Huawei MATE 9

sumica

Fizikalc
10. sep 2007
1.277
38
48
Ker Nota 7 ne bo, sem se precej ogrel za Huawei Mate 9, ki prihaja čez 1 mesec. Prosil bi lastnike top Huawei telefonov, da malo povejo kako se ti telefoni obnesejo? So kvalitetni ali gre tu bolj za nižji do srednji rang mobilcev? Po zmogljivostih bi moral biti Mate 9 bomba, vendar prihajajo mešana poročila, da bo top model z 5.9" zaslonom in ukrivljenim steklom (kot Note 7) na voljo le za Kitajsko, medtem ko bo za ostali del sveta na voljo model brez ukrivljenega stekla (kar me načeloma ne moti) in hkrati manjši (kar pa me moti, ker potem je to le še eden od mnogih 5.3 do 5.5" modelov). Bomo videli kaj bo res.

Kakšen je uporabniški vmesnik in aplikacije, če jih primerjamo s Samsungom?
 

srv

Fizikalc
27. avg 2008
1.488
29
48
Za začasni telefon do prihoda novega Note-a vzel Mate 8. Prvo presenečenje, vem da je bv, ampak embalaža, noro, kabli, polnilec; vse v svoji škatlici. Ko hočem vzeti pin za vstavljanje kartice v tretji škatlici, še prozoren case zraven, res, da bolj cheap, ampak vsa čast Kitajcem.

Telefon izdelava , bp, premium! Sedaj se polni, prvo kar bom naredil, dam Action launcher gor, da se ne bom lovil s Huawei UI, ampak res presenečen, tile Kitajci se hitro učijo !

Mate 9 bo še hujša zverina, če mene vprašaš!?
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.320
1.185
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Že kar nekaj let uporabljam Huawei telefone, sedanji je P8. Lahko jih samo pohvalim, izredno lepi, elegantni, delujejo izredno hitro brez zastojev, kot je že nekdo omenil, zelo lepo zapakiran(ok, to sicer nima veze z uporabnostjo, da pa ti nek pogled na zadevo). V glavnem, sem zelo zadovoljen, tudi naslednji bo sigurno spet Huawei. Ali bo to P9 ali pa še kakšen iz naslednje generacije pa bom še videl.
 

logistik

MODERALTER 2007
Osebje foruma
Administrator
7. maj 2007
7.521
5
38
Citat:
Uporabnik Car pravi:
Že kar nekaj let uporabljam Huawei telefone, sedanji je P8. Lahko jih samo pohvalim, izredno lepi, elegantni, delujejo izredno hitro brez zastojev, kot je že nekdo omenil, zelo lepo zapakiran(ok, to sicer nima veze z uporabnostjo, da pa ti nek pogled na zadevo). V glavnem, sem zelo zadovoljen, tudi naslednji bo sigurno spet Huawei. Ali bo to P9 ali pa še kakšen iz naslednje generacije pa bom še videl.


Podpis pod tole.


edino kar lahko grajam je baterija
 

srv

Fizikalc
27. avg 2008
1.488
29
48
Poročam kako bo z baterijo pri Mate 8. Na GSM Arena prek 100h endurance rating, no pa da vidimo al' nakladajo al' drži.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Tudi jaz nimam pripomb nad mojim P8, razen, da se je zadnjič iz neznanega razloga nehal povezovat z USB na računalnik, ampak je stric gugl vse rešil - več v temi Huawei P8 Lite.

Mata pa starša Huawei 5 al kaka je oznaka pa jokata, da morata vsak dan polnit baterijo.
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.676
1.599
113
Mene je nexus p6 tudi zelo presenetil. So kitajci se res potrudili. Izdelava vec kot odlicna, delovanje aparata brez 1x zatikanja v pol leta. Glede na zasoljene cene novih gugl igrack, bom ob naslednji menjavi definitivno dal huawei v ozji izbor
 

srv

Fizikalc
27. avg 2008
1.488
29
48
To zna biti pa druga stran kung fu, najprej vse ok potem pa kar hitro vse navzdol. Bomo videli, z moje strani dobite realne info, nisem poročen z nobeno znamko
smile-1.gif


Sem ravno prižgal Mate 8 po polnjenju - želim si, da bo naslednji Note 6"
smile-1.gif
 

srv

Fizikalc
27. avg 2008
1.488
29
48
Citat:
Uporabnik Steve pravi:
Mene je nexus p6 tudi zelo presenetil. So kitajci se res potrudili. Izdelava vec kot odlicna, delovanje aparata brez 1x zatikanja v pol leta. Glede na zasoljene cene novih gugl igrack, bom ob naslednji menjavi definitivno dal huawei v ozji izbor

6P je TOP, samo meni osebno je bil res malo dolgočasen. Kot, da bi imel ajfon*
evil.gif


*brez izpadov prosim, ajfon je TOP, ni pa za vsakega!
 

futuristic

geđet frik
Osebje foruma
13. jul 2007
7.845
604
113
Mate 9 je res lep. Če bi bil guglov Pixel XL vsaj približno tak, bi ga sigurno nabavil, tako pa XL izgleda kot en 7 let star samsung...
gsmarena_001.jpg
 

Tenforest

Guru
3. sep 2007
5.661
501
113
41
povsod malo
Jaz ga itak dam takoj v ovitek (takega, da imam kartice in denar notri) tako, da na zunanjost ne dam veliko
Šenku sem G8 al kaj je že pa še kar dela
tongue-1.gif
dober kungfu kitajc za 200€ kot zanimivost zraven ji bil priložen prozorno/mlečni ovitek ki je fajn da zaščiti alu hrbet.
 

mr_

Guru
20. sep 2007
8.951
2.415
113
Mislim da pri Huawei ne mormo govorit o borilnih vescinah. 😃
 

srv

Fizikalc
27. avg 2008
1.488
29
48
Mislim, da je še vedno kung fu (ne slabšalno, so Kitajci), ampak so že na črnem pasu, bližajo se škrlatnemu.
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.676
1.599
113
Za zascito aluminija zadaj so namesto nagravznih ovitkov dosti boljsa izbira nalepke od dbrand