Novo pri HoT mobil

Commodore

Fizikalc
14. jul 2008
1.930
34
48
Citat:
Uporabnik Jest pravi:
SIM kartico mora imeti kupljeno in aktivirano... saj drugace sploh ne mores zaceti postopka prenosa, ker je prvi korak vpis stevilke, na katero dobis SMS s kodo ...
Hm, na klicnem centru pa je rekla, da se je ne sme aktivirati, dokler ni izvrsen prenos obstojece stevilke nanjo.

Saj po svoje se mi slisi logicno - ker tudi Izimobil ti ob prenasanju tja najprej poslje SIM kartico iz druge serije kot so redne, pa pri Sparmobilu so tudi tiste, ki so za prenos, druge "serije".
 
Nazadnje urejeno:

trobla

Pripravnik
28. dec 2014
206
17
18
A da bi pa kdo dal tista 2€ pa prej probal sploh kaj in kako, pa ne?...Takoj prenašat in pol jokat?
 

trobla

Pripravnik
28. dec 2014
206
17
18
Majstore, vse ti piše, raspali na polno. vzami, nafilaj z določenim zneskom in to je to. Pa nam javi.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.337
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik Commodore pravi:
Citat:
Uporabnik Jest pravi:
SIM kartico mora imeti kupljeno in aktivirano... saj drugace sploh ne mores zaceti postopka prenosa, ker je prvi korak vpis stevilke, na katero dobis SMS s kodo ...
Hm, na klicnem centru pa je rekla, da se je ne sme aktivirati, dokler ni izvrsen prenos obstojece stevilke nanjo.

Saj po svoje se mi slisi logicno - ker tudi Izimobil ti ob prenasanju tja najprej poslje SIM kartico iz druge serije kot so redne, pa pri Sparmobilu so tudi tiste, ki so za prenos, druge "serije".

Drugace sploh ne mores zaceti... ker je prva stvar ta, da vpises telefonsko stevilko na katero prejmes SMS s kodo ...



Tudi v navodilih za prenos tako pise >> https://www.hot.si/prenesite-stevilko.html

 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.337
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik CLIO15 pravi:
Pa tega niti reklamirajo ne..

Saj imajo napisano ... >> https://www.hot.si/tarife.html

HoT.si_-_Tarife-20170510-204332.jpg
 

Super

Pripravnik
4. apr 2012
746
16
18
Citat:
Uporabnik Bajkman pravi:
Drži, prehod ga bo stal 11.90€ za Prekinitev naročniškega razmerja + 5€ prenos številke +1.99€ Hot SIM kartica

Ne me držati za besedo če to dejansko drži (na Telemachu sem dobil že toliko nasprotujočih se informacij), vendar kakšen mesec nazaj ko sem bil v eni od Telemachovih posredniških poslovalnic mi je prodajalka rekla, da je možno iz naročnine brezplačno preiti na predplačniški sistem. Potem napolniš račun za 5 € in preneseš številko.
grims-1.gif
 

Alex

Fizikalc
21. jul 2007
938
91
28
Ljubljana
KSZ. "Prebral" splošne pogoje in CTRL+F ni našel omembe pravne, podjetje, ... Vprašanje. Ali je možno vzeti HoT na d.o.o.?
 

voznikvozniku

Fizikalc
3. okt 2007
398
31
28
Citat:
Uporabnik Alex pravi:
KSZ. "Prebral" splošne pogoje in CTRL+F ni našel omembe pravne, podjetje, ... Vprašanje. Ali je možno vzeti HoT na d.o.o.?

Ne, žal ni možno naredit na podjetje. Verjetno A1 ne pusti...
 
Nazadnje urejeno:

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.298
3.408
113
Sicer pa če ne moreš kot firma 10 EUR zalozit iz privat žepa potem boljše, da zapreš.
 

map

Guru
6. jul 2008
7.788
1.927
113
najrajš na babi
Ima SMS obvestilo ob nedosegljivosti? Vidim da so možne različne metode polnjenja (Paypal, kartice, itd). Ali je možno avtomatsko mesečno plačilo za posamezen paket (kot izi mobil). Recimo preko trajnika ali da ti avtomatsko vsak mesec iz paypal ali kartice odbijejo, da nimaš sitnosti z vklaplanjem paketa vsak mesec in filanjem računa?
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.337
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik map pravi:
Ima SMS obvestilo ob nedosegljivosti? Vidim da so možne različne metode polnjenja (Paypal, kartice, itd). Ali je možno avtomatsko mesečno plačilo za posamezen paket (kot izi mobil). Recimo preko trajnika ali da ti avtomatsko vsak mesec iz paypal ali kartice odbijejo, da nimaš sitnosti z vklaplanjem paketa vsak mesec in filanjem računa?

Enkratno lahko polnis preko vrednostnic, ki jih lahko kupis v vsaki Hoferji poslovalnici ... ali pa s pomocjo placilne ali kreditne kartice (Maestro, MasterCard, Visa, DIners,...), PayPal ali pa Paysafecard ...

Avtomatsko polnjenje pa lahko nastavis preko trajnika (SEPA) ali preko kartice (DIners, MasterCard, VISA)... Nastavis si recimo tako, da ko dobroimetje pade pod neko doloceno vrednost (recimo 2€) da se ti racun napolni za dolocen znesek (recimo 10€) ... Lahko nastavis tudi tako,d a te samo obvesti, ko dobroimetje pade pod doloceno vrednost in moras potem sam z odgovorom na sporocilo aktivirati placilo, ki pa se potem izvede preko prej nastavljenega nacina ...

SMS obvestilo ob nedosegljivosti sicer menda je... vendar mi se ni uspelo stestirati ...
smile-1.gif
... Ko sem telefon ugasnil, je bil nedosegljiv... a po ponovnem vklopu nisem dobil SMSa... tako da moram se raziskati, kako je s tem... Ali je potrebno se kje vkljuciti ...
 

map

Guru
6. jul 2008
7.788
1.927
113
najrajš na babi
Hvala lepa. Predvidevam, da VISA pomeni vse možne VISE. Sam imam kreditno SKB (na več obrokov) in SKB VISA debit (to ma SKB namesto BA maestro). Kul bomo malo šaltali. Zaenkrat samo od sina prenesem, jeseni po poteku vezave pa še za sebe.