Novo pri HoT mobil

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.396
482
83
::1/128
Citat:
Uporabnik alpine pravi:
ne, ker nimam naročnine.

Če se ti da komplicirat, lahko probaš naredit najprej prehod iz predplačniškega na naročniški paket A1 SIMPL, ki je brez naročnine. Prehod naj bi bil free (razen, če ti ne pustijo it na A1 SIMPL). Potem preneseš številko, prehod iz A1 SIMPL na predplačniški A1 SIMPL naj bi bil pa tudi free
smile-1.gif
 

casio

Pripravnik
19. nov 2014
528
15
18
Hud problem! Čez noč so mi dokončno prenesli številko in jaz ne sprejemam smsjev. Pošljem normalno, ko pa pa želim dobiti pa ga sploh ne sprejme in niti nič ne kaže, da sem karkoli dobil. Kličem in brskam po internetu pa normalno.. se komu sanja zakaj?
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.324
666
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik casio pravi:
Hud problem! Čez noč so mi dokončno prenesli številko in jaz ne sprejemam smsjev. Pošljem normalno, ko pa pa želim dobiti pa ga sploh ne sprejme in niti nič ne kaže, da sem karkoli dobil. Kličem in brskam po internetu pa normalno.. se komu sanja zakaj?

Pa si ze dobil mail, da je stevilka prenesena? Jaz sem zadnjic dobil ponoci od bob-a SMS, da je stevilka prenesena in da so mi dodelili nadomesotno stevilko s katero lahko uporabljam bob storitve do konca obracunskega obdobaj... Od HoT pa sem dobil sele nekaj ur kasneje (okoli osmih zjutraj) mail, da je stevilka sedaj prenesena...
 

HOT_FUN_CLUB

Pripravnik
9. maj 2017
39
0
6
Citat:
Uporabnik casio pravi:
Hud problem! Čez noč so mi dokončno prenesli številko in jaz ne sprejemam smsjev. Pošljem normalno, ko pa pa želim dobiti pa ga sploh ne sprejme in niti nič ne kaže, da sem karkoli dobil. Kličem in brskam po internetu pa normalno.. se komu sanja zakaj?

Pokliči v klicnega, jaz sem jih prej normalno dobil. Ti uredijo.
 

Commodore

Fizikalc
14. jul 2008
1.929
34
48
ksz...

So pa malo "zlobni" (oz. bi lahko temu rekli "nepoštena praksa") - aktiviraš tarifo (npr. Hot Maxi) in plačaš 10 EUR s kartico. In v manj kot minuti ti naredijo še en dodatni (!) charge za 10 EUR, češ da je stanje padlo pod 2 EUR in da imaš tako nastavljeno za "samodejno polnjenje". Dejstvo pa je, da ob aktiviranju tarife oz. plačilu ni bilo nikakršne opcije za potrditev ali nastavitev "samodejnega polnjenja", ampak je šlo samo in edino za enkratno plačilo (torej potrditev tega in samo tega plačila) 10 EUR za tarifo Maxi (9.99 EUR).

Potem sem v nastavitvah ročno ugasnil to "samodejno polnjenje" (ki ga nisem nikoli vklopil - ja, pa seveda je bila shranjena tudi kreditna kartica, česar seveda tudi nisem bil nikoli odobril)... ampak kot vidim, bo verjetno naslednjič ista zgodba, saj jim očitno ob polnjenju s kartico to avtomatsko shrani in aktivira samodejno polnjenje. Če je tehnična napaka, bodo popravili in se opravičili, sicer pa je definitivno "nepoštena praksa" (ali kakorkoli se to že kategorizira).
 

jozo

Fizikalc
29. sep 2007
448
27
28
Sodišinci
Nikakor mi ne uspe poslat MMS... ima kdo podobne težave? izpiše mi: omrežje ne podpira MMS...tudi če dam na 3G ne gre....nastavitve so v redu...dobim pa ga normalno...telefon samsung galaxy s4....
 

HEPAN

Majstr
5. sep 2007
2.888
155
63
vceraj sem dobil SIM kartico HOT, zadevo aktiviral in vse dela OK. plačal sem sicer eno dobil dve kartici. Na moji lokaciji signal OK, nisem doplačal za LTE, tako da tega ne morem preverit je pa slo na 3G 8mega down in 5 up. kar mi je cisto solidno. Problemov s polnjenem nisem imel, ker sem nafilal preko paypala...glede na lahkoto s katero naročaš, nisem dal samodejnega polnjenja. koristil bom pa izključno samo podatke.
 

geronimo

Fizikalc
9. sep 2007
2.442
73
48
Za doplačilo je samo povišana LTE hitrost, osnovna bi ti morala delati v vsakem primeru. Če je seveda LTE na voljo na tvoji lokaciji, kjer si testiral.
 

HEPAN

Majstr
5. sep 2007
2.888
155
63
Citat:
Uporabnik geronimo pravi:
Za doplačilo je samo povišana LTE hitrost, osnovna bi ti morala delati v vsakem primeru. Če je seveda LTE na voljo na tvoji lokaciji, kjer si testiral.

no saj to sem htel napisa :D da mi zadostuje tudi nizja hitrost ker je na 3g zadeva cisto spodobna.
 

boogle

Pripravnik
29. apr 2008
287
0
16
Super dela.

Kateri stacionarni LAN ruter z vsaj 5 UTP porti, WIFI in LTE modulom se priporoča?
smile-1.gif
 

casio

Pripravnik
19. nov 2014
528
15
18
Sem šel res klicat na podporo, da mi ne sprejema smsjev in kot vedno hitro prišel na prostega prijaznega operaterja. Težava je bila v moji sim kartici in so mi potem možakarji tam nekaj resetirali na centrali in malo čez 7 zjutraj je že vse delovalo kot je treba. Celo poklicali so me nazaj in vprašali, če je zdaj vredu in mi zaželeli lep dan
srce-1.gif


Moj hot aplikacija je super edino moti me napačno odčitavanje podatkov samo za porabljene podatke, sms in klici so OK. Zjutraj sem takoj naredil še test:
Moj hot aplikacija:

Telefon:

Izpisek iz "moj hot" v pdf:


Dokler bo na izpisku vredu jim še nebom težil

Pa še en test hitrosti iz kavarne v Mengšu prejle. Danes kjerkoli sem vklopil podatke je bila ikona interneta na 4G
 

HOT_FUN_CLUB

Pripravnik
9. maj 2017
39
0
6
@jozzo, @commodore. Poklicita v klicnega, pogledajo in uredijo. Za MMSe ti uredijo nastavitve, za napačno polnjenje bodo pogledali v sistem. Ne bo težave sem prepričan.
 

wind

Pripravnik
17. sep 2007
293
0
16
POZOR!!!
Klic na klicni center HoT, na številko +386 69 699 699, mi je bil zaračunan kot klic v tujino na telefonsko +43120563862xxx, kar stane 30 centov na minuto! Čakaš deset minut na prostega operaterja in moraš plačati 3 evre (trenutno sem pri Bobu). alI je imel kdo podoben primer, Kaj narediti?