Novo pri HoT mobil

22. jul 2007
12.691
1.257
113
123
Kaj pa tale omejitev, plačujem oz. imam 6 SIM kartic, potem je to NO-GO
sprasujem se.gif

 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.149
5.569
113
Citat:
Uporabnik retro pravi:
Trenutno sem na telemachu z paketom VEČ za 6 eur mesečno, ta paket je bolj bogi z odmerjenimi minutami in prenosom podatkov, koliko bi me stal prenos št na ta hot mobil, nisem sicer vezan ker mi je potekla naročnina temveč plačujem mesečno in bi šel k n jim v paket za 6,99 eur.
Lahko greš tudi na izimobil, S paket, 1500 enot (torej 500 več za enako ceno, omrežje TK) http://www.izimobil.si/Ugodnosti/izimesec .
 
22. jul 2007
12.691
1.257
113
123
Citat:
Uporabnik Jest pravi:
Citat:
Uporabnik WeWatchingYou pravi:
Kaj pa tale omejitev, plačujem oz. imam 6 SIM kartic, potem je to NO-GO
sprasujem se.gif


Jutri jih gres kupit v najblizjo Hofer stacuno ... Ali pa dvakrat narocis ... edino dvakrat je potem tudi strosek postnine po 2€ ...
grims-1.gif
Kako pa je potem urejanje kartic v sami aplikaciji-koliko jih dovoljuje ali je kakšna omejitev na account-mastercard(paypal)?
 

Bajkman

Majstr
23. jun 2010
3.643
147
63
Citat:
Uporabnik mpm pravi:
koliko stane prehod iz bob-a na hot? 25€ (5 prenos, 20 strošek izklopa)? Imam prav?

Ne, na Bobu je prekinitev naročniškega razmerja brezplačna. Preverjeno. Strošek je torej samo 5€ za eventuelni prenos številke.
 
Nazadnje urejeno:

HOT_FUN_CLUB

Pripravnik
9. maj 2017
39
0
6
Citat:
Uporabnik Ytbnd pravi:
Citat:
Uporabnik retro pravi:
Trenutno sem na telemachu z paketom VEČ za 6 eur mesečno, ta paket je bolj bogi z odmerjenimi minutami in prenosom podatkov, koliko bi me stal prenos št na ta hot mobil, nisem sicer vezan ker mi je potekla naročnina temveč plačujem mesečno in bi šel k n jim v paket za 6,99 eur.
Lahko greš tudi na izimobil, S paket, 1500 enot (torej 500 več za enako ceno, omrežje TK) http://www.izimobil.si/Ugodnosti/izimesec .

Prenos iz paketa VEČ na eno od HOT tarif te bo stal 7€. 5 ti bo zaračunal Telemach, 2€ boš dal za SIM kartico na HOTu.
 

HOT_FUN_CLUB

Pripravnik
9. maj 2017
39
0
6
Citat:
Uporabnik WeWatchingYou pravi:
Citat:
Uporabnik Jest pravi:
Citat:
Uporabnik WeWatchingYou pravi:
Kaj pa tale omejitev, plačujem oz. imam 6 SIM kartic, potem je to NO-GO
sprasujem se.gif


Baje ni nobene omejitve na account.


Jutri jih gres kupit v najblizjo Hofer stacuno ... Ali pa dvakrat narocis ... edino dvakrat je potem tudi strosek postnine po 2€ ...
grims-1.gif
Kako pa je potem urejanje kartic v sami aplikaciji-koliko jih dovoljuje ali je kakšna omejitev na account-mastercard(paypal)?
 

Rossoner

Pripravnik
15. apr 2008
122
0
16
Citat:
Uporabnik HOT_FUN_CLUB pravi:
Citat:
Uporabnik Ytbnd pravi:
Citat:
Uporabnik retro pravi:
Trenutno sem na telemachu z paketom VEČ za 6 eur mesečno, ta paket je bolj bogi z odmerjenimi minutami in prenosom podatkov, koliko bi me stal prenos št na ta hot mobil, nisem sicer vezan ker mi je potekla naročnina temveč plačujem mesečno in bi šel k n jim v paket za 6,99 eur.
Lahko greš tudi na izimobil, S paket, 1500 enot (torej 500 več za enako ceno, omrežje TK) http://www.izimobil.si/Ugodnosti/izimesec .

