Novo pri HoT mobil

HOT_FUN_CLUB

Pripravnik
9. maj 2017
39
0
6
Citat:
Uporabnik wind pravi:
POZOR!!!
Klic na klicni center HoT, na številko +386 69 699 699, mi je bil zaračunan kot klic v tujino na telefonsko +43120563862xxx, kar stane 30 centov na minuto! Čakaš deset minut na prostega operaterja in moraš plačati 3 evre (trenutno sem pri Bobu). alI je imel kdo podoben primer, Kaj narediti?

@Wind, pokliči v klicni center in uredijo. Je nekaj začetniških težav, ampak uredijo, če gre za napako.
 

HOT_FUN_CLUB

Pripravnik
9. maj 2017
39
0
6
Citat:
Uporabnik casio pravi:
Sem šel res klicat na podporo, da mi ne sprejema smsjev in kot vedno hitro prišel na prostega prijaznega operaterja. Težava je bila v moji sim kartici in so mi potem možakarji tam nekaj resetirali na centrali in malo čez 7 zjutraj je že vse delovalo kot je treba. Celo poklicali so me nazaj in vprašali, če je zdaj vredu in mi zaželeli lep dan
srce-1.gif


Moj hot aplikacija je super edino moti me napačno odčitavanje podatkov samo za porabljene podatke, sms in klici so OK. Zjutraj sem takoj naredil še test:
Moj hot aplikacija:

Telefon:

Izpisek iz "moj hot" v pdf:


Dokler bo na izpisku vredu jim še nebom težil

Pa še en test hitrosti iz kavarne v Mengšu prejle. Danes kjerkoli sem vklopil podatke je bila ikona interneta na 4G

Sem preveril. Sistem deluje tako, da rezervira 100 MB da se lahko nemoteno uporablja net brez prekinitev. Če boš ugasnil prenos podatkov boš dobil dejasnko stanje. OK?
 

luciano

Guru
3. okt 2011
1.812
815
113
MB
Citat:
Uporabnik wind pravi:
POZOR!!!
Klic na klicni center HoT, na številko +386 69 699 699, mi je bil zaračunan kot klic v tujino na telefonsko +43120563862xxx, kar stane 30 centov na minuto! Čakaš deset minut na prostega operaterja in moraš plačati 3 evre (trenutno sem pri Bobu). alI je imel kdo podoben primer, Kaj narediti?

Kaj si klical iz BOB številke?...če ja, potem si klical od drugega ponudnika, kar se ti zaračuna.

Iz Hot št. na klicni center Hota je brezplačno.
 

HOT_FUN_CLUB

Pripravnik
9. maj 2017
39
0
6
Tujina se ne sme zaračunati. To pokliči in ti bodo reklamirali. Klic v klicni center HoTa iz drugega operaterja se obračuna po tarifi operater - Hot!
 

casio

Pripravnik
19. nov 2014
528
15
18
Citat:
Uporabnik HOT_FUN_CLUB pravi:
Sem preveril. Sistem deluje tako, da rezervira 100 MB da se lahko nemoteno uporablja net brez prekinitev. Če boš ugasnil prenos podatkov boš dobil dejasnko stanje. OK?

Ja res je
nahrung002.gif
 

KdoZ

Pripravnik
28. maj 2011
364
2
16
Je morda komu na prodajnem mestu uspelo dobiti kaksno lepo st? V stilu 069 xyz xyz ali xzz xzz ali kaj podobnega lahkega za zapomniti?
 

SHTF

Fizikalc
6. jan 2017
355
44
28
Za devetimi gorami
www.binance.com
Citat:
Uporabnik KdoZ pravi:
Je morda komu na prodajnem mestu uspelo dobiti kaksno lepo st? V stilu 069 xyz xyz ali xzz xzz ali kaj podobnega lahkega za zapomniti?

Jaz sem jo dobil, samo sem prenesel svojo staro številko... Je bla pa lahka za zapomnit. Malo poglej, mogoče se pa najde še v kakšni prodajalni zate.

Danes stestiral hitrost omrežja, sredi mesta seveda.

Ping 14ms
Download 21,38 Mbps
Upload 5,19 Mbps
/offtopic
Če bi še internet preko modema tako hitro delal, za tako malo denarja... Bom prej v penziji, kakor optika položena - že 10 let jo obljubljajo, pa nič.
2578755-Screenshot_2017-05-17-11-28-14.png
 

Priponke

  • 2578755-Screenshot_2017-05-17-11-28-14.png
    2578755-Screenshot_2017-05-17-11-28-14.png
    274,9 KB · Ogledi: 283
Nazadnje urejeno:

mat

Fizikalc
31. avg 2007
1.034
20
38
Jaz imam pa občutek, da ali narobe preračunava količino podatkov pri prenosu ali pa je Izi narobe preračunaval. Tukaj imam veliko večjo porabo podatkov pri isti porabi kot prej na Iziju. ??
 

