program za plagiatorstvo

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.533
2.388
113
S čim, naj pregledam "diplomo, referat " itd.

Kaj v smislu, da mi rdeče poštriha, kar dobi google da je kopirano z neta.

Lahko, bi šel odstavek po odstavek v google, samo bi malo dolgo trajalo.
 
Nazadnje urejeno:

grenivka

Pripravnik
1. avg 2007
616
0
16
A si plagiat diplomo naredu, pa te zanima, če te bodo odkrili?
smile-1.gif

Pri nas so diplome pregledali (in jih še pregledujejo) s programom turnitin
lp
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.533
2.388
113
A ni lepše, da vire takoj poštimaš, kot da te kaka tečna potem gnjavi? Da bi pa copy paste diplome z interneta oddal
bonk.gif


@mistični

server queued for processing... bom še ponoči probal. Vidim, da je pa "powerd by bing"
stupid-1.gif


edit: To je [cenzura], mi še citate iz naših diplom ne najde.

viper.jpg


Bom še translate v angleščino pa še enkrat probal skos dat. Samo je brezveze, če mi že naše ne dobi.
 
Nazadnje urejeno:

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.533
2.388
113
še slabše....

torej lahko zaključimo, da trenutno ne obstajajo orodja, katera bi 100% pregledala.

Razen, če si premier, minister, da ti kdo gre celo diplomo pozorno gledat.
 

mistique

Guru
16. jun 2009
13.104
913
113
Emona / Carnium
Mnjah...jaz sem te storitve uporabljal za iskanje ukradenih vsebin spletnih strani (članki,...). V glavnem pa je zadaj spletni iskalnik.
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.533
2.388
113
Mah brezveze... če kakšno srbsko diplomo, prevedem prek google translata iz cirilice v slovenščino. Potem pa ruknem v te programe, ne bodo dobil.

Vsaj pri trenutni tehnologiji, po kratkem pregledu trga.
rolleyes-1.gif
 

grenivka

Pripravnik
1. avg 2007
616
0
16
Citat:
Uporabnik jtfc pravi:
A ni lepše, da vire takoj poštimaš, kot da te kaka tečna potem gnjavi? Da bi pa copy paste diplome z interneta oddal
bonk.gif

Prvo je bila šala, drugo pa..a nisi sproti virov navajal? In nevem kaka tečna bi te lahko gnjavila v tem primeru. Verjetno nisi kar z neta pobiral nepreverjene vire
confused-1.gif
 

kripo

Fizikalc
19. avg 2007
1.941
1
38
46
Ljubljana
ksz ...

to ponavadi pomeni, da je "mučka" v ozadju ..

Sicer pa obstajajo programi za preverjanje diplomskih in seminarskih, vendar niso prosto dostopni. Obrni se na kakšno fakulteto
wink-1.gif
 

Alexa

Zelenc'
22. sep 2016
1
0
1
Meni so pri plagiatorskem pregledu pomagali na diplomazate@gmail.com, kjer imajo Turnitin in lahko preden oddaš lepo vidiš, kje se ti vsebine pokrivajo že z ostalimi objavljenimi nalogami, ker vsi povzemamo skoraj isto literaturo, in je potem procent ful visok, pa sploh ni rečeno, da je vse prepisano...
 
Nazadnje uredil moderator: