Nakup - Cabrio

hermann

Guru
19. mar 2014
9.210
5.764
113
Citat:
Uporabnik Notranjc pravi:
Ce snames loke na Plurielu, mora biti res lepa napoved, ker ce te ujame dez v tem primeru ne mores zapret strehe.

saj na to sem mislil

ker je pač tema o kabrioletih
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.747
2.031
113
za šankom
greš primerjat 1.6 atmosferca z 1.9 T dizlom
rolleyes-1.gif

primerjaj 2.0 t B in 1.9dci.oba imata zelo podobno prostornino in turbino.
pa še nekaj, ja dizel smrdi in ropota na križišču ko imaš streho dol
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.315
939
113
Titograd
Citat:
Uporabnik hermann pravi:
Citat:
Uporabnik Notranjc pravi:
Ce snames loke na Plurielu, mora biti res lepa napoved, ker ce te ujame dez v tem primeru ne mores zapret strehe.

saj na to sem mislil

ker je pač tema o kabrioletih

Kaj sploh dela Pluriel v tej temi? To je karnekaj avto...
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.637
3.518
113
Cena je itak čist mimo. Ampak kot sem napisal, saaba se kupuje tako da se da ponudbo (ker je ca. 99% verjetnost da boš edini interesent v 3 letih).
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.315
939
113
Titograd
Črni leder res ni praktičen, pri kakih kratkih hlačah in majici zna biti muka života sedanje na tak sedež, prijetno je samo ob zimskem soncu, ko le-to ravno prav ogreje sedeže
smile-1.gif


Saab je taki "masculinum".... super avto, njihovi kabrioleti so meni vedno bili med lepšimi, ampak dejansko je tak kot da se s tem avtom ženiš.... ko ga hočeš prodati ga živi bog ne bo povohal.

Stari SLK pa pri strehah ni dihtal že od novega, po 15 letih je verjetno še slabše.... tolk starega namreč dobiš za 5 jurjev. Tudi precej težav s mehanizmi streh je bilo. Tak da garaža all the way, ali pa da najdeš kakega frika, ki je avto imel raje kot ženo in ljubico
grin1.gif
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.257
5.815
113
pri taščici
Znanec je starega slk prodal za manj kot je v letu ali dveh zmetal v njega.pa mislim da je imel registriranega samo nekaj mesecev, tako da je mogoče naredil nekaj kkm.
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.088
3.573
113
Marlbor
Pri SLK crkujejo motorčki za pomik strehe. Strošek zamenjave cca. 500eur. Če redno tedensko ne odpreš in zapreš strehe vsaj 3x, sledi odpoved po hitrem postopku. Če jo redno odpiraš, pa tudi slej ko prej ...
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.315
939
113
Titograd
To ni dobro za motorčke ja. Sploh zima je nevarna za take faile, ker je pač večino časa minus in takrat je streha zaprta. Če kak dan pozimi ni minusa, sigurno občasno odprem in zaprem streho.

Sicer pa se da te motorčke razdret in za majhen denar sam zamenjaš prenose. Ampak, kot sem rekel, fajn je da si malo tehničnega tipa, ker sicer te na servisu olupajo, oni bi vse samo menjali
bonk.gif
 

TMJ

Fizikalc
4. jul 2013
1.586
8
38
Citat:
Uporabnik Viper_XxL pravi:
Poznam tega, imel ga je sin lastnika te avtotrgovine (ali mogoče sam direktor... ne vem, oba sta jih imela in oba črne
smile-1.gif
) in tudi tukaj sem sam kupil svojega. Ampak ja, 105 KM je doooosti premalo. Jaz imam 140 KM in mislim da je pri tej velikosti to minimum. Avto ima več kot tono in pol.

a niso Astre imele neke probleme s streho?