Baassbooster

Zelenc'
18. maj 2017
2
0
1
Celje
Pozdravljeni,mene pa zanima predvsem sledeče. Glede na to, da nimam stacionarnega interneta trenutno uporabljam Telemach na polnitve. Me pa zanima če bi lahko kartico od Hot Mobila vstavil v USB modem in uporabljal kot Internet al mora biti Telefon/tablica? Hvala
 

KdoZ

Pripravnik
28. maj 2011
364
2
16
Preveri ce ni modem v katerega sedaj vstavis sim kartico zaklenjen na telemach. Ce ni zaklenjen potem bos brez tezav vstavil sim of HoT mobil in ga uporabljal. Za nizji strosek seveda.
 

HEPAN

Majstr
5. sep 2007
2.888
155
63
Citat:
Uporabnik Baassbooster pravi:
Pozdravljeni,mene pa zanima predvsem sledeče. Glede na to, da nimam stacionarnega interneta trenutno uporabljam Telemach na polnitve. Me pa zanima če bi lahko kartico od Hot Mobila vstavil v USB modem in uporabljal kot Internet al mora biti Telefon/tablica? Hvala

jaz jo mam v mifiju in dela odlično
 

casio

Pripravnik
19. nov 2014
528
15
18
Citat:
Uporabnik mat pravi:
Jaz imam pa občutek, da ali narobe preračunava količino podatkov pri prenosu ali pa je Izi narobe preračunaval. Tukaj imam veliko večjo porabo podatkov pri isti porabi kot prej na Iziju. ??

Jaz sem tak občutek dobil prvi dan uporabe, zdaj se mi zdi, da mi premalo odštevajo
hysterical-1.gif
pogledal par filmčkov na youtube v 720p, dropbox mi avtomatsko konstantno uploada fotografije in videe, email s slikam letijo proti meni in od mene, facebook in messenger aplikacija, instagram, snapchat, brskanje po internetu, posodabljanje in nameščanje aplikacij prek google play itd. Wifija sploh ne uporabljam več..
Evo ti porabo:
porabahot.jpg


Naredil še test hitrosti iz sobe ravnokar:
test-hitrosti.jpg


Danes v službi sem imel globoko v objektu v omarici telefon in dobil tole prvič:
posta.jpg



Ali to drži, da če izklopim lte in uporabljam 3G, da bom prihranil na bateriji? koliko prihranil približno?

Operater se vidno dnevno trudi in izboljšuje svoje storitve in si od mene zaslužijo vsi zaposleni samo pohvale
srce-1.gif
 

HOT_FUN_CLUB

Pripravnik
9. maj 2017
39
0
6
Citat:
Uporabnik casio pravi:
Citat:
Uporabnik mat pravi:
Jaz imam pa občutek, da ali narobe preračunava količino podatkov pri prenosu ali pa je Izi narobe preračunaval. Tukaj imam veliko večjo porabo podatkov pri isti porabi kot prej na Iziju. ??

Jaz sem tak občutek dobil prvi dan uporabe, zdaj se mi zdi, da mi premalo odštevajo
hysterical-1.gif
pogledal par filmčkov na youtube v 720p, dropbox mi avtomatsko konstantno uploada fotografije in videe, email s slikam letijo proti meni in od mene, facebook in messenger aplikacija, instagram, snapchat, brskanje po internetu, posodabljanje in nameščanje aplikacij prek google play itd. Wifija sploh ne uporabljam več..
Evo ti porabo:
porabahot.jpg


Naredil še test hitrosti iz sobe ravnokar:
test-hitrosti.jpg


Danes v službi sem imel globoko v objektu v omarici telefon in dobil tole prvič:
posta.jpg



Ali to drži, da če izklopim lte in uporabljam 3G, da bom prihranil na bateriji? koliko prihranil približno?

Operater se vidno dnevno trudi in izboljšuje svoje storitve in si od mene zaslužijo vsi zaposleni samo pohvale
srce-1.gif

Tukaj imaš dober članek na to temo:
https://gigaom.com/2012/02/17/why-lte-sucks-your-battery-that-is/