Pr' Hostar

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.533
2.388
113
Bom počakal partis
evil.gif
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.298
3.408
113
Ti zajedalec ti .
Vsaj za Slovenski film bi lahko plačal, da nekaj denarja zaslužijo avtorji.
Za Ameriško govno pa kar vkradi itaq imajo polne riti vsega.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.592
14.272
113
Mogoče je pa to preventivni ukrep, ker ni prepričan ali je ta prisiljen sloredneckwannabe humor vreden tistih nekaj € za vstopnico za kino
grims-1.gif
 

bertoncl

Guru
4. jun 2015
1.738
583
113
KSZ: tudi jaz sem si ga že ogledal. Tipi niso razočarali, film se ni izrodil, ostali so zvesti ideji in načinu, vrhunsko:) In glede na to, da za njimi ne stoji kak studio ali filmski sklad in da so zadevo posneli brez zunanje investicije, bom šel še 1x gledat in rade volje še 1x plačam vstopnico. Vrhunski so.

p.s. Pri Karantaniji pravijo, da ima film že 30k ogledov: tweet
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
KONČNO!
Končno nekaj dvoma za tiste, ki trdijo:

-vse domače je zanič
-kaj domačega niti slučajno ne morebiti dobro (film, glasba)

Imajo omenjeni tako trda stališča, tako trdo glavo, ali a priori delujejo po principu: "svojega nočemo, tujega ne damo"?

Lahko to zadnjo apliciram tudi na: Svojo ženo ne več hebat, tujo pa vsekakor, če (se) le da?
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Citat:
Uporabnik Matey pravi:
Mogoče je pa to preventivni ukrep, ker ni prepričan ali je ta prisiljen sloredneckwannabe humor vreden tistih nekaj € za vstopnico za kino
grims-1.gif

Prou dabest film je
 

Schumi

Fizikalc
2. avg 2007
4.119
8
38
Super, za nasmejat, je pa to kmecka komedija za slovence, inteligentnega humorja tu pac ni, ampak vseeno mi ni zal za ogled. Priporocam, ce preneses njihove stare fore je to film zate.
 

sgh

Fizikalc
19. feb 2014
2.644
0
36
Jest sem si že prej ogledal krajše nadaljevanke in sedaj film,tko da je na istem nivoju in sem pričakoval kakšno nadgradnjo nekaj več!
Mal sem bil razočaran,ker imajo iste fore.

Sem pa opazil en kup debilnih staršev ker vlačijo 10 letne otroke poslušat kletvice !

Zgodba se gre o hotelu,ker ne poslujejo dobro in ga bodo prodal,pa pride kupec in mu ukradejo denar in pol konc
smile-1.gif
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.592
14.272
113
Citat:
Uporabnik turbobitch pravi:
Citat:
Uporabnik Matey pravi:
Mogoče je pa to preventivni ukrep, ker ni prepričan ali je ta prisiljen sloredneckwannabe humor vreden tistih nekaj € za vstopnico za kino
grims-1.gif

Prou dabest film je

Kul. Se veselim ogleda. Po pa da vidmo.
 
I

Izbrisan uporabnik 17097

Citat:
Uporabnik johannes pravi:
KONČNO!
Končno nekaj dvoma za tiste, ki trdijo:

-vse domače je zanič
-kaj domačega niti slučajno ne morebiti dobro (film, glasba)

Imajo omenjeni tako trda stališča, tako trdo glavo, ali a priori delujejo po principu: "svojega nočemo, tujega ne damo"?

Lahko to zadnjo apliciram tudi na: Svojo ženo ne več hebat, tujo pa vsekakor, če (se) le da?

Ja @johannes še vedno. Film je na zelo nizkem intelektualnem nivoju, ki ga razumejo več ali manj samo kmečki slovenci in še to bolj gorenjski oziroma jeseniški konec, predvsem zato, ker je notri veliko dialekta iz tega "ta spodnjega" konca. Mogoče ga razume še fužinski konec to je pa to.
Razumem pa, da je tebi in podobnim dabest.
Tako, da ne govori o ne vem kakšni filmski umetniji. S tem, da so notri vse stare fore, ki jih vse vidiš, če samo malo pogledaš na youtube.
Tako, da res škoda časa in denarja za tak film.
 

bertoncl

Guru
4. jun 2015
1.738
583
113
Citat:
Uporabnik Borg pravi:
Citat:
Uporabnik johannes pravi:
KONČNO!
Končno nekaj dvoma za tiste, ki trdijo:

-vse domače je zanič
-kaj domačega niti slučajno ne morebiti dobro (film, glasba)

Imajo omenjeni tako trda stališča, tako trdo glavo, ali a priori delujejo po principu: "svojega nočemo, tujega ne damo"?

Lahko to zadnjo apliciram tudi na: Svojo ženo ne več hebat, tujo pa vsekakor, če (se) le da?

Ja @johannes še vedno. Film je na zelo nizkem intelektualnem nivoju, ki ga razumejo več ali manj samo kmečki slovenci in še to bolj gorenjski oziroma jeseniški konec, predvsem zato, ker je notri veliko dialekta iz tega "ta spodnjega" konca. Mogoče ga razume še fužinski konec to je pa to.
Razumem pa, da je tebi in podobnim dabest.
Tako, da ne govori o ne vem kakšni filmski umetniji. S tem, da so notri vse stare fore, ki jih vse vidiš, če samo malo pogledaš na youtube.
Tako, da res škoda časa in denarja za tak film.

Meni se pa ne zdi, da bi bil film na nizkem intelektualnem nivoju, govorica je pač vzeta iz okolice in je precej realna, morda na trenutke malo pretirana, pa vendar. Film odlično satirično prikaže nekaj stvari, ki smo jim priča v slovenski družbi: bolan odnos mame do sina in obratno, bolan odnos zakoncev v nefunkcionalnem zakonu, mačehovski odnos direktorja do zaposlenih/podjetja in seveda odnos zaposlenih do dela.
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.747
2.032
113
za šankom
Citat:
Uporabnik Borg pravi:
Citat:
Uporabnik johannes pravi:
KONČNO!
Končno nekaj dvoma za tiste, ki trdijo:

-vse domače je zanič
-kaj domačega niti slučajno ne morebiti dobro (film, glasba)

Imajo omenjeni tako trda stališča, tako trdo glavo, ali a priori delujejo po principu: "svojega nočemo, tujega ne damo"?

Lahko to zadnjo apliciram tudi na: Svojo ženo ne več hebat, tujo pa vsekakor, če (se) le da?

Ja @johannes še vedno. Film je na zelo nizkem intelektualnem nivoju, ki ga razumejo več ali manj samo kmečki slovenci in še to bolj gorenjski oziroma jeseniški konec, predvsem zato, ker je notri veliko dialekta iz tega "ta spodnjega" konca. Mogoče ga razume še fužinski konec to je pa to.
Razumem pa, da je tebi in podobnim dabest.
Tako, da ne govori o ne vem kakšni filmski umetniji. S tem, da so notri vse stare fore, ki jih vse vidiš, če samo malo pogledaš na youtube.
Tako, da res škoda časa in denarja za tak film.

pa ti spacaj skupaj kaj boljšega,noben ti ne brani
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.244
-8.464
113
Itak. Pa na primer xyz avto lahko kritizira samo tisti, ki jih dejansko sestavlja.