Očeš limun!!

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
@demz je napisal. Sem pa enakega mnenja.
Citat:
Moje pisanje je bolj v ono stran, da pa nič ne bi škodilo mladcem, če bi doživeli nek vzgojitveni kurz iz poslušnosti in discipline. Kot sem že omenil, v dolžini vsaj 9 mesecev brez direktnega stika s svojci in potuho. Ker - samo disciplina je tisto, kar narod naredi močnega.
Mislim, da je še kaj drugega kot samo disciplina.
V času, ko vsi vidijo samo pravice in nobene dolžnosti, bi se težko kosali že z tistimi migranti lani. Redki... zelo redki so bili, ki so bili pripravljeni pomagati policajem, ko se je na mejah vrstilo na tisoče. Ja... zdej bo nekdo rekel, "sej so polcaji plačani za to". So ja.... do kod lahko policija in vojska obvladuje situacijo, je pa drugo vprašanje. Pa naj vo to vojna, migranti ali pa elementarne nesreče.
Ko sem že omenil pomoč policajem. Se je zgodilo, da so zaokrožile informacije, da so begunci napadli polcaje. Sicer je bilo res nekaj kričanja, prerivanja ampak so polcaji rešil. Med civiliste je pa prišla informacija, da stvari ne obvladujejo. Ne vem kolk civilnih avtov s fanti je prletelo na lokacijo in hotelo z pestmi reševat. Ja... vsaka čast fantom. nekateri "sončki" so se kasneje norce delal iz teh fantov. Tolk o zavesti.
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.144
2.316
113
v lokalni ostariji
ti, kot zaveden ex nabornik jla si pridirjal in pomagal vojski ter policiji?

nekateri so pomagali tudi prebežnikom. so jim kuhal itd... bilo je ogromno prostovoljcev (recimo temu sončkov).

ne vojska, narodno zavest itd je treba privzgojit prej... ampak dokler bo razhod med belimi rdečimi dokler bo legalizirana kraja pač to ne moreš doseč...
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Citat:
Uporabnik alkoholik pravi:

ne vojska, narodno zavest itd je treba privzgojit prej... ampak dokler bo razhod med belimi rdečimi dokler bo legalizirana kraja pač to ne moreš doseč...

Ja,
frown-1.gif


Otroci kot podmladek imajo pa seveda priložnost norijo opazovati in kopirati vzorce!
shocked-1.gif
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
nisem nobeden zaveden nabornik al kaj že. Spet provociraš, pa besede obračaš, ko jih pa nazaj dobiš pa jok in stok. Potem bi jaz za tebe lahko napisal, da si en velik "krivinohvatač" v lajfu, pa nakladač za tipkovnico. (uff zdej bodo ošpice)
hysterical-1.gif

Kje piše, da sem bil jaz ta?? Znaš ti sploh brati?? ne. Nočeš znati, da lahko potem drkaš po svoje razumljive stavke. Ja. Sem sapisal razločno. Ti pa kr neki spet po svoje. Maš sorodnike na alterju??
PS A ti že nisem enkrat napisal, da sma zaključila, ti pa še kr nekaj bi
uf-1.gif
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.329
9.709
113
kod Džej-Zija
Citat:
Uporabnik Demz pravi:
Citat:
Uporabnik alkoholik pravi:

ne vojska, narodno zavest itd je treba privzgojit prej... ampak dokler bo razhod med belimi rdečimi dokler bo legalizirana kraja pač to ne moreš doseč...

Ja,
frown-1.gif


Otroci kot podmladek imajo pa seveda priložnost norijo opazovati in kopirati vzorce!
shocked-1.gif

Samo ti pa si as. Jezen na Janšo in farje, a levi pa nimajo nič pri tem? Vedno, ko se o teh temah pogovarjamo, jokaš, kako nas je Janša sprl. Za prepir sta potrebna dva. Zgodilo se je, da je imel sem in tja JaJo celo v čem prav. Pa je šlo skozi? Seveda ne, ker mediji zadevo tako prikažejo kot v sosednji temi o cerkvi in plazu. Pa se ti (tako kot patriotu) naredu črno (belo) pred očmi in gremo kot buldožer, kritične misli pa od nikoder.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.890
5.452
113
Čisto možno da se je s5 kak Aksentijeviæ pritožo da on pa takrat nije bio takav i da ga se šikanira na javnoj televiziji...
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.144
2.316
113
v lokalni ostariji
lanos užaljen nabornik menca ker ne sprejme mnenja, da služenje dejansko ne prinese dodane vrednosti... ampak prav, če misliš da sem krivinaš pa tudi prav...

mislimn da so umaknili dokumntarc o JLA. je pa na Youtubu... dokler ga ne skinijo še tam...