Novo pri HoT mobil

Sokol

Pripravnik
4. avg 2007
657
9
18
Dolenjska
Citat:
Uporabnik johan_blond pravi:
Citat:
Uporabnik map pravi:
MMS na japkah že dela?

Ne vem, lahko pa potrdim, da MMS v tujini (EU) NE dela (Android/Samsung).

Tako, da je problematika ocitno sirsa.

Tudi jaz sem se cel teden trudil, da bi ga posla iz HR, pa mi ni uspelo. Upam, da do naslednjega dopusta to uredijo.
smirk-1.gif
 

musicfreak

Pripravnik
26. apr 2012
677
0
16
Hvala!

Nekaj mi je čudno pri teh podatkih... danes sem vklopil ta hot mobil pa bi naj danes že porabil 0.12gb, čeprav sem se samo malo pogovarjal po fbju in viberju. Občutek mam kot da je začelo štet pri 0.10 prenos podatkov in ne 0.0? V čem je fora?
 

gasdopodna

Fizikalc
22. jul 2007
3.605
94
48
Citat:
Uporabnik musicfreak pravi:
Hvala!

Nekaj mi je čudno pri teh podatkih... danes sem vklopil ta hot mobil pa bi naj danes že porabil 0.12gb, čeprav sem se samo malo pogovarjal po fbju in viberju. Občutek mam kot da je začelo štet pri 0.10 prenos podatkov in ne 0.0? V čem je fora?

Tudi pri meni ta števec ne štima glih... Še najbolj točno je v PDFju...
 

HOT_FUN_CLUB

Pripravnik
9. maj 2017
39
0
6
Ja. To je rezervacija.. Ko se vzpostavi seja se 100 MB rezervira, da lahko nemoteno uporabljaš dato. Ne pomeni, da si porabil, ampak da jih imaš v rezervaciji.. Če boš šel na offline, boš videl, da boš vse neporabljene enote dobil nazaj.
 
Nazadnje urejeno:

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Počasi me spominjate na naše debate o BOBu - zakaj ni SMS obvestila o nedosegljivosti, pa zakaj se MMS plača,...

Sicer ne štekam zakaj bi bil velik plus ravno polnjenje na bankomatu ZRAVEN HOFERJA? A je taka gneča tam na blagajnah?

Jebat ga, nizkocenovnik pač.
 

gasdopodna

Fizikalc
22. jul 2007
3.605
94
48
Citat:
Uporabnik McGiver pravi:
Počasi me spominjate na naše debate o BOBu - zakaj ni SMS obvestila o nedosegljivosti, pa zakaj se MMS plača,...

Sicer ne štekam zakaj bi bil velik plus ravno polnjenje na bankomatu ZRAVEN HOFERJA? A je taka gneča tam na blagajnah?

Jebat ga, nizkocenovnik pač.

To je bilo samo razmišljanje za dodaten plus...

SMSe ob medosegljivosti imamo na HoT-u, MMS pa ni tako drag, da bi bil halo, sicer pa ima vedno več ljudi Viber in sorodne aplikacije...

Bob je nizkocenovnik, pa se da polniti preko bankomata v primeru predplačniške izbire...
 
Nazadnje urejeno:

grmek

Pripravnik
18. sep 2007
158
4
18
Citat:
Uporabnik Nitro pravi:
Enako tudi jaz opažam ta problem s hitrostjo, sedaj se z njim dajem preko njihove mail podpore...enako svetujem tudi drugim ki opažate ta problem. Več nas bo javilo problem bolje bo....

In, ste našli rešitev za ta problem?
Tudi pri meni airplane mode pomaga tako, da iz hitrosti cca 1Mb/s pridem na polnih 20/5 Mb/s, če vmes na hitro vključim in nato izključim airplane mode.
To se dogaja na več različnih lokacijah ob različnih časih dneva.

lp
 

Nitro

Pripravnik
14. feb 2011
53
8
8
Meni so glede tega odgovorili takole:

Vse težave v zvezi z nihanjem hitrosti smo posredovali A1, ki nam podal sledeči odgovor.

Gre za znano težavo, ki se že odpravlja v navezi s pomočjo partnerjev. Težava je pri prenosu iz 4G na 2 G in nazaj iz 2G na 4Gg. Največkrat se to zgodi, ko uporabnik med uporabo interneta prejme klic in se slednji ponastavi na 2G, ne gre pa tudi nazaj na 4G, kakor je prej bil. Naj se ob težavi ponovi seja (flight mode on in off, letalski način).

Iskreno se vam opravičujemo za nevšečnosti in upamo, da bo problem kmalu rešen.



Z lepimi pozdravi do nadaljnjega,


Vaša HoT ekipa
 

GSMobil

Fizikalc
6. jan 2008
2.499
4
38
Citat:
Uporabnik XSIDE pravi:
Rahlo dvomim, da je to problem, saj na 2G prenos ne bi nikoli delal z 1Mb/s ampak precej manj....
Se strinjam, čeprav je pa res, da teoretično 2G (EDGE) gre ravno do 1Mb/s...
 

grmek

Pripravnik
18. sep 2007
158
4
18
Citat:
Uporabnik Nitro pravi:
Meni so glede tega odgovorili takole:

Vse težave v zvezi z nihanjem hitrosti smo posredovali A1, ki nam podal sledeči odgovor.

Gre za znano težavo, ki se že odpravlja v navezi s pomočjo partnerjev. Težava je pri prenosu iz 4G na 2 G in nazaj iz 2G na 4Gg. Največkrat se to zgodi, ko uporabnik med uporabo interneta prejme klic in se slednji ponastavi na 2G, ne gre pa tudi nazaj na 4G, kakor je prej bil. Naj se ob težavi ponovi seja (flight mode on in off, letalski način).

Iskreno se vam opravičujemo za nevšečnosti in upamo, da bo problem kmalu rešen.



Z lepimi pozdravi do nadaljnjega,


Vaša HoT ekipa


Tole se definitivno dogaja izključno v 4G omrežju, torej pred in po uporabi airplane načina. Signal je v večini primerov poln oz. skoraj poln.
 

Nitro

Pripravnik
14. feb 2011
53
8
8
Citat:
Uporabnik XSIDE pravi:
Rahlo dvomim, da je to problem, saj na 2G prenos ne bi nikoli delal z 1Mb/s ampak precej manj....

Pri meni je ponavadi hitrost tam okoli 0,5 Mbps...
 

atepej

Fizikalc
3. jul 2013
882
63
28
34
0,02 ja GSM - EDGE gre do 1mbit/s. Očitno je zadel tombolo ker je bil povezan ta takšno bazno postajo brez njega - tak primer je
Telekom K022
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.401
484
83
::1/128
Citat:
Uporabnik atepej pravi:
0,02 ja GSM - EDGE gre do 1mbit/s. Očitno je zadel tombolo ker je bil povezan ta takšno bazno postajo brez njega - tak primer je
Telekom K022
GSM v osnovi nima paketnega prenosa, z GPRS gre do 0,08Mb/s, z EDGE do 0,2 Mb/s, EDGE Evolve pa načeloma omogoča tudi do 1Mb/s.