Novo pri HoT mobil

Primoz_Sajec

Zelenc'
9. maj 2017
16
0
1
Citat:
Uporabnik SvetIdej pravi:
Govorim, za lastnike iz avstrijskega Ventocoma. Oni so postavil zadevo v Avstriji. V Sloveniji je samo copy/paste.

So pa tudi pametni, da so ji dal 5% lastništva slovenskega Ventocoma.

Lastništvo mi je vseeno, glavno de dalujejo stvari.
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.401
484
83
::1/128
Citat:
Uporabnik XSIDE pravi:
Citat:
Uporabnik HOT_FUN_CLUB pravi:
Sem preveril malo okrog in na HoTu. Najdu! Prvo - preveri v Moj Hot portalu med porabo. Imaš za vsak klic trajanje, kam si klical in koliko te je stalo. Lahko je tut fora da imaš dato vklopljeno. Če imaš dato vklopljeno sistem rezervira sredstva iz računa, da sistem za zaracunavanje ne upočasni porabe interneta. Ce data sejo prekineš, se ti rezervirana sredstva vrnejo. So pa lahko fore posamezne specifike telefonov. Npr. iphone ko vstaviš novo SIM kartico pošlje SMS v Veliko Britanijo, kar stane 10 centov. Poglej plis v svoje call detailse in javi.

Data je izklopljena. SMS se pošlje samo, če aktiviraš iMessage pa še to te prej obvesti. Če odprem izpisek, je not en brezplačen klic na 080 še preden sem sploh polnil (0€) in klic znotraj HoT omrežja, moja številka, znesek z DDV 0,039€. Skupaj je 0,039€, v aplikaciji je poraba potem zaokrožena na 0,04€, stanje je pa še vedno 9,92. Sej sem pisal na support, bojo že pogledali. Itak ni fora v teh 0,04€ ampak v tem, da zgleda nekaj ne špila.

So mi danes odgovorili, da je bil klic neupravičeno dvojno zaračunan in so mi vrnili tiste 4 cente. Par ur kasneje sem dobil še SMS, da je šlo že v osnovi za napako v sistemu in da so mi neupravičeno računali preusmeritev na odzivnik v primeru nedosegljivosti, tako da so mi vrnili še tiste 4 cente. Imam spet 10€ na računu
smile-1.gif
 

netko

Guru
25. jul 2007
6.730
2.097
113
da te ne bo od silne pameti pobralo, pravljice pa govori ženi/punci/prijateljici, ki še ni sita tvojega pametovanja
 

krneki13

Pripravnik
12. maj 2017
33
1
8
Prenos številke iz Izimobila na HOT sprožen v petek 12.5.17 ob 11.53 uri, številka prenešena v ponedeljek 15.5.2017 ob 0.41 uri.

SMS o prenosu s strani HOT-a na staro Izimobil številko/kartico.
 

luciano

Guru
3. okt 2011
1.812
815
113
MB
Citat:
Uporabnik Primoz_Sajec pravi:
A lahko vprašam, a MMS-i so res tolk popularni? Osebno mam vse preko podatkov...

Kak za koga. Imam BOB 4cente, brez DATA, tako da mi občasno kar prav pridejo.
 

Sokol

Pripravnik
4. avg 2007
657
9
18
Dolenjska
Nikjer ne najdem več možnosti nastavitev polnjenja računa prek direktne bremenitve SEPA. V petek sem nastavil to za eno številko, danes pa sem hotel nastaviti še za drugo pa tega nikjer več ne najdem. Je samo še preko kartic, Sepa na najdem. Sedaj pa ne vem ali sem jaz kaj spregledal, ali pa so to spremenili?
 

Bastard

Fizikalc
21. feb 2008
1.636
0
36
Pogrešam informacijo pri preverjanju stanja do kdaj imam veljaven račun. Govorim za predplačniško
 

casio

Pripravnik
19. nov 2014
528
15
18
Sem šel tvegat s 4,98€ na računu, če mi bodo spregledali 2 centa pa sem se motil
hysterical-1.gif
Številko sem dal v prenos v petek zvečer in danes zjutraj pride email:
simka2.jpg


K sreči ima izimobil kartice po 2€ in sem naložil in sem moral ponovno na spletno stran poslati zahtevek za prenos in v parih minutah:
simka1.jpg



Jest upam, da bom zadovoljen no, ker v nasprotnem primeru me za naprej mika telemachov paket (neomejeno sms/klici, 15GB podatkov) za 15€ in me skrbi le kvaliteta omrežja, ker nevem, če se bom še kdaj vrnil na izimobil, ker najboljši paket, ki ga imajo je 3000 enot vsega skupaj za 12€, kar se mi zdi nekoliko drago... upam, da hoferju uspe res
Bom pa zdaj odprl vse blokade pri prenašanje preko podatkov, ker mi ni treba več šparat...
evil.gif
 

Sokol

Pripravnik
4. avg 2007
657
9
18
Dolenjska
Mi je že uspelo. Prvo je potrebno opraviti prenos številke in če si bil pri prejšnjem operaterju naročnik vneseš št. računa, potem pa dobiš tudi možnost plačila preko SEPA.
 

SvetIdej

Majstr
20. dec 2011
3.959
321
83
www.svetidej.com
Citat:
Uporabnik Sokol pravi:
Mi je že uspelo. Prvo je potrebno opraviti prenos številke in če si bil pri prejšnjem operaterju naročnik vneseš št. računa, potem pa dobiš tudi možnost plačila preko SEPA.
Ne drži. Možnost SEPA se prikaže pri izbiri paketa.
 

Sokol

Pripravnik
4. avg 2007
657
9
18
Dolenjska
Citat:
Uporabnik SvetIdej pravi:
Citat:
Uporabnik Sokol pravi:
Mi je že uspelo. Prvo je potrebno opraviti prenos številke in če si bil pri prejšnjem operaterju naročnik vneseš št. računa, potem pa dobiš tudi možnost plačila preko SEPA.
Ne drži. Možnost SEPA se prikaže pri izbiri paketa.
Drži, vendar moraš pred tem dati zahtevek za prenos številke, in če si naročnik imaš tudi možnost SEPA.
 

alpine

Fizikalc
22. feb 2012
2.564
21
38
Škofja Loka
Kdor bo hotel predplačniško št.prenest na HOT mora imet PUK kodo, če jo nima Simobil zračuna 12 evrov za novo cifr. Še tistih nekaj evrov pokurm na simobilu pol pa kartico vržem v smeti in začnem rabit od HOTA. Ne dam jim 17 evrov zato, da bom lahko še naprej uporabljal staro cifro, ko jih je*e.