minuto samo rosi,rosi,rosi !!! Ma kaj koji rosi,pa sej je bil šele tretji !!??
 

INKVIZITOR

Archbishop
3. apr 2009
3.516
5
38
Ksz!

Predno še naprej pišete kozlarije, naj vas opomnim, da je bila Kasai in Rossi primerjava mišljena zgolj in samo zaradi zimzelenosti in konkurenčnosti. Oba starčka še vedno scat peljeta mularijo in nobenemu od njiju se ni treba več kej prov dokazovat.

Rossi je pa sedemkratni svetovni prvak...[cenzura] vam....[cenzura] vam vsem materna
smile-1.gif
 

Alan

Fizikalc
22. jul 2007
2.031
19
38
42
Ljubljana
Jutri se nam obeta zanimiva dirka! MM najbolje izkoristil kvalifikacije, Karl Abraham presenetil z 2. mestom. Rossi po slabih treningih sploh ne slabo na 7. mestu takoj za Vinalesom. Komi cakam dirko!
 

Sine370

Pripravnik
27. jun 2015
816
0
16
Citat:
Uporabnik INKVIZITOR pravi:
Citat:
Uporabnik Scorp84 pravi:
Kolk se je lani govorilo, da je Rossi za penzijo, ampak ded se kar ne da. Lorenzo pa najbolj placan dirkac v karavani vozi pa zadaj, dov pa prvi...

Rossi je Noriaki Kasai Moto GP-ja...
Nori Rossi, ne bo nikoli Noriaki!
Lorenzo je pa sam "prostitutka", ki se je dobro prodal!