Prenos iz paketa VEČ na eno od HOT tarif te bo stal 7€. 5 ti bo zaračunal Telemach, 2€ boš dal za SIM kartico na HOTu.

v primeru brez vezave, stane prekinitev razmerja na Telemachu 11, 90€.. ..preverjeno danes na njihovem helpdesku
 

Bajkman

Majstr
23. jun 2010
3.643
147
63
Drži, prehod ga bo stal 11.90€ za Prekinitev naročniškega razmerja + 5€ prenos številke +1.99€ Hot SIM kartica
 

HOT_FUN_CLUB

Pripravnik
9. maj 2017
39
0
6
Citat:
Uporabnik Rossoner pravi:
Citat:
Uporabnik HOT_FUN_CLUB pravi:
Citat:
Uporabnik Ytbnd pravi:
Citat:
Uporabnik retro pravi:
Trenutno sem na telemachu z paketom VEČ za 6 eur mesečno, ta paket je bolj bogi z odmerjenimi minutami in prenosom podatkov, koliko bi me stal prenos št na ta hot mobil, nisem sicer vezan ker mi je potekla naročnina temveč plačujem mesečno in bi šel k n jim v paket za 6,99 eur.
Lahko greš tudi na izimobil, S paket, 1500 enot (torej 500 več za enako ceno, omrežje TK) http://www.izimobil.si/Ugodnosti/izimesec .

Prenos iz paketa VEČ na eno od HOT tarif te bo stal 7€. 5 ti bo zaračunal Telemach, 2€ boš dal za SIM kartico na HOTu.

v primeru brez vezave, stane prekinitev razmerja na Telemachu 11, 90€.. ..preverjeno danes na njihovem helpdesku

Kot je meni znano plačaš 11,90€ - prekinitev naročniškega razmerja samo v primeru, da si še v 24 mesečni vezavi. Če nisi vezan plačaš samo prenos številke (star operater Telemach) in novo SIM - HOT. Retro pravi, da ni vezan, torej ta strošek odpade.
 
Nazadnje urejeno:

Bajkman

Majstr
23. jun 2010
3.643
147
63
Ni res, jaz nikoli nikjer v življenju nisem bil vezan, pa sem moral plačati (sicer še Tušmobilu), teh 11.90€.
 

Dare1

Pripravnik
20. jul 2007
524
1
18
Vedno plačaš 11,90, ko prekineš NR, če si vezan ali ne. Pri vezavi plačaš še dodatnih 12€ "Strošek izračuna sorazmernega zneska ugodnosti" in potem še ta sorazmerni znesek ugodnosti.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

ni res, tudi že nisi vezan lopov telemach opleni 11,90, poglej v temo telemach, kak so mi obračunali
 

HOT_FUN_CLUB

Pripravnik
9. maj 2017
39
0
6
http://info.telemach.si/pdf/prekinitev_narocniske_pogodbe.pdf

Potem so te prenesli okrog. Poglej link, kjer piše na obrazcu za prekinitev:

PREKINITEV NAROČNIŠKEGA RAZMERJA V OBDOBJU VEZAVE
V primeru, da naročnik znotraj 24 mesečnega obdobja vezave naročniškega razmerja prekine
naročniško razmerje, se zavezuje plačati strošek predčasne prekinitve pogodbe skladno z določbami
naročniške pogodbe, veljavnega cenika in Telemachu plačati preostanek kupnine za telefonski aparat
kupljen s plačilom na obroke, pri čemer je naročnik dolžan poravnati tudi popust pri plačilih obrokov,
ki ga je bil deležen ob sklenitvi naročniškega razmerja. Hkrati se naročnik zavezuje poravnati tudi
druge morebitne obveznosti, ki jih je dolžan skladno z naročniško pogodbo.
 

Bajkman

Majstr
23. jun 2010
3.643
147
63
Človek, ti govoriš preveč na pamet.

Tudi sam sem plačal ta strošek in je tudi na njihovem ceniku.