MotoGP 2017

krimec

Majstr
7. maj 2011
3.751
114
63
Nicky je podlegel poškodbam
frown-1.gif
 

map

Guru
6. jul 2008
7.788
1.927
113
najrajš na babi
Na tak način vsak dan povozijo na stotine kolesarjev. Pač niso slavni in svetovni prvaki, so pa samo ljudje iz krvi in mesa isto kot Hayden. Zdej pa tak vik in krik. [cenzura] ga, najebal je, tako kot Šumaher in še ostalih miljon vsako leto, ki so brez imena. Sicer vseeno RIP.
 

sandichamp

Pripravnik
10. avg 2007
469
16
18
Piše da je sam kriv, ker je prevozil stop znak.

Citat:
Uporabnik Dik pravi:
Evo peesdomatrno Nicky Hayden je izgubil najhujso bitko v zivljenju
roza.gif

Ne mores verjet, celo zivljenje dirkaš in na koncu te [cenzura] z avtom ubije. Danes si jutri te ni
frown-1.gif

Pocivaj v miru Nicky!
roza.gif
 

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.846
3.364
113
40
Lj
Citat:
Uporabnik map pravi:
Na tak način vsak dan povozijo na stotine kolesarjev. Pač niso slavni in svetovni prvaki, so pa samo ljudje iz krvi in mesa isto kot Hayden. Zdej pa tak vik in krik. [cenzura] ga, najebal je, tako kot Šumaher in še ostalih miljon vsako leto, ki so brez imena. Sicer vseeno RIP.

Res je, življenje kolesarja in pešca ni vredno nič. Vsaj na cesti. Če boš nekoga umoril s sekiro, boš dobil 30 let, če ga boš pa z avtom pa nič.

Rest in peace Nicky Hayden, se spomnim še desetletje nazaj ko sem zanj navijal, predvsem zato ker ni bil Rossi ampak bolj underdog.In je kar zmagal.
 

Rikolus

Fizikalc
19. jul 2007
2.298
62
48
Citat:
Uporabnik sgh pravi:
Ko sem gledal dirko samo nekaj krogov,sem dobil občutrk,da dirka samo Rosi proti ostalimi !!

Reporterska tepca sta izgovorila 100x Rosi in 10x kakšno drugo ime.

Rosi je hiter,rosi se bliža,rosi se je približal,rosi je poskušal,rosi je zaviral,rosi je padel fd.


Skratla vse skupaj je postalo negledljivo !!
Itak!
Jaz ze nekaj casa gledam Motogp na BT sport. Priporocam
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
RIP Nicky.
frown-1.gif


Komentiranje na TV je pod kritiko...za kozlat debilizme streljata. Letos palita samo na Yamaha steza, Honda steza blablabla... Yamahin letošnji motor in kombinacija gum je še uganka, ker bi na nekaterih dirkah bila oba hitrejša na lanski tech3 Yamahi kot fabrški, sploh pa Jerez. Tedva deb** na kA pa pametujeta in pametujeta, delata nevemkakšne sklepe... še dobro, da je sledil Le Mans da bosta mogoče eno dirko tiho.
uf-1.gif


Rossi se je za dobro ekipe, da poizkuša razviti letošnji paket odločil, da ne uporablja starega okvirja iz 2016, Vinales se je pa odločil takoj, da ne bo starega niti preizkušal preveč, da se bo delalo samo na novemu. Zarco super vozi, samo nek čudežni deček pa ni, pač je star paket kdaj celo boljši kot fabrški, redko a letos je pač tko.

Glede zadnje dirke pa... jao bad. Malo mi smrdi, ker je MV izlet še vedno sebi v prid izkoristil za izvrševanje pritiska na Rossija, saj je dr. sam kriv za obe napaki, ampak če se bi MV sprijaznil s svojo ne bi blo takega razpleta. Kazen v cilju bi verjetno sledila, če bi Rossi ostal na motorju in tik za MV, vendar kar se je zgodilo na stezi ni mogoče vrniti. Škoda, ker je res odvozil v piko.
 

ThaShizznitt

Fizikalc
13. jan 2008
4.781
4
38
Kaj ma veze z jokanjem? Tip gre na urgenco ker je osmodil, sestre ga preplavijo, evo novice. On je pa jokica.....
hysterical-1.gif
 

Alan

Fizikalc
22. jul 2007
2.031
19
38
42
Ljubljana
kaksna tisina
smile-1.gif

Za italjane skoraj popoln dan (ja sigurno so si bolj zeleli VR46 na vrhu)
Dobra dirka za ducete (razn jlo haha)
Moto 2 je bla pa poslastica!
 

Valhalla

Guru
17. dec 2007
4.075
791
113
Super dirka je bila, žal ni bilo na koncu več akcije, jo je bilo pa v prvi polovici obilo, JLo powah
nahrung002.gif
je zgledal, da bo štrenem mešal, potem so se pa pravilno razporedili. Bravo Dovi, bolan pa zmagal za šalo.
 

Dik

Fizikalc
28. okt 2007
1.537
76
48
Od križišča mal naprej na desno
Sem pogledal danes,ker sem zamudil nedeljo. Super dirka res, ducati gre po ravnini ko metek hehe. Sem ze mislil da se je Horge zbudil in da bo kaj iz njega ampak, ko ga je na koncu ravnine grdo streslo se je zgleda podelal v kombinezon in samo se nazadoval. Dovi in Petrucci samo kapo dol res sta odlicno vozila, Vinales po pricakovanjih Rossi pa razocaral. Pa ne mene ampak hordo italjanov. Sem mislil da gume spara za konec pa ni bilo to to
smile-1.gif
. Pogresal sem edino fajt na koncu dirke, ki pa ga zal nisem docakal. Se dobr da je ze drug teden Barcelona gp....komej cakam.
 

Sine370

Pripravnik
27. jun 2015
816
0
16
Eviva duče, honda in yamahini lanskoletni frčkoti!
Pa ker butec je spustu mišelina na dirke??