Novo pri HoT mobil

gasdopodna

Fizikalc
22. jul 2007
3.601
94
48
Upam, da jim A1 vsaj kasira neko konkretno najemnino, da se mu je splačalo vzet HoT kot MVNO...
 

KdoZ

Pripravnik
28. maj 2011
364
2
16


"le čevlje sodi naj kopitar".... Saj razumes point ne?
cool-1.gif



Citat:
Uporabnik netko pravi:
Misils da si pameten... oz zelis biti smesen ali kaj tretjega.
 

netko

Guru
25. jul 2007
6.719
2.086
113
Predvsem ti ocitno ne razumes pointa zato pises neumnosti... oz si se odlocil soditi ceprav zato nimas osnove
 

HOT_FUN_CLUB

Pripravnik
9. maj 2017
39
0
6
Citat:
Uporabnik gasdopodna pravi:
Upam, da jim A1 vsaj kasira neko konkretno najemnino, da se mu je splačalo vzet HoT kot MVNO...

Nas uorabnike pa to res zanima ja
smile-1.gif
Ampak vse ok. Sam da si mal dopisujemo...
 

KdoZ

Pripravnik
28. maj 2011
364
2
16
Jaz ne razumem. In pisem neumnosti. Po tvojem. Ti pa kaj: sploh nisi napisal kaj naj bi po tvoje jaz napisal narobe? Kaj te sploh moti? Imas slab dan? Ti punca/zena/frendica ni dala pa si napet? Slaba placa? Slab dan? Ne kvasi bedarije v tri dni in ne delat problema kjer ga ni. Forumi so namejeni temu da se izrazajo mnenja. Osebne izkusnje, ideje itd. In vsak lahko napise kar zeli. Dokler ne zali drugega. In ti si zacel zaliti! Namesto da pises neumnosti in izlivas svoje frustracije tukaj raje napisi kaj pametnega. Napisi npr kontra zgodbico na mojo post. Ali pa nam napisi kaksno pesmico. Ce rad slikas: narisi sliko. Skratka nehaj utrujati. In to je moj zadnji odgovor na tvoje poste. Pametnejsi popusti. In ti bos na ta post odgovoril in dokazal da ta pregovor drzi.
hysterical-1.gif


Citat:
Uporabnik netko pravi:
Predvsem ti ocitno ne razumes pointa zato pises neumnosti... oz si se odlocil soditi ceprav zato nimas osnove
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
Men se zdi da se tukaj pogovarjata "gluh pa mutavi", tako da raje nehajta.

Če gremo nazaj na temo: a je komu ratalo usposobit MMS na iPhonu? A dela vsaj na "njihovih" iPhone 7?
 

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.823
723
113
www.jernej.org
"Njihov" iPhone ni nič drugačen kot vsak drug iPhone. In tega se pač ne da urediti, dokler se problema ne loti A1. Saj imam Bob podobne probleme z MMS-i (ne delajo na LTE-ju).
 

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.334
759
113
KSZ...
Zanimiva ponudba, imam pa eno vprašanje... pri HoT Extra sta narisani dve napravi, telefon in tablica (pri ostalih samo telefon), mar to pomeni, da sta pri tem paketu dve sim kartici skupaj, telefon in ena za prenos podatkov?
 

SHTF

Fizikalc
6. jan 2017
354
43
28
Za devetimi gorami
www.binance.com
Citat:
Uporabnik XXXL pravi:
KSZ...
Zanimiva ponudba, imam pa eno vprašanje... pri HoT Extra sta narisani dve napravi, telefon in tablica (pri ostalih samo telefon), mar to pomeni, da sta pri tem paketu dve sim kartici skupaj, telefon in ena za prenos podatkov?

Ne. Sim kartico dobiš samo eno.
 

SvetIdej

Majstr
20. dec 2011
3.958
321
83
www.svetidej.com
Nabavil 2 SIMki, uredil prenos številke. Sila enostavno.

Se vidi, da Ventocom od bivših zaposlenih iz nekdanjega avstrijskega operaterja. Vedo kaj delajo.
 

gasdopodna

Fizikalc
22. jul 2007
3.601
94
48
Citat:
Uporabnik HOT_FUN_CLUB pravi:
Citat:
Uporabnik gasdopodna pravi:
Upam, da jim A1 vsaj kasira neko konkretno najemnino, da se mu je splačalo vzet HoT kot MVNO...

Nas uorabnike pa to res zanima ja
smile-1.gif
Ampak vse ok. Sam da si mal dopisujemo...

Tk zelo butasto tudi ni... Nas je že precej ugotovilo, da bo zaradi tega HoTa A1 omrežje zelo obremenjeno in da se lahko zgodi, da bomo trpeli "pravi" A1 uporabniki... Pa sem omenil, če se je A1 to splačalo, da HoT gostuje pri njih... To je vse...
 

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.823
723
113
www.jernej.org
Vprašanje, koliko bo trpelo... nekaj bo definitivno prehodov iz A1/Bob, kjer bo obremenitev v povprečju verjetno zelo podobna. Saj ne bodo kar vsi začeli na veliko kuriti mobilne podatke samo zato ker lahko.
 

gasdopodna

Fizikalc
22. jul 2007
3.601
94
48
Meni je pri HoT všeč, da lahko delaš samo s karticami, ki jih sproti kupiš, da ni potrebno sklepati naročnin...
 

SvetIdej

Majstr
20. dec 2011
3.958
321
83
www.svetidej.com
Citat:
Uporabnik gasdopodna pravi:
Citat:
Uporabnik HOT_FUN_CLUB pravi:
Citat:
Uporabnik gasdopodna pravi:
Upam, da jim A1 vsaj kasira neko konkretno najemnino, da se mu je splačalo vzet HoT kot MVNO...

Nas uorabnike pa to res zanima ja
smile-1.gif
Ampak vse ok. Sam da si mal dopisujemo...

Tk zelo butasto tudi ni... Nas je že precej ugotovilo, da bo zaradi tega HoTa A1 omrežje zelo obremenjeno in da se lahko zgodi, da bomo trpeli "pravi" A1 uporabniki... Pa sem omenil, če se je A1 to splačalo, da HoT gostuje pri njih... To je vse...
Po mojem so se dogovorili v Avstriji za posel.

Drugače A1 koristi le 20% spektra, ki ga je kupil na dražbi. Frekvenc ima dovolj za povišanje hitrosti.
 

mat

Fizikalc
31. avg 2007
1.034
20
38
Nazaj iz Hrvaške. Roaming dela bp. Edino za Lte ne vem, ker sem imel Hot kartico v rezervnem telefonu kjer mi Lte ne dela.
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.382
957
113
Obišči stran
Citat:
Uporabnik SvetIdej pravi:
Nabavil 2 SIMki, uredil prenos številke. Sila enostavno.

Se vidi, da Ventocom od bivših zaposlenih iz nekdanjega avstrijskega operaterja. Vedo kaj delajo.

Hm, direktorca je "simobilovka"?
smile-1.gif
 

SvetIdej

Majstr
20. dec 2011
3.958
321
83
www.svetidej.com
Govorim, za lastnike iz avstrijskega Ventocoma. Oni so postavil zadevo v Avstriji. V Sloveniji je samo copy/paste.

So pa tudi pametni, da so ji dal 5% lastništva slovenskega Ventocoma.