Novo pri HoT mobil

map

Guru
6. jul 2008
7.788
1.927
113
najrajš na babi
LTE hitrost gre do koliko. Na portalu najdem samo do 20 Mbit/s. Kolko je uploada (2, 3, 5 Mbit/s). Vidim da je 2 eur doplačila za 50/10
 

Sokol

Pripravnik
4. avg 2007
657
9
18
Dolenjska
Citat:
Uporabnik map pravi:
Nimam še, zdej en dan bom nabavu, pa od otroka cifro prenesu. Hebat ga deca rabijo internet.

Ali je že kdo prenesel številko. "Jest" je napisal, da že ima HoT, pa me zanima ali je tudi že številko prenesel.
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.392
960
113
Obišči stran
Citat:
Uporabnik Sokol pravi:
Citat:
Uporabnik map pravi:
Nimam še, zdej en dan bom nabavu, pa od otroka cifro prenesu. Hebat ga deca rabijo internet.

Ali je že kdo prenesel številko. "Jest" je napisal, da že ima HoT, pa me zanima ali je tudi že številko prenesel.

Glede na to, da uradno lahko danes kupiš številko v Hoferju (tudi če si jo včeraj preko spleta do danes še nisi dobil) in da če takoj narediš prenos številke, to traja "en dan", torej verjetno NE
grin1.gif
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Ne vem kakšne imate izkušnje s prenosom številk ampak meni zadnje pol leta 4 številke ni nikoli preneslo prej kot v dveh do treh dneh. Vedno iz SiMobila drugam. Vedno so bile tudi neke komplikacije glede podpisa na obrazcu za prenos, ker se "kao" ni ujemal z njihovo bazo podpisov.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.337
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Po mojih izkusnjah najdlje traja iz Si.mobila na bob ... ceprav je oboje v isti hisi ...
smile-1.gif
... Pri bob-u je problem, ker moras pocakati kurirja, da ti prinese pogodbo... in to vcasih traja dan, dva, tri ... potem pa se preden kurir spet to prinese nazaj ... in je tako prenos ponavadi trajal kar kaksen teden... Iz Tusmobila na Si.mobil je recimo preno trajal tocno toliko kot je bilo takrat zapisano v aktu (tri delovne dni) ... Sedaj naj bi ta rok bil en dan (v prejsnjem sporocilu je link do akta o prenosljivosti...

http://www.npch.si/index.php/2-uncategorised/3-splosni-akt

https://www.uradni-list.si/glasilo-uradni-list-rs/vsebina/2013-01-2487?sop=2013-01-2487
 

majklnajt

Pripravnik
17. sep 2007
53
0
6
Ekola, da se ne bomo hecal kje, koliko, blabla (glej priponko s primerjavo cen med operaterji)...
 

Priponke

  • 2575987-Primerjavacen.pdf
    508,5 KB · Ogledi: 401
Nazadnje urejeno:

HOT_FUN_CLUB

Pripravnik
9. maj 2017
39
0
6
Če oddaš prenos številke do 16.00 ure in ti operater odobri prenos, potem se zadeva sproducira naslednji dan. Kakor vem, sistem prenaša ponoči med 2 in 6. uro, tako da bi dopoldan naslednji dan morala biti številka prenešena na novega operaterja.
 
Nazadnje urejeno:

mr_

Guru
20. sep 2007
8.924
2.402
113
Da ne prestudiram celotnega HoT-a, paketov itd.
Kolega iz Italije bi imel kartico za oddajnik na ovratnici psa. Lahko kupi HoT paket in bo to delalo tako v SI kot v ITA? Potrebna registracija? SI naslov? Hot mini bi seveda bil zadosti.
 

casio

Pripravnik
19. nov 2014
529
15
18
Citat:
Uporabnik map pravi:
LTE hitrost gre do koliko. Na portalu najdem samo do 20 Mbit/s. Kolko je uploada (2, 3, 5 Mbit/s). Vidim da je 2 eur doplačila za 50/10

Z 20Mbit/s lahko normalno brez zatikanja gledam youtube v 1080p?
 

Pakul

Fizikalc
18. sep 2007
3.306
46
48
huh mnogo preveč. Nekje med 4-8M je dovolj (odvisno tudi od kompresije seveda). mislim da IPTV zavzame 6M linije na fiksni liniji.
 
Nazadnje urejeno:

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.337
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik casio pravi:
Citat:
Uporabnik map pravi:
LTE hitrost gre do koliko. Na portalu najdem samo do 20 Mbit/s. Kolko je uploada (2, 3, 5 Mbit/s). Vidim da je 2 eur doplačila za 50/10

Z 20Mbit/s lahko normalno brez zatikanja gledam youtube v 1080p?

Da...

Tole spodaj je zajem zaslona na Huawei P10 z vstavljeno HoT SIM kartico... predvajanje Youtube videa v locljivosti 1080p

 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.337
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik map pravi:
Hvala lepa. Predvidevam, da VISA pomeni vse možne VISE. Sam imam kreditno SKB (na več obrokov) in SKB VISA debit (to ma SKB namesto BA maestro). Kul bomo malo šaltali. Zaenkrat samo od sina prenesem, jeseni po poteku vezave pa še za sebe.

Sem prejle probal naloziti 10€ dobroimetja... in imajo kot kaze neke probleme... Probal sem z N26 MasterCard, Curve MasterCard in SKB debetno VISO ... in vedno je na koncu napisalo, da polnjenje ni bilo uspesno... Potem sem probal se preko PayPal... to je pa slo brez problema ...
 

SHTF

Fizikalc
6. jan 2017
355
44
28
Za devetimi gorami
www.binance.com
Eno vprašanje, ker sem zmeden neki dans...
Torej, imam mojo staro predpotopno prednaročniško kartico od Mobitela, ki jo uporabljam že 17 let. Nikoli še nisem imel naročnine. Vsake 3 mesece filam 5-10€. Vzel bi tale HoT paket za 10 € na mesec. Kaj moram storit? A obdržim cifro in kartico, ali grem po komplet vse novo(dobim to v Hoferju)? Če bi mi kdo pojasnil od koraka do koraka, da pridem do konca. Pametni telefon imam, samo meni se danes ne da razmišljat, ker sem na dopustu in imam možgane na off. Hvala.