MotoGP 2017

dejan_

Guru
23. maj 2012
2.260
1.918
113
Citat:
Uporabnik Sine370 pravi:
Eviva duče, honda in yamahini lanskoletni frčkoti!
Pa ker butec je spustu mišelina na dirke??

Ma [cenzura] to. Ne vem za,kaj pri yami ne znajo porihtat. 1500km daleč sem šel na dirko gledat kako se vozita okol 10 mesta.
Krneki
 

Dik

Fizikalc
28. okt 2007
1.535
76
48
Od križišča mal naprej na desno
Meni je pa fajn da je Dovi dvakrat zmagal, sezona bo se hudo zanimiva,, dirkacev je vsaj pet takih, ki se bodo borili za naslov. Res pa ne morem verjeti kako se v eni ali dveh dirkah vse takole obrne. Michelin vsekakor ni dorasel nalogi, ki jo ima. Nevem kdo se je spomnil imet samo enega gumarja...debili.
 

slvn

Fizikalc
19. dec 2007
1.570
2
38
In kaj je kar naenkrat kriv michelin? Pa na 24 ur berem, da je sistem kvalifikacij napacen.

Kaj je bilo to dirko takega, da je napacen sistem kvalifikacij in gume so napacne? Nekaj dirk nazaj je bil drugacen sistem, pa drugi proizvajalec gum?
A niso vsi na istem?
 

sgh

Fizikalc
19. feb 2014
2.644
0
36
Pa ne se sikirat,sej zmeraj eden zmaga,če ni vaš je pa naš ali kak drugi.
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.635
3.869
113
Rossi je imel odličen pace, nato mu je nenadoma guma tako odpovedala da je dvakrat še sam ne vem kako rešu zdrs. Od takrat je enostavno spustil ritem.

Žal POP tv je negledjivo če bi gledal na bt sport so to pokazali. Gume so mu čisto odpovedale, ko so delali analizo je imel taka odrsavanja, da je čudno da je sploh pripeljal, zadnja guma pa brez stika z podlago.

Res mi ni jasno, kako razštelane settingse sta imela tovarniška dirkača. Z trdo gumo pa je bila yama baje nevozna. Vini je clo rekel, da je imel občutek da se mu zadnje kolo vrti konstantno v prazno.

Petrucci je naredil napako tipa Rossi, brez veze je pretiraval, sicer pa odlična vožnja.
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Vinales pa naj bo tiho, ker je on izbral nov motor in se je Rossi podredil tudi po tem, ko je na testiranjih vedno preferiral stari motor (šasijo). Verjamem, da je težko zavrnit komplet novo pripravljeno opremo, samo če ne gre pač ne gre. Yamaha je bila čisto na nivoju z lansko šasijo in glede na Tech3 bi letos krepko vodila prvenstvo ne pa se borila s progami, kjer so lani zmagovali.
 

dejan_

Guru
23. maj 2012
2.260
1.918
113
Citat:
Uporabnik Malecky pravi:
Vinales pa naj bo tiho, ker je on izbral nov motor in se je Rossi podredil tudi po tem, ko je na testiranjih vedno preferiral stari motor (šasijo). Verjamem, da je težko zavrnit komplet novo pripravljeno opremo, samo če ne gre pač ne gre. Yamaha je bila čisto na nivoju z lansko šasijo in glede na Tech3 bi letos krepko vodila prvenstvo ne pa se borila s progami, kjer so lani zmagovali.

Tole tudi meni ni čist jasno. Kako bodo razvojniki v moštvu opravičili silne milijone, ki so jih zagonili čez zimo. Rezultat pa v minus

Kaj pa ko se ducatiji že par dirk odpeljejo po prevoženih cca 10 krogih.

Smo mal debatirali, da imajo zgleda nek ½varčni program½- po cca 10 krogih pa na polno. Na prejšnji in zadnji dirki se je prav videlo, kako se ustvari razlika tam nekje od 10-12 kroga dalje. V živo je pa itak bombnik, čeprav bi rekel, da se suzuki najbolj ½dere½
 

Valhalla

Guru
17. dec 2007
4.053
787
113
Drugače je pokazalo čase na krog od Dovija in se je lepo videla konstanta. Nisem pa videl časov jokice, ki je po padcu na osmo mesto, ko je še Rossi zgledal močan, dobil nov zagon in prišel do četrtega.
 

klicko

Pripravnik
6. maj 2008
61
2
8
Lorenzo je vozil na začetku 1:46 +, koje padel na 8 mesto pa konstantno mes 1:47:3 in na koncu dirk 1:48.Kar je bilo se vedno prehitro za nekatere
smile-1.gif
 

dejan_

Guru
23. maj 2012
2.260
1.918
113
Forza Valeee 😀😀😀

Kje so zdej gobci ki Rossija pošiljajo v penzijo.

Lorenzo pa priceless. Bo moral vrniti par mio....
 

Sine370

Pripravnik
27. jun 2015
816
0
16
Citat:
Uporabnik dejan_ pravi:
Forza Valeee 😀😀😀

Kje so zdej gobci ki Rossija pošiljajo v penzijo.

Lorenzo pa priceless. Bo moral vrniti par mio....
Kaj noriš? Jaz ga pošiljam v penzijo. Pa nič mi ne moreš!
tongue-1.gif

Makaronar mi ni bil nikoli všeč!
10.gif
 

maki3

Pripravnik
14. sep 2007
681
3
18
Kdo pozna Gabra Keržišnika osebno? Naj mu prosim že enkrat nekdo pove, da je lastnik LCR Honde Lucio Cecchinello - LUČO ČEKINELO in ne LUKIO ČEKINELO!!! Pa pi..a, 15 let se mota tam okrog, pa še vedno strelja neumnosti...
 
Nazadnje urejeno:

Rikolus

Fizikalc
19. jul 2007
2.298
62
48
Fantastična dirka....

Kakšen boj za stopničke od prvega do zadnjega kroga.

Bravo Vale, Danilotu in Markezu.

Vsak je po svoje danes izstopal.... .
 

Sine370

Pripravnik
27. jun 2015
816
0
16
Citat:
Uporabnik maki3 pravi:
Kdo pozna Gabra Keržišnika osebno? Naj mu prosim že enkrat nekdo pove, da je lastnik LCR Honde Lucio Cecchinello - LUČO ČEKINELO in ne LUKIO ČEKINELO!!! Pa pi..a, 15 let se mota tam okrog, pa še vedno strelja neumnosti...
Glej na nemškem Eurosportu, tam obvladajo sceno!
13.gif
 

Sine370

Pripravnik
27. jun 2015
816
0
16
Citat:
Uporabnik maki3 pravi:
Švabi so tudi biseri glede tega, ja
smile-1.gif
Kaj fali švabom in kje so Keržišnikove prednosti?
Švaboti furajo zadevščino od četrtka naprej "mukte", Kežišnik pa se prodaja le za denar!