Španija - insurance4carhire

dufus

Fizikalc
13. okt 2007
1.927
60
48
tocno te strani ne poznam, sem pa podobno naredil pri letosnjem poletnem dopustu. avto rezerviral preko posrednika autoeurope, vzel osnovno zavarovanje pri rentacaru, full insurance pa pri posredniku. prvi dan po 20 minutah nama je nato pocila guma, katero sem moral potem na koncu seveda placat, plus se vse administrativne stroske (242 eur za 15" gumo!!!). trajalo je potem sicer skoraj 2 meseca, ampak sem dobil do zadnjega centa vse povrnjeno nazaj (tudi administrativne stroske). torej, ce lahko v primeru nezgode zalozis nekaj denarja se mi to zdi vsekakor dobra izbira. pri meni je bila razlika, ce bi full insurance vzel direktno pri rentacaru nekje 20 eur na dan vec. bi pa vsekakor pogooglal, da s tem ponudnikom vse stima in ne komplicirajo kaj prevec v primeru nezgode.
 
Nazadnje urejeno:

VanZ

Guru
1. feb 2008
2.774
1.857
113
Bodi pozoren, saj ta stran ne ponuja zavarovanja v naslednjem primeru:

Policyholders who are not residents of the UK, The Netherlands, France, Spain, Italy or Germany
 

Zmago1

Pripravnik
30. nov 2010
881
4
18
rentalcars.com ! najem avta plus kompelt zavarovanje vzameš,..izjemno pozitivne izkušnje,...v primeru nesporazuma s providerjem SIXT so me osebno poklicali iz anglije za pijasnilo in uredili vse v enem dnevu....
